E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
999 rezultate për

eurosh

Milionerja e Vetëvendosjes Këshilltarja e Kuvendit Komunal të Vitisë nga rradhët e Vetëvendosjes, Majlinda Ostrogllava mund të konsiderohet "milion
Shaqiri drejt largimit nga Bajerni Edhe pse drejtori sportiv i kampionëve të Gjermanisë Mattias Sammer deklaroi se Shaqiri është pjesë e së ardhmes së Baje
Gjermani-Argjentinë, finalja që vlen 1 miliard (FOTO LAJM) Sot do të zbresin në fushë dy finalistet e Botërorit 2014, mbase dy skuadrat që më shumë se cilido tjetër e meritonin të
Cuadrado "çmend" Van Gaalin, ofron 50 milionë euro Një çmenduri e vërtetë për Juan Cuadradon. Manchester United me kërkesë të Louis Van Gaal, është gati për t’i prezantuar
Ja pasuria e Ali Ahmetit dhe e Menduh Thaçit Në listën e Ali Ahmetit, deputeti më i pasur është Ramiz Merko. Prona e tij kap një vlerë prej 623 mijë eurosh. Te
Dardan Gashi milioner Ministri i Mjedisit dhe i Planifikimit Hapësinor, Dardan Gashi ka deklaruar pasuri thuajse të ngjashme me atë në vitin 2
"Bombë" nga Turqia: Akord Balotelli-Galatasaray! Lajme të bujshme nga Turqia. Sipas asaj që shkruajnë mediat lokale, Galatasaray ka arritur akordin me Mario Balotellin p
Vertu nxjerr në treg smartfonin 12 mijë eurosh (FOTO-LAJM) Një vit e gjysmë nga momenti kur krijuesi i telefonave luksoz Vertu hodhi poshtë Symbian në favor të Android, tashmë kom
Marquinhos: Më kërkon Barça? Vendos PSG-ja Braziliani Marquinhos do të "presë e të shohë" nëse kampionët e Ligue I do ta konsiderojnë shitjen e tij në mes të rapor
Ja sa para do të përfitojnë partitë politike Partitë politike do të marrin para edhe pas zgjedhjeve parlamentare të 27 prillit. Ata pritet të kompensohen, duke u
PSG-Hazard, a refuzohet një ofertë e tillë? Paris Saint Germain është i gatshëm të bëjë gjithçka për Eden Hazard. për të sjellë yllin belg në kryeqytetin francez sh
Reali do Vidal, Juve: Morata-Gundogan Vidal vijon të mbetet në interesimin e Real Madrid. Mesazhet që vijnë nga Madridi për Juventusin janë të qartë dhe serio
Mbikëqyrja e rrugëve dytësore, miratohet granti prej 1. 5 milion eurosh Këshilli i Ministrave vendosi sot miratimin, në parim, të marrëveshjes së grantit, ndërmjet Këshillit të Ministrave të R
Arsenal, 29.5 milionë euro për Rodrigon Arsenal vazhdon të kërkojë për sulmuesin e ri dhe Rodrigo i Benfikës mund të jetë futbollisti i duhur. Sipas asaj që shk
Reali do Pogba-në, gati 65 milionë euro Paul Pogba është objektivi kryesor i merkatos së Real Madrid. Sipas asaj që shkruan e përditshmja spanjolle "Sport", klu
40-vjeçarja Moss, modelja më e pasur britanike Në një listë të përpiluar nga revista "The Times", Kate Moss e cila është 40 vjeç, kryeson si modelja më e pasur britani
Juventus-Evra, firma shumë pranë Pas konfirmimit të Antonio Contes në pankinë, Juventus planifikon merkatoj e tij. Sipas asaj që raporton "Tuttosport", g
PSG 60 milion euro për Hazard, kërkohet edhe Pedro PSG duket se e ka seriozisht blerjen e Hazard ku pritet që të bëjë një ofertë prej 60 milion eurosh për belgun. Laure
Barça-Bayern, duel për David Luiz Vazhdojnë të shtohen zërat për një largim të mbrojtësit brazilian David Luiz nga Chelsea në merkaton e ardhshme. Perform
Majlinda Kelmendi shpërblehet me 68 mijë euro Qeveria e Kosovës i ka dhënë Majlinda Kelmendit një shumë prej 68 mijë eurosh. Këtë shumë ajo e ka marrë për medalje