999 rezultate për

eurot

Klienti fiton dëmshpërblimin, avokati nuk i jep mijëra eurot Një klient ka paditur avokatin e tij, pasi nuk pranon t’i japë një shumë eurosh te fituara nga një proces gjyqësor. B
Avokati nuk i jep mijëra eurot, 35-vjeçari e padit në polici Një klient ka paditur avokatin e tij në polici. Kjo për shkak se sipas tij avokati nuk pranon t'i japë një shumë eur
Dhuratat me diamantë për gruan e 30 mijë eurot fundosin Saimir Tahirin Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes për shkak të akuzave të rënda që rën
Askush s’e merr përgjegjësinë për 63 milionë eurot Përplasje në mes të deputetëve të LDK-së dhe ministrit të Infrastrukturës, Pal Lekaj, ka shkaktuar kërkesa e kompanisë “
Dhuratat me diamantë e 30 mijë eurot fundosin Saimir Tahirin Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes për shkak të akuzave të rënda që rën
PD nxjerr dokumentat: Ja pse dyshojmë se 863 mijë eurot janë të Tahirit (FOTO LAJM) Deputeti i PD Enkelejd Alibeaj akuzoi sot kryeministrin Edi Rama se po bën gjithcka “për të mbrojtur ushtarët e tij të l
Prokuroria zbardh provat: Pse dyshojmë se 863 mijë eurot e Sotës lidhen me Tahirin Prokuroria dyshon se 863 mijë eurot e gjetura në mjetin tip “Range Rover” të biznesmenit të arrestuar Orest Sota, lidhen
Habit avokati i Sotës: 863 mijë eurot në makinë ishin për operacionin e nënës 863 mijë eurot e gjetur në makinë e biznesmeniot Orest Sota bashkë me dy patentat për drejtim skafi të ish-ministrit Sai
Prokurorët plasin "bombën": 863 mijë eurot janë të Tahirit Pasi Gjykata e Krimeve të Rënda dha masën "arrest me burg" për biznesmenin Ores Sota, prokurorët e Krimeve të Rënda, të
Regjistrat e "Kurum", 863 mijë eurot e Sotës s’janë tërhequr nga banka Një ditë pasi dosjen “Sota” ia bashkëngjiti asaj të “Habilajve” dhe të “Tahirit”, Prokuroria e Krimeve të Rënda vazhdon
Gazetari që "kërcënoi" Tahirin: Makina ku u gjetën 800 mijë eurot nuk është e Orest Sotës Gazetari i njohur Basir Çollaku ka zbardhur detaje të reja në lidhje me çështjen e Saimir Tahirit. Prej disa ditësh
Zbardhet skandali: 800 mijë eurot në makinë janë të Tahirit Pas zbulimit të dy patentave të Tahirit dhe shumës prej 800 mijë eurove në një makinë në Elbasan, është rikthyer vëmendj
Denoncimi tronditës: 800 mijë eurot e gjetura në makinën e biznesmenit, janë të Tahirit Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar sërish situatën e krijuar pas ndalimit të biznesmenit Orest Sota, në makinën
Basha s'i ndahet Tahirit deri në mesnatë: Ku i cove 30 mijë eurot e drogës Seanca e djeshme në Kuvendin e Shqipërisë u kthye sërish në një seancë maratonë. Gjatë orëve të natës, kreu i PD-së
DOSJA ME 416 FAQE/ Çfarë thuhet për Tahirin dhe miliona eurot e trafikantëve Zbulohet dosja e plotë e autoriteteve italiane mbi grupin e Habilajve të kapur një ditë më parë në Itali, ku gjatë përgj
Haradinaj dhe Selimi japin detaje për 49 milionë eurot Kryeministri i Ramush Haradinaj dhe Petrit Selimi, koordinator nacional për Sfidat e Mijëvjeçari, kanë mbajtur një konf
Në Zvicër, eurot rrjedhin edhe nëpër tualete Prokurorët zviceranë po hetojnë një rast tejet të veçantë. Dikush, në një nga degët e bankës UBS të Gjenevës është përpj
Tmerrohet turistja gjermane, shqiptarët i vjedhin çantën me rroba e eurot Një pushuese gjermane, e cila kishte zgjedhur që të vizitonte pikën turistike të ‘Syrit të Kaltër’ ka rënë pre e hajdutë
Ish fituesja e Big Brother akuza produksionit: Asnjë nuk i merr 100 mijë eurot! (FOTO LAJM) Ish fituesja e ‘Big Brother 4’ zbulon prapaskenat e produksionit për çmimin e madh. Janë në garë për 100 mijë euro, p
La punën dhe investoi 93 eurot që kishte, sot fiton milionat Emri i tij është John Ward, i ka 33 vjet dhe është dëshmia më e mirë se gjithçka mund të arrihet në jetë, nëse keni ndon