999 rezultate për

eurosh

Aspak modeste, pushimet 50 mij euroshe të Renato Mekollit në Greqi (FOTO LAJM) Renato Mekolli është një prej guzhinierëve më të njohur në kryeqytet, por jo vetëm pasi ai ndiqet shumë edhe në rrjetet
Marramendëse, kjo është shuma që Ronaldo do të marrë nga kontrata e re me "Nike" Cristiano Ronaldo mund të quhet patjetër një makineri parash, pasi nga zbulimi i fundit që ka bërë “Der Spiegel” portuge
10 kryetarët më të pasur të komunave në Maqedoni "peshojnë" 30 milion euro Dhjetë kryetarët më të pasur të komunave në Republikën e Maqedonisë së Veriut peshojnë rreth 30 milionë euro. Ndër ata,
Shkon në Fushë Krujë për të shitur makinën 30 mijë euroshe, shqiptarit nga Kosova i ndodh e papritura Një ngjarje aspak e këndshme ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Fushë-Krujës. Një shtetas nga Kosova ndodhej në Sh
"Telenovela Neymar", PSG nuk ka ndërmend të ul çmimin prej 250 milion eurosh Pavarësisht se janë të hapur për shitjen e tij, Paris Saint-Germain janë duke mbajtur një çmim shumë të lartë për Neymar
Me nëndetëse, laborator dhe helikopter: Superjahti 10 milion eurosh (FOTO LAJM) Një superjaht që është në gjendje të lundrojë në të gjithë botën, me nëndetëse, helikopter dhe laborator shkencor brenda
Pse mi ke sjellë 50 euroshe? Videoja që skandalizoi Maqedoninë (VIDEO) Politika e Maqedonisë së Veriut vijon të tronditet nga përgjimet e fundit, të publikuara nga mediat italiane, që dëshmoj
Luksi i shfrenuar i VIP-ave shqiptarë, pushimet mijra euroshe në Mykonos (FOTO LAJM) Nga Blendi Fevziu tek Arbana Osmani duket se të gjithë personazhet e showbiz-it shqiptar kanë zgjedhur të shkojnë në Myk
Dortmund ofron 15 milion euro për Mandzukic Borussia Dortmund nuk heq dorë nga sulmuesi i Juventusit, Mario Mandzukic. Klubi gjerman, në fakt, po përgatit një
Ish-mesfushori i Real Madridit i apasionuar pas pokerit, humb 61 milion euro Gjatë karrierës së tij të gjatë ka veshur fanellat e Velje, Hamburg, Everton, Real Madrid dhe Cetlic, para se të varte k
Interi vihet pas lojtarit që preferohet nga Conte Në pritje të ndeshjes vendimtare të së dielës përballë Empolit në “San Siro”, drejtuesit e Interit po vijojnë punën për
Kjo monedhë 2 euroshe shitet 80 000 euro! Ndodh në platformën e madhe të shitjeve dhe blerjeve Ebay. Një monedhë dy euroshe është nxjerrë në shitje kundrejt një ç
Vjedh çantat mijëra euroshe dhe largohet me makinën e grabitur, policia e arreston shqiptarin në Itali Pasi vjedh një sërë çantash luksoze dhe mjetesh të tjera, shqiptari shkon i qetë në makinën e grabitur dhe ikën nga vend
Isco pranë Juventus, Real Madrid ul çmimin për spanjollin Pavarësisht rikthimit të Zidane në stol, e ardhmja e Isco duket gjithmonë larg nga Realit të Madridit. Sipas "Don Ba
Griezmann do Barcelonën, gati të sakrifikojë pagën Antoine Griezmann do vetëm Barcelonën. Është ky artikulli i prestigjozes Mundo Deportivo e cila bën me dije se francezi
Tremben tifozët e Realit, Varane kërkon largimin Rafael Varane mund të largohet nga Real Madrid pas 8 vitesh të sukseshme. Sipas "Marca", 25-vjeçari mbrojtës qendror
Tottenham dërgon agjentë në Bergamo për të ndjekur Kessie dhe Suson Do të ketë një emisar të Tottenham, sonte në stadiumin e Atalantës, për të vëzhguar në veçanti Franck Kessie dhe Jesus S
"Ngrin" Fierza, shkakton faturën 40 milion euroshe Dëbora dhe ngricat vazhdojnë të mbajnë peng prodhimin e energjisë elektrike në kaskadën e Drinit. Mësohet se niveli i Fi
Juventus nuk heq dorë për Marcelon, zbulohet oferta e bardhezinjve Marcelo është synimi kryesor i Juventusit për sezonin e ardhshëm. Bardhezinjtë kanë kërkuar brazilianin që në merka
Stadiumi me kullë, FSHF në gjyq me shtetin Federata Shqiptare e Futbollit ka çuar në gjyq Drejtorinë e Përgjithshme të Tatimeve. Institucioni i futbollit në vend ë