999 rezultate për

europa

Europa në lëvizje për Muriqin, në sulm edhe rivali i Realit dhe Barçës Vedat Muriqi është një ndër lojtarët më të përfolur në merkato. Klubet ë shumta janë vënë pas sulmuesit të Kosovës, i ci
Zanetti reagon pas shortit: Do tentojmë ti shkojmë deri në fund Europa Leagues Shorti i Europa Leagues për fazën e 1/16-ve, ka vënë përballë Interin me bullgarët e Ludogorets. Një short ky jo shum
SHORTI/ Arsenali përballë gjigandëve grek Shorti i Europa League është hedhur në Nyon të Zvicrës dhe faza e 1/32-ve pritet të jetë mjaft interesante, duke parë em
Europa League, këto janë të gjitha përballjet që rezervoi shorti (FOTO LAJM) Eshtë hedhur shorti i fazës së 1/16 të Europa League. 32 skuadra tashmë kanë mësuar kundërshtarët e tyre në fazën e p
Pas Championsit, shorti vendos përballjet në Europa Legue Pas shortit të Champions League, është rradha që goglat të nxjerrin përballjet edhe në Europa League. Albeu.com ju sj
Aparat neuroparalizues elektroshok dhe shumë para, arrestohet kambisti në Pogradec Policia e Pogradecit ka arrestuar një kambist pasi ushtronte pa licencë aktivitetin e këmbimit valutor. Gjithashtu, g
Të gjitha rezultatet e Europa League (FOTO LAJM) U zhvilluan ditën e enjte 24 sfidat e vlefshme për javën e fundit të grupeve në Europa League. Përballje dramatike në
EUROPA LEAGUE/ Përfundojnë 12 ndeshjet e orës 18:55, njihuni me rezultatet dhe kualifikimet (FOTO LAJM) Janë zhvilluar 12 ndeshjet për javën e fundit të fazës zsë grupeve në Europa League. Pa dyshim që vëmendjen më të mad
Strakosha lihet pushim për ndeshjen e Europa League Lazio luan sot shansin e fundit në Europë, aty ku në Ligën e Europës e sheh veten në vendin e tretë dhe i duhet me doemo
Arsenal pa 6 lojtarë në ndeshjen e Europa League Arsenali sot e ka mundësinë e fundit që në një mënyrë të shpëtoj sezonin. Skuadra e drejtuar nga Ljumberg do të luaj
8 skuadrat që kalojnë nga Championsi në Europa League Liga e Evropës pritet të jetë shumë interesante në fazën finale. Në garën e dytë më të rëndësishme të Evropës për klu
Një kosovar do të gjykojë Man United në ndeshjen e Europa League Në mesin e katër gjyqtarëve për ndeshjen e së enjtes mes Manchester Unitedit dhe AZ Alkmaarit, në kuadër të Ligës së Evr
Europa Nostra shpëton Teatrin Kombëtar nga shembja Qendra e Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri përshëndet vendimin e organizatës Europa Nostra për ta listuar zyrtarisht Tea
Pesë skuadra kualifikohen në Europa League Janë mbyllur ndeshjet e orës 18:55 në Europa League. Plot pesë skuadra kanë arritur të kualifikohen më tej në ndeshjen e
Valë solidariteti me Shqipërinë nga Europa Pas tërmetit shkatërrues që goditi Shqipërinë vjen një valë solidariteti nga Europa. Kancelarja Merkel i ka ofruar ndih
Doris Pack reagon pas betimit të gjyqtares para noteres: Parodi! Europa të reagojë Ish-Eurodeputeteja gjermane Doris Pack ka reaguar në lidhje më ngërçin ku është përfshirë Shqipëria në lidhje me Gjykatë
Cipras krah Maqedonisë së Veriut: Europa bëri gabim Duket se ish-Kryeministri i Greqisë, Tsipras mendon se BE bëri shumë gabim që nuk i hapi negociatat me Maqedoninë e Veri
Manchester United super, Roma bllokohet në Gjermani (VIDEO) Manchester United është kualifikuar për në raundin e 1/32-ave të UEFA Europa League. "Djajtë e kuq" mposhtën me shifrat
REZULTATET/ Lazio lamtumirë Europës, vetëm një mrekulli i shpëton (VIDEO) Lazio është pothuajse jashtë UEFA Europa League. Të besuarit e Simone Inzaghi kanë shpërdoruar një shans të artë për të
Arsenali "përjashton" Granit Xhakën për sfidën e Europa League Granit Xhaka nuk do të jetë pjesë e ekipit të Arsenalit edhe për ndeshjen e Ligës së Evropës, kundër Vitoria de Guimares