999 rezultate për

f4f4f4

"Shpirt sirene", e lagur dhe transparente Luana nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Luana Vjollca është një nga personazhet më të ndjekura shqiptare në rrjetin social Instagram. Duke e ditur mirë influ
Alketa Vejsiu "braktis" Tv Klan? Ku do ta shohim moderatoren (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv është shumë afër dhe personazhet e ekranit kanë nisur të prezantojnë projektet e reja. Një nga fig
Nuk pyet për kërcënime, Unikkatil i bën diss reperit në qytetin e tij (VIDEO) Ditët e fundit ka shpërthyer një debat midis dy reperëve të njohur shqiptarë, Duda dhe Unikkatili. Pasi ky i fundit b
Surprizë! Ledri Vula sjell super bashkëpunimin me mikun e tij të ngushtë (FOTO LAJM) Vetëm pak më parë, Ledri Vula njoftoi në profilin e tij në Instagram se ka gati një surprizë për fansat! Reperi do të
"Skenat e nxehta me vajzën në videoklip", Genc Prevulkaj i mbyll gojën të gjithë kritikuesve (VIDEO) Genc Prelvukaj është një nga artistët me një karierrë të gjatë muzikore dhe që edhe pas shumë vitesh nuk zhgënjen së sje
Edhe makina luksoze bën të vetën, Nora Istrefi shfaqet super seksi në daljen e fundit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi se po arrin të jetë tejet aktive në mbrëmje e në koncerte. Ato janë të pan
"Do të bjerë ndonjë cop kallçuk", ndjekësit bëjnë për një lek modelen shqiptare (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është ndër modelet shqiptare e cila suksesin e saj po e shijon në SHBA. Modelja është komentuar që në fi
Dajana Shabani ka dy fjalë për pasardhësit në emisionin e saj (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, me një foto nga zyra e pronarit të Ora News, Ylli Ndroqi, Kelvi dhe Arjola konfirmuan lajmin se ata të
E dhimbshme, aktori i njohur spanjoll humb të birin 12 javë pas lindjes (FOTO LAJM) Aktori i njohur spanjoll Ferdinando Valencia dhe modelja Brenda Kellerman, kanë humbur djalin e tyre 12 javë pas lindjes
Dua bëri krenar çdo shqiptar në Sunny Hill, ja ç’shkruajnë mediat serbe për këngëtaren (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, këngëtarja Dua Lipa u filmua gjatë festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë teksa kërcente me flamurin sh
Devis Xherahu martohet në fshehtësi? Këngëtari zbulon "sekretin" (FOTO LAJM) Dita e sotme është një ditë e rëndësishme për Devis Xherahun, pasi partnerja e tij, Ertemiona Mejdani feston ditëlindjen
Kështu po e kalon verën femra më seksi në botë (FOTO LAJM) Dy muaj më parë, Olivia Culpo u shpall femra më seksi në botë për vitin 2019. Ky titull, bukuroshes amerikane i është
Bebe Rexha në skenë me ish-in e Rita Orës, pamjet që do ta bëjnë xheloze këngëtaren (VIDEO) Bebe Rexha ka dhuruar një spektakël të paparë në Chicago! Këngëtarja shqiptare dhuroi një performancë të adhurueshme
Mbrëmjen e djeshme nuk performoi ,Dua Lipa surprizoi publikun me këtë gjest (VIDEO) Ndonëse nuk ishte aty për të performuar, Dua Lipa Ishte e pranishme gjatë gjithë kohës në Sunny Hill Festival, pranë fam
Edhe për sherre, Fero gjen mbështetjen e Arbenitës në çdo aspekt (FOTO LAJM) Dihet prej kohësh tashmë se Fero dhe reperi i njohur nga Tetova, S4MM nuk i kanë mirë marrëdhëniet me njëri-tjetrin.
Fero provokon sherr, ofendon reperin shqiptar poshtë shtëpisë së tij (VIDEO) Prej disa kohësh Fero është në një sherr virtual me reperin e njohur nga Tetova S4MM. Mbrëmjen e djeshme, Fero e ka prov
Aulona Musta "kryqëzohet" për raportin me vjehrrën, revoltohet moderatorja (VIDEO) Moderatorja e njohur Aulona Musta është një ndër personazhet më aktiv në rrjetet sociale ku vazhdimisht me postimet e sa
U bë nënë për herë të dytë, zbulohet emri i fëmijës së ish-deputetes shqiptare (FOTO LAJM) Ditën e sotme u bë me dije lajmi se, ish-deputetja Klajda Gjosha u bë nënë për herë të dytë. Klajda solli në jetë një
Milani arrin marrëveshjen me yllin e Atleticos Milani nuk di të ndalet në merkato. "La Gezzetta dello Sport", bën të ditur se kuqezinjte jane pranë marrëveshjes me Ang
Dua Lipa bën markën e njohur të parfumit të flasë shqip: Unë jam e lirë (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ka ngritur edhe një herë zërin lart se është shqiptare. Në prag të mbërritjes së