999 rezultate për

eurosh

Ja sa fiton Gjermania nëse triumfon në "Euro 2016" Futbollistët e Gjermanisë do të kenë një arsye më shumë për të tentuar fitoren në Kampionatin Evropian të Futbollit që d
Oficeri i antidrogës me orë 18 mijë euroshe (FOTO-VIDEO) Policia e Shtetit, së bashku me komunikatat për shtyp dërgon edhe fotot e video nga aksionet e antidrogës. Është gazetar
Fuchtel viziton Kosovën, premton që do jap 11 milionë euro Sekretari parlamentar i shtetit në Ministrinë Federale për Bashkëpunim dhe Zhvillim Ekonomik në Gjermani, Hans–Joachim F
Gjimshiti shitet shtrenjtë Berat Gjimshiti do të jetë futbollisti më i ri shqiptar që do të zbarkojë në Serie A. Mbrojtësi i Kombëtares ka arrit
Arrestohet shqiptari në Itali, kapet me 1.5 kg drogë Policët e Guarda Di Financa në Ravena të Italisë kanë vënë në pranga shqiptarin me iniciale X.D, pasi ky i fundit posedo
MSH-ja e dinte fituesin para se ta shpallte tenderin 2.6 milionë eurosh Përmbajtja e letrave të shkëmbyera në mes Ministrisë së Shëndetësisë dhe QKUK-së ka lënë të kuptohet se të dy këto insti
FSHF 10 mln euro për stadiumin e ri Për stadiumin e ri që do të ndërtohet në Tiranë, pikërisht aty ku aktualisht është “Qemal Stafa” dhe që do të mbajë emri
Grabitet pika e transferimit të parave në Fier Mesditën e sotme, në qytetin e Fierit, një pikë e transferimit të parave ka rënë pre e grabitjes. Nga të dhënat e pa
Sa milionë euro fitoi Kombëtarja shqiptare? Edhe pse ka përpjekje për t’u trajtuar si një problem brenda “familjes”, shpërblimi që iu premtuar futbollistëve të Komb
Qeveria me borxh të ri prej 42.5 milionë eurosh Maqedonia do të marrë nga kreditorët e brendshëm një borxh prej 42.5 milionë eurosh përmes ankandit të bonave të thesari
Zjarr kuqezi në Rrugën e Kombit: Jo taksës 10 euroshe (VIDEO) Aktivistë të Aleancës KuqeZi kanë bllokuar ditën e sotme Rrugën e Kombit, si shenjë revolte ndaj taksës 10 euroshe që do
Ja sa përfiton De Biasi te Shqipëria, zbulohet klauzola e largimit Gianni De Biassi është në kontratë për të qenë trajneri i Shqipërisë deri në fund të vitit 2017, ku përfundojnë edhe eli
Ultrasi i Xhenovas: Serbët më ofruan 50 mijë euro për të prishur ndeshjen në Elbasan Uliks Ademi, ultrasi i Kombëtares sonë, i cili hyri në fushë duke ndërprerë takimin e 18 nëntorit në vitin 2014 midis It
Hyseni nuk e firmos kontratën për këpucët e Policisë Dyshime për tenderin e Policisë së Kosovës, i shtyrë nga ministriPunëve të Brendshme, Skënder Hyseni. Ai ka refuzuar të
Barcelona këmbëngul për Mustafin, por duhen 50 mln euro Mustafi kërkohet me ngulm nga Barcelona për të zëvendësuar Thomas Vermaelenin, i cili më shumë po qëndron i dëntuar se s
KOMENT/ A filloi dekriminalizimi? Koment nga Albeu.com Sesioni i ri parlamentar nuk ka nisur si më parë. Arrestime dhe largime deputetësh, akuza
"Provokon" Perez: 1 miliard kush e do Ronaldon Emrin e Carlo Ancelottit e ka zënë pluhuri. Pas 100 ditëve të para të Rafa Benitez në stol, Florentino Perez është dashu
Kuqezinjtë refuzojnë premion prej 200 mijë eurosh: S'luajmë për para U përfol se FSHF kishte vendosur që në rast se kuqezinjtë e Kombëtares e fitojnë ndeshjen me Danimarkën, do të marrin 20
Arrestohet 31-vjeçari që pagoi me 50 euro false Një 31 vjeçar është arrestuar në flagrancë, pasi ka përdorur një kartëmonedhë 50 euroshe të falsifikuar për të kryer pag
United çmendet pas Neymar, operacion prej 326 milione eurosh Manchester United i gatshem te beje cmendurira per Neymar. Keshtu shkruan sot "The Sun", sipas te cilit Djajte e Kuq jan