999 rezultate për

f4f4f4

Me një foto nga zyra, Luana Vjollca zbulon formatin në të cilin do ta shohim këtë sezon (FOTO LAJM) Pas një pritjeje disa javore, Luana Vjollca ka zbuluar ditën e sotme me anë të një postimi në llogarinë e saj në rrjetet
Bashkë dhe të dashuruar! Albani nuk i kursen komentet e ëmbla në publik për Çiljetën (FOTO LAJM) Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është komentuar shpesh në media për marrëdhënien e saj të dashurisë me portierin Alban Hoxha.
Do të habiteni kur të mësoni sesa para mban me vete miliarderia Kylie Jenner kur del (FOTO LAJM) Kylie Jenner ka qenë e ftuara speciale e puntatës së parë të sezonit të ri të “The Ellen Show”. Miliarderja ishte e f
Këngëtari i njohur shqiptar martoi vajzën! Ky është momenti më emocionues bab e bijë (VIDEO) Ditën e djeshme vajza e këngëtarit të njohur, Stefi Prifti i dha fund beqarisë. Maria celebroi dashurinë e saj disav
Bleona Qereti vjen me projektin më të veçantë: Kancer digjital! (FOTO LAJM) Komentet negative në rrjete sociale, shpesh edhe ofenduese, janë kthyer në një shqetësim të vërtetë për shumë personazhe
Njihuni me njeriun që frymëzon Alketën, Ermalin dhe të gjithë botën (FOTO & VIDEO) Pak ditë më parë, Alketa Vejsiu mori pjesë në seminarët e strategjistit të famshëm, Tony Robbins. Gjatë udhëtimit të saj
E lumtur në krahët e bashkëshortit, Elita Rudi i bën dedikimin romantik Gjikos (FOTO LAJM) Moderatorja Elita Rudi dhe këngëtari Gjiko kanë nisur pushimet së bashku me djalin e tyre, Zëri. Familja ndodhen në T
Kopje e vogël! Sonila Meço tregon kujt i ngjan vajza e saj Amaris (FOTO LAJM) Kot nuk thonë që vajzat ngjajnë nga babi! Ndaj kur të shihni foton e fundit që Sonila Meço ka publikuar do të vini re
69-vjeçarja e cila e vërteton se “mosha është vetëm një numër” (VIDEO) Njoftohuni me Geraldën. Ajo është një gjyshe 69-vjeçare, që fitoi shumë ndjekës në Instagram falë videove të ushtrime
Përvjetori i veçantë i martesës! Anjeza Shahini këtë vit feston si bashkëshorte dhe si nënë (FOTO LAJM) Anjeza Shahini ka festuar 4-vjetorin e martesës së saj dhe sigurisht që ky vit ka qenë më special. Këtë vit ajo festo
Rina Balaj tani bashkëpunim me Big Maman? Rina Balaj dhe Big Mama janë takuar në Turqi dhe asgjë nuk është e rastësishme. Rina Balaj dhe Big Mama janë duke kal
Rike Roçi tifozja ikonë e kombëtares, nuk harron ti mbështes as për ndeshjen e madhe (FOTO LAJM) Teksa Shqipëria bëhet gati për ndeshjen e rradhës kundra Francës, tifozja seksi Rike Roçi mundohet t’iu japë zemër lojta
Pushimet e frikshme të Tunës, këngëtarja njësh me kafshët e egra (FOTO & VIDEO) Prej disa ditësh, Tuna ka nisur pushimet së bashku me një mikeshë të sajën dhe kjo nuk shpëtoi pa u komentuar në rrjet.
Përfundimisht, Ermal Mamaqi ka vendosur të mbajë këtë profesion dhe tregon planet (FOTO LAJM) Pas lajmeve të shumta që qarkulluan këto ditë në rrjet për largimin e Ermal Mamaqit nga “Tv Klan”, aktori ka reaguar pak
Edhe Zerka si Ronela? Dyshja ka një surprizë për publikun (FOTO LAJM) Një javë më parë, këngëtarja Ronela Hajati lajmëroi se shumë shpejt do të nxjerrë projektin e saj më të ri muzikor, të c
Mc Kresha feston sot ditëlindjen! Zbuloni sa vjeç mbush reperi (FOTO LAJM) Ditën e sotme reperi i suksesshëm, MC Kresha feston ditëlindjen. Nëpërmjet një postimi në Instagram, reperi ka zbulua
"Ndonjëherë thjesht ikën", Stresi ndryshon zyrtarisht vendbanim (FOTO LAJM) Ndarja e bujshme e Stresit dhe Keisit ka mërzitur fansat e çiftit dhe megjithëse nuk kanë folur publikisht për ndarjen,
Ah Robert ç’ke humbur! Nora Istrefi publikon foton me bikini pas ndarjes dhe pa fjalë (FOTO LAJM) Nora Istrefi ka publikuar sot foton e parë në Instagram pas ndarjes nga bashkëshorti Robert Berisha me të cilin ka edhe
Pas plot 14 vitesh martesë, Jul Deda ka kërkesën epike për gruan (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit, Julian Deda dhe bashkëshortja e tij, Armanda, janë të martuar prej 14 vitesh dhe kanë dy fëmi
Manushi "rrëmben" bukuroshet e ekranit, pas Ildës zbulohet moderatorja tjetër e "Proçesit" (FOTO LAJM) Ish-velina e Stop-it Alesia Bami ka dhënë lajmin e shumëpritur. Me një postim në rrjete sociale, përkrah moderatorit, Ed