999 rezultate për

eurosh

"Lautaro Martinez do të ketë një klauzolë prej 111 milionë eurosh" Agjenti i Lautaro Martinez pretendon se sulmuesi do të ketë një klauzolë lirimi prej 111 milion eurosh të shkruar në kon
Luksoze dhe gjigante, kështu duket shtëpia miliona euroshe e Messit (VIDEO) Një video e publikuar në internet tregon se shtëpia e Leo Messit brenda dhe jashtë është thjeshtë spektakolare. Pesë
Athina merr këstin e tretë prej 5,7 miliardë eurosh të ndihmës ekonomike Greqia njoftoi se i është hapur drita jeshila nga kreditorët europianë për marrjen e një kësti të ri prej 5,7 miliardë e
Armina Mevlani del bllof me çizmet 2 mijë euroshe (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një ndër blogeret më të njohura në Shqipëri. Më shumë se për "blogere" ajo njihet për lidhjen e
UEFA 2020, 371 milionë euro për kombëtaret që do të marrin pjesë UEFA do të shpërndajë 371 milionë euro për 24 ekipet që do të kualifikohen për në fazën finale të Evropianit të vitit 20
Këtë javë Mustafës i skadon kontrata, le Telekomin në gjendje mjeruese Kryeshefi ekzekutiv i Telekomit të Kosovës (TK), Agron Mustafa, erdhi në krye të kësaj ndërmarrjeje publike në fillim të
Përse mafia preferon prerje 500 euroshe? Kartëmonedha 500 euro nuk do të printohet më. Vendimi është marrë nga Banka Qendrore Europiane ka vendosur që kjo kartëm
Zbulohet skandali, si merret certifikata e anglishtes me 600 euro Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës marrjen e certifikatave të gjuhës angleze në “British Council”, në Tiranë, kundre
Nënkryetari i OVL-së është i krimbur në para, shikoni sa miliona euro ka Deklaratat ofenduese të Nasim Haradinajt, në drejtim të ambasadorit amerikan në Kosovë, Greg Delawie, nuk po dalin të je
Rush: Mos u habisni që Liverpooli mund ta pranojë një ofertë prej 225 milionë eurosh për Salah Legjenda e Liverpoolit Ian Rush thotë se momentalisht, Mohamed Salah është më i mirë se Messi e Ronaldo. 22 ndeshje,
17 arrestime pas një evazioni tatimor prej 1,4 miliardë eurosh Prokuroria e Breshias urdhëroi arrestimin e 17 personave të dyshuar për mashtrim ndaj organeve tatimore italiane për një
Futbollisti shqiptar më i shtrenjtë i historisë, do të befasoheni sa e kap vlerën kartoni i Hysaj (FOTO LAJM) Qendra ndërkombëtare për studimet sportive ka publikuar ditën e sotme, vlerat në merkato të futbollistëve kryesorë të Eu
Arrestohen dy gjirokastritët se transportonin algjerian për 300 euro Policia ka vënë në pranga dy shtetas në Gjirokastër pasi u kapën duke transportuar një shtetas algjerian në drejtim të T
Klienti fiton dëmshpërblimin, avokati nuk i jep mijëra eurot Një klient ka paditur avokatin e tij, pasi nuk pranon t’i japë një shumë eurosh te fituara nga një proces gjyqësor. B
Avokati nuk i jep mijëra eurot, 35-vjeçari e padit në polici Një klient ka paditur avokatin e tij në polici. Kjo për shkak se sipas tij avokati nuk pranon t'i japë një shumë eur
I shijon shumë kur humb Reali, ja si e festoi Pique triumfin (FOTO LAJM) Gjenden shumw arsye qw w çojnw nw njw festw tw çmendur pasi tw fitosh kundwr Real Madridin me rezultat 3-0. Mwnyrwn m
HISTORIA/ Si i riu zuri dashnore një grua dhe filloi ta shantazhojë me nudizëm Gjithçka ka nisur kohë më parë, kur G. Shkurti, banues në fshatin Adriatik të Kurbinit, nisi t’i kërkonte para një gruaj
Milan rrezikon të gjobitet nga UEFA me 20 mln euro Milani thuhet se do të përballet me një gjobë prej 20 milionë eurosh nga UEFA si pjesë e marrëveshjes së tyre të pakënaq
Shantazhonte 48-vjeçaren me fotot intime, në pranga lezhjani Policia ka vënë në pranga një të ri në Lezhë. Ai akuzohet për shantazh me anë të disa fotove intime. Policia bën me
Gjykata dënon Agnellin dhe Juventusin Gjykata Federale e Apelit pranë FIGC-së në Itali ka marrë sot vendimin përfundimtar në lidhje me çështjen që shikon të i