999 rezultate për

eurosh

Ky është mjeku që ka pagë mujore prej 227,000 eurosh dhe punon në Shkup Drejtoria e të Ardhurave Publike ka potencuar se një mjeku duke punuar në Maqedoni kishte marrë një pagë prej 227.000 eu
Lufta e krijuar për Sandron mund ta largojë brazilianin nga italian që në janar Sipas të përditshmes Daily Record, Jose Mourinho ka shënjestruar 26-vjeçarin brazilian si pjesë e një ideje të shpenzime
PD: Rama dha koncesione prej 400 milion eurosh, nuk ka pajisje në spitale Deputeti i PD-së Bardh Spahia do të zhvillojë një takim në QSUT me mjekët e dorëhequr të urgjencës. "Është tronditëse
Si të ndaloni procesin e plakjes me anë të këtyre ushtrimeve Ndërkohë që plakemi, disa nga ne fillojnë të krijojnë një lidhje negative me pasqyrën sepse fillon të tregojë çdo papërs
8 apartamente e lokal 435 mijë eurosh, kryebashkiakia e Roskovecit e "krimbur" në para Kryetarët e disa prej 61 bashkive, sfidojnë edhe njerëzit e politikës dhe gjyqësorit, sa i përket posedimit të pasurive
Basha bën paralajmërimin e fortë: Të ndalet projekti 1 miliard eurosh! Kryetari i PD Lulzim Basha me anë të një konferencë për mediat i ka kthyer përgjigje kryeministrit shqiptar Edi Rama.
Biznesmeni që u kap me 800 mijë euro, nipi i komandantit të Reneas Kreu i PD-së Lulzim Basha me anë të një postimi në Facebook ka denoncuar një skandal ku sipas tij një të riu në Elbasan
U kap me 800 mijë euro në makinë, biznesmeni është nipi i komandantit të Reneas Kreu i PD-së Lulzim Basha me anë të një postimi në Facebook ka denoncuar një skandal ku sipas tij një të riu në Elbasan
Denoncimi: Trafikantët i blenë Tahirit jahtin 600 mijë eurosh Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të rëndë në faqen e tij të Facebook, ku akuzon ish-ministrin Saimir T
Ministri serb presion Kosovës, ja arsyeja Ministri i Tregtisë, Turizmit dhe Telekomunikacionit në Qeverinë e Serbisë, Rasim Lajiq i ka bërë thirrje Prishtinës zyr
Juventus konfirmon fitimin prej 42 milionë eurosh Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli, ka konfirmuar fitimin e Bianconerëve prej 42.6 milionë eurosh dhe synimin e klu
Dhuratë nga Habilajt? Kush ia bleu syzet 5 mijë euroshe Saimir Tahirit?! Ditën e djeshme ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri mori pjesë në Këshillin e Mandatëve ku u diskutua me tone të lart
Pas varëses me diamant, Tahiri akuzohet se mori dhuratë syzet 5000 euroshe Ish-kryeministri Berisha ka denoncuar sërish Tahirin. Ai sipas mesazhit të një qytetari dixhital, ka marrë dhuratë n
Reperi surprizon veten me "bishën" 46 mijë euroshe Stresi prej disa muajsh nga nisur të jetë sërish aktiv në tregun muzikor shqiptar. Fillimisht ai u shfaq së bashku m
Postoi fotografi me tufa eurosh, fansat e akuzojnë se janë të deputetit (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm një ditë që nga postimi i Xhesika Ndoj, ku dukej duke numëruar tufa të mëdha me euro. xhesika , e ci
Adelina Tahiri thyen heshtjen: Ja kush mi paguan klipet 25 mijë euroshe Ajo e ka nisur karrierën e saj muzikore që në moshë fare të re, kur ishte ende një adoleshente. Mirëpo, ndonëse në i
Gërxhaliu kritikon buxhetin mbi 2 miliard eurosh Realizimi i buxhetit të Kosovës prej mbi dy miliardë euro për vitin 2018, vihet në pikëpyetje nga përfaqësues të biznese
Francezi fut në kurth të riun shqiptar, shikoni çfarë i bën Seksioni për krimet kompjuterike, ka bërë të ditur me anë të një njoftimi për media se shtetasi 62-vjeçar banues në Pari
United me të ardhura rekord prej 660 mln eurosh Sezoni i parë i Manchester United nën drejtimin e Jose Mourinhos u mbyll me një nivel rekord të ardhurash financiare.
Qeveria e Kosovës nuk paguan borxhin prej 700.000 eurosh Drejtuesit e gjimnazit “Loyola” në Prizren bashkë me diplomatët e Ambasadës gjermane në Prishtinë prej më shumë se dy vj