999 rezultate për

eurosh

Pas xhaketës së Marinës, Getoari trullos rrjetin me orën dhjetëmijë euroshe Marina trullosi rrjetin kur u shfaq me një xhaketë 7 mijë euroshe. Por edhe Geti është i apasionuar pas veshjeve dhe
Kapen dy shqiptarë me kokainë në Itali, si u zbuluan Dy shqiptarë kanë përfunduar sot në pranga në Bolzano të Italisë. Sipas mediave italiane, pas kontrolleve të ushtruara
Marina e çon Getin "greminë", vesh xhaketën 7 mijë euroshe (FOTO LAJM) Ajo llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Karriera e saj si moderatore ka filluar shumë vite më parë, dhe
Kjo monedhë 2 euroshe shitet 80 000 euro! Ndodh në platformën e madhe të shitjeve dhe blerjeve Ebay. Një monedhë dy euroshe është nxjerrë në shitje kundrejt një ç
Drejt Britanisë me dokumenta 500 euroshe, 39 të ndaluar në Rinas gjatë dhjetorit Gjatë vitit 2018, në Aeroportin “Nënë Tereza” kaluan rreth 2 milionë e 960 mijë pasagjerë, por gjatë muajit dhjetor ësht
Këtë vit zhduket kartmonedha 500 euro “Më 27 janar të 2019-s, 17 nga 19 Bankat Qendrore kombëtare në zonën e Euros nuk do të lëshojnë më kartëmonedha 500-euro
Milani do të apelojë vendim e UEFA-s që ju dha sot Milan është gati për të apeluar vendimin e UEFA-së për herë të dytë në Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv CAS. UEFA i ka
Kjo vetëm në Shqipëri ndodh, nga recepsionist fiton tenderin miliona euro të unazës (DOKUMENT) Një tjetër skandal ka përfshirë Qeverinë e Edi Ramës. Këtë herë është zbuluar se si një kompani e saporegjistruar ka fit
Kolosale, kaq shumë u fitua nga derbi Inter-Milan Derbi i së dielës në mbrëmje mes ku të pranishëm ishin 78.275 spektatorë) vendoset në vendin e tretë të klasifikimit, me
Nuk justifikoi shtëpinë 140 mijë euroshe, shkarkohet gjyqtari i Kushtetueses Gjykatësi i Kushtetueses Fatmir Hoxha është rrëzuar edhe nga KPA. Ai kishte ankimuar vendimin e KPK, por KPA e ka gjy
DALIN PAMJET/ Noizy i plagosur dhe i shtrirë në tokë (VIDEO) Një përplasje mes djemve të Babastars dhe OTR solli konfliktin tek hoteli "Swiss Diamond", i cili përfundoi edhe me plag
Çifti shqiptar kapet me një sasi rekord eurosh në kufi me Francën Një çift shqiptarësh që jetonin si emigrantë në Breshia të Italisë janë kapur nga Policia Italiane me një shumë rekord p
Barça, Real, Chelsea apo City? Pjaniç shkon këtu Miralem Pjanic për momentin është i paprekshëm. Në këtë merkato verore ai u kërkua së pari nga Barcelona, pastaj nga Che
Kjo është oferta e "frikshme" e Realit për Hazard Real Madrid vijon ende të interesohet për shërbimet e Eden Hazard që luan për skuadrën e Chelseas. Sipas mediave bri
Zyrtare: Chelsea bën goditjen 80 milion euroshe Pas spekulimeve të djeshme se Chelsea i kanë ofruar Athletic Bilbaos 80 milionë euro për t’i siguruar shërbimet e portie
Real Madrid i kthehet pistës "Kane", gati oferta 215 milionë euro Real Madrid thuhet se është kthyer në garë për sulmuesin, Harry Kane, për të cilin po bënë gati një ofertë prej 215 mili
Telashe për ish-presidentin e Barcelonës, rrezikon 11 vite burg Ish-presidenti i Barcelonës Sandro Rosell, bashkëshortja e tij dhe katër persona të tjerë përfundojnë sërish në gjykatë
Ferrari dhe bota e Formula 1 në zi, ndahet nga jeta Marchionne Ferrari dhe bota e Formula 1 në zi. Ndahet nga jeta në moshën 66- vjeçare Sergio Marchionne. Bota e motorave qan
Reali tundon Interin, ofron 80 mln euro plus Kovacic për Mauro Icardin Mauro Icardi është shndërruar në një objektiv primar për Realin e Madridit. Sulmuesi argjentinas shihet si lojtari ideal
Alisson Becker falenderon tifozët e Romës Alisson Becker ka falenderuar tifozët e Romës, pasi ai po fluturonte për të përfunduar transferimin e tij prej 75 milion