999 rezultate për

eurosh

Kjo është shuma që Reali i ofroi Ronaldos për të qëndruar Së fundmi "Gazzetta dello Sport" ka raportuar se Ronaldos i është ofruar një shumë prej 40 milion eurove për të qëndruar
Nuk përmbahet më Juventus, pas Ronaldos kërkojnë yllin e Barcelonës Tek klubi italian, Juventusi duket se është koha për ndryshe të madha dhe gjërat po lëvizin me shpejtësi tashmë. Tra
Kroos i djeg skedinën 6 000 euroshe tifozit (FOTO LAJM) Tifozët e Botërorit njihen për çmenduritë e tyre gjatë këtij kompeticioni. Gjithashtu ky është një rast i mirë edhe p
Qytetarët ia thonë në sy Gjiknurit: A ecën dot në baltë me këpucët 1500 euroshe? Ministri i Ramës Damian Gjiknuri është përplasur me disa të rinj gjatë një takimi në Mamurras. Të zhgënjyer dhe revo
Zyrtare: Kukësi prezanton blerjen 600 mijë euroshe Kukësi nuk ndalet në merkato, pasi gjatë ditës së sotme, ka prezantuar edhe mbrojtësin brazilian William Cordeiro, i cil
Volkswagen gjobitet me 1.2 miliard dollarë në Gjermani Prodhuesi i veturave Volkswagen është pajtuar që ta paguajë gjobën prej një miliard eurosh në Gjermani shkaku i skandali
Arbitrat në Botëror me orë 5000 euroshe Ashtu si pothuajse të gjitha skuadrat kanë zbarkuar në Rusi ku do të zhvillohet Botërori, edhe skuadra e arbitrave ka zb
"Fjalëbukuri" nuk ngelet prapa për pasuri, toka, shtëpi e qindra mijëra euro Deputet i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Aleancës Kosova e Re (AKR), Labinot Tahiri, po del t’ia ketë parë hajrin muzi
Manchester City-t i refuzohet oferta 50 milion euroshe Manchester City si gjithmonë parashikon të bëjë një merkato të bujshme, por mesa duket i ka ardhur refuzimi i parë nga s
Asnjë nuk e blen Donnarumma, mbetet te Milan Gianluigi Donnarumma është lidhur shumë me një largim të mundshëm nga klubi i Milanit, por mesa duke asnjë skuadër nuk ë
Përbuzi shqiptarët, opinionisti ironizon keq biletën 150 euroshe të këngëtarit grek Këngëtari grek Notis Sfakianakis do të vijë në Tiranë më 24 maj, në një koncert që do të mbahet për herë të parë në Pall
Juventus fillon negociatat për rikthimin e Moratas Chelsea është i hapur për një largim të Alvaro Moratan. Sipas Tuttosport Chelsea madje ka nxjerrë detaje duke këmbëngulu
Prostitucion në Itali, dibranit i sekuestrohet makina 20 mijë euroshe Ka nisur hetimi pasuror në ngarkim të shtetasit Florjan Zeqja i cili është kapur në datën 25.04.2018, për llogari të sht
Noizy në Maybach-in super të shtrenjtë pi shampanjë 20 euroshe (FOTO LAJM) Noizy është ndër këngëtarët që bie në sy me jetën e luksit që bën. Foto e publikuara në Facebook tregojnë se ai udhë
Liverpool kontakton portierin e Barcelonës Sipas El Mundo Deportivo, Liverpooli është në kontakt me portierin holandez të Barcelonës Cillesen. Megjithatë, trans
Tre shqiptarët vranë 19-vjeçarin grek për borxhin 170 eurosh Një 19-vjeçar në Athinë është vrarë nga tre shqiptarë për një borxh prej 170 Eurosh. Ngjarja ka ndodhur më 18 Mars n
PSG ëndërron "përbindëshin" e Realit Sipas mediumit spanjoll Diario AS, kampionët e Ligue 1, PSG e kanë etiketuar Casemiron si objektivin kryesor për mesfush
Shqiptarët bëjnë kërdinë në Golem, u vjedhin makinat luksoze dhe paratë turistëve Duket se grabitësit shqiptarë kanë marrë një hov të madh dhe moria e vjedhjeve nuk po mbyllet dot. Dy shtetas të hua
Kush janë bossat nga Kukësi që i vunë flakën Tiranës me "bishën" 100 mijë euroshe? (FOTO LAJM) Trendi më i ri në rrugët e Tiranës është reklamimi i mjeteve të shtrenjta që kapin vëmendjen e çdo vajze që kalon. Dj
Besi i lodhur nga Xhensila: Ka neps për gjëra mijëra euroshe Besi dhe Xhensila kanë qenë gjithnjë në vëmendjen e mediave dhe nuk kishte si mos të mos komentoheshin edhe në këtë peri