999 rezultate për

eurot

Çani refuzon Poloninë për 400 mijë eurot e Zvicrës Edgar Çani ka shumë mundësi që të luajë për një ndër klubet e njohura zvicerane, duke filluar që nga janari i vitit 2013
Neymar drejt falimentimit (FOTO LAJM) Ylli i Santos Neymar mesa duket po shkon drejt falimentimit. Jo si futbollist, pasi talenti i tij tashmë është i njohur
Bayern ofron 60 mln euro, Juve refuzon Milan nuk mundi të mbajë Zlatan Ibrahimoviç dhe Thiago Silva ndërkohë që Juventus ka blinduar Claudio Marchisio dhe Artu
Princesha ikën pa paguar Një princeshë saudite është lokalizuar në Paris teksa tentonte të largohej nga suita e një hoteli prestigjioz pa paguar
Shqiptarja që refuzoi 100 mijë eurot e Playboy Është e bukur dhe shumë elegante, jeton në Itali dhe quhet Erjona Sulejmani. Nga një burim që është miku i saj, mësua
11 vjeçari plan për shpëtimin e euros Një djalosh 11 vjeçar është përgëzuar për planin që kishte propozuar për shpëtimin e eurozonës. Plani është një nga qind
PS: LSI bleu selinë në bllok me 1.2 mln eurot e ilaçeve Partia Socialiste renditi sot akuza të forta për korrupsion në adresë të Lëvizjes Socialiste për Integrim. Deputeti Edua
I fitojne eurot ne Shqiperi dhe me pas i nxjerrin jashte Kompanitë e huaja që kanë investuar në Shqipëri, kanë transferuar jashtë në form
20 eurot e shpetojne nga vdekja Kush thotë se paratë nuk të shpetojnë jetën, e ka gabim. Këtë mund ta vërtetoj&e
Eurot e propagandes Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur që për zgjedhjet lokale, harxhimet financiare nuk mund të jen&
Gjermania jep 40 milionë eurot e para Gjermanisë ka ndarë 40 milionë eurot e para, nga 100 milion euro ndihmë që ky vend premtoi se d