999 rezultate për

eurosh

Komentatori më i paguar në botë, ja rroga e Henry Një kontratë e denjë për një super-futbollist, por për të komentuar ndeshjet në televizion. Sipas asaj që shkruan "Daily
I bëri reklamë vetes dhe 1 milion euroshin nuk do e japë Besnik Benz nuk do t’ia jap 1 milionë euro Shqipërisë nëse kjo e fundit fiton në tavolinë kundër Serbisë. Besnik Benz
Icardi-Show, tani vlen 40 milionë euro Është përgjigja zikaltër për Jeremy Menez, njeriu i momentit te Milani i këtij fillimsezoni: Mauro Icardi, i cili ka rea
Efekti Balotelli: 700 fanella në 24 orë Efekti Balotelli: ka mjaftuar zyrtarizimi i transferimit të tij nga Milan te Liverpool që në 24 orë ekipi i "Anfield Roa
Erikut s'po i bëjnë punë 500- euroshat, i lutet Zotit për të atin (FOTO-LAJM) Pas arrestimit të të atit, Erik Fullani i cili u bë i njohur për jetën e tij luksoze ka vendosur që t’i lutet Zotit. Dja
Jorge Lorenzo nxjerr në shitje vilën 8 milionë euroshe (FOTO LAJM) Tre kate në kodrat e Barcelonës për një sipërfaqe totale prej 2350 metrash katrorë: kinema, diskotekë, pishinë të brends
Munir "tremb" Barçën, mund të largohet shumë lirë (VIDEO) Pas ndeshjes së parë në La Liga për këtë sezon, në shtëpinë e Barcelonës ka plasur Munri-mania. Talenti i sektorit të të
Haradinaj ka gjysmë milionë euro pasuri Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës ka gjithsej gjysmë milionë euro pasuri. Sipas formularit të deklarimit t
Traktori 60 mijë eurosh i Lahi Brahimajt Deputeti i AAK-së, Lahi Brahimaj mesa duket është shumë i dhënë pas bujqësisë. Madje, ai herë pas here edhe ka postua
Barça: Marco Reus, o tani o kurrë FIFA konfirmoi dje se Barcelona nuk mund të bëjë merkato përgjatë gjithë vitit 2015. Për këtë arsye klubi blaugrana, edh
Ja pasuria e deputetëve shqiptarë Deputetët dhe ministrat e BDI-së, por edhe të forcave të tjera politike shqiptare kanë pasuri të luhatshme. Disa kanë
Borussia arkëton 260.7 milionë, fiton 12 Disa ditë pas fitores së Superkupës së Gjermanisë, Borussia Dortmund ka prezantuar bilancin financiar të sezonit 2013-20
AS: United gjen akordin me Cuadradon Sipas së përditshmes spanjolle "AS", mesfushori i Fiorentinës, Juan Kuadrado do të jetë futbollist i Manchester United d
Ka frikë nga lufta, Milan kërkon brazilianin e Shakhtar-it Pas blerjeve të Diego Lopez dhe Pablo Armero Milan po punon për të plotësuar skuadrën para mbylljes së merkatos së verës
"Stop negociatave, s'e duam Di Maria-n" Fati i Angel Di Maria-s duket se do të jetë te Real Madrid edhe sezonin tjetër, ndonëse argjentinasi e dëshiron me çdo k
Pacolli, projekte miliona euroshe në Kazakistan (FOTO LAJM) Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka paraqitur një projekt madhor, prej miliona eurosh, që po e ndërton k
Juve-FIAT, bashkë deri në 2021 FIAT do të jetë sponsori i vetëm në fanellën e Juventusit deri në Qershor të vitit 2021. Kontrata e sponsorizimit e sigl
Gruaja e Schumacher nxjerr në shitje aeroplanin privat për 15 milionë euro Për rikuperimin e Michael Schumacher, i cili ndodhet i shtruar në një klinikë në Lozanë, gruaja e tij ka nxjerrë në shit
Real fiton 4 milionë euro me fanelat e Jamesit Reali i Madridit shpenzoi 80 milionë euro për James Rodriguez, por që tani ka rikuperuar 5% të parave të shpenzuara duke
Ja kush janë njerëzit me rrogën më të lartë në Kosovë Sipas pasurisë së deklaruar në Agjencinë Kosovare kundër Korrupsionit, janë katër menaxherë super të paguar në mbarë Kos