999 rezultate për

f4f4f4

Emocionuese! Gashi bën realitet ëndrrën dhe nuk mban dot lotët (FOTO LAJM) Gashi padyshim që ka pasur sukseset e tij në tregun botëror të industrisë muzikore. Ai është kthyer në një nga reperë
Pas vitesh mugesë, rikthehet aktorja e njohur shqiptare e humorit (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Lisën e “Apartamentit 2XL”, e cila ishte një ndër emrat më të njohur e të dashur për pu
Në ditët e fundit të pritjes së ëmbël, Ermali dhe Ariana nisin super pushimet (FOTO LAJM) Shumë shpejt, këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu dhe partnerja e tij, Ariana, do të bëhen prindër për herë të katërt.
Ankth dhe depresion para lindjes! Sara Hoxha rrëfen debatin që bëri me të ëmën (FOTO LAJM) Sara Hoxha mund të jetë me pushime në Capri, por këto kohët e fundit nuk kanë qenë aspak të lehta për të! Ajo ka treg
Një tatuazh gjigant, kë gdhendi Ingrit Gjoni në trup (VIDEO) Këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjete sociale dhe komentohet gjatë në media. Ingrit
U tha se po kalojnë një krizë , Arbenita sapo i tha të gjitha me këtë veprim (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita janë një nga çiftet më të komentuara dhe të dashura nga publiku. Ata duken shumë të dashuruar me njëri
Jul Deda me halle grash, guxon të lyej flokët me fije (FOTO LAJM) Së fundmi Julian Deda ndodhet në Veri të Shqipërisë, në Valbonë, ku po punon për një projekt të ri. Aktori nuk ka zbu
Alban Skënderaj zbulon surprizën, jep lajmin e shumëpritur Këngëtari përveç projekteve të reja muzikore që na bëjnë të kërcejmë dhe të këndojmë, herë pas here na fton të dëgjojmë
Floriana Garo në pritje të fëmijës së dytë Ish-moderatorja e famshme shqiptare Floriana Garo është shtatzënë. Ajo pritet sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë në
"Kam një dell të përdal", Megi Pojani është gati për tu martuar (FOTO LAJM) Megi Pojani është prurja më e re që po bën namin në Showbizin shqiptar. Ajo e ka nisur karrierën e saj si gazetare në
Motrat Istrefi korrin sukses, këngëtarja serbe i kopjon këngën (VIDEO) Jemi mësuar shpesh të zbulohet se këngë shqiptare janë vjedhur nga ato ballkanike.Mirëpo me zhvillimin e muzikës shqipta
Krizë në çift mes Marinës dhe Getoarit? Kjo foto i zbuloi të gjitha! (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, në rrjet qarkulloi lajmi se dy vite pas martesës, dyshja e njohur e showbiz-it, Marina Vjollca dhe Ge
Në ditën e tij të lindjes, Flori Mumajesi i mungoi publikut më shumë se asnjëherë (VIDEO) Prej disa kohësh, Flori Mumajesi është shkëputur nga rrjetet sociale dhe nuk dihet pothuajse asgjë nga jeta e tij. Pa
Klaudia Pepa tërhiqet zvarrë nga një mashkull, fansat e kryëzojnë: Iku Albi të mori ky Balerina shqiptare Klaudia Pepa është një nga personazhët publikë shqiptarë që ka një profil mjaft aktiv në rrjetet soci
Oriola si Kylie Jenner, modelja shqiptare zgjohet mes trëndafilash të kuq (VIDEO) Kylie Jenner është një vajzë me fat dhe këtë e vërteton çdo herë edhe më shumë kur tregon surprizat që merr nga partneri
Shumë vite në karrierë, mosha e Ermal Fejzullahut do ju çudisë (FOTO LAJM) Karriera e tij ka nisur që kur ai ishte akoma fëmijë. Shumë nga këngët e tij u kthyen në hite që këndohen dhe pëlqe
"Nuk kam ngrënë për një javë", Bleona trondit me deklaratën (VIDEO) Bleona Qerreti është një nga personazhet e shtypit rozë shqiptar gjithnjë pa komplekse në deklaratat e guximshme që bën.
Arbana Osmani i shpjegoji të gjitha, paska një profesion të dytë (FOTO LAJM) Arbana Osmani përveç televizionit ka treguar se ka edhe një pasion tjetër të veçantë. Ai lidhet me gatimin dhe 6 vite
Në pushime me babain dhe vëllain e Dua Lipës, Ledri publikon videon e çmendur (VIDEO) Vite më parë, Ledri Vula komentohej për lidhjen e tij romantike me Dua Lipën, por çifti i dha fund marrëdhënies së tyre
Baby G vazhdon avazin, kërcen në mënyrë provokuese para kamerës (VIDEO) Baby G kohët e fundit ka bërë bujë në media si shkak i ndarjes së saj me reperin Lim Hoti. Që pas ndarjes çifiti ka b