999 rezultate për

euro

UEFA merr vendimin drastik për ndeshjet e Champions dhe Europa League Pritet vetëm njoftimi zyrtar, teksa “Sportmediaset”, zbulon se UEFA ka vendosur të pezullojë Ligën e Kampionëve dhe Ligë
Koronavirusi shkakton kaos edhe në futboll, skenarët e mundshëm që pritet të vendosë UEFA Koronavirusi ka prekur dhe ka futur në kaos futbollin europian dhe botëror. Së fundmi “Sky Sport” ka zbuluar se Kampi
Vendimi i Trump për të pëzulluar udhëtimet me Europën, cilët persona përjashtohen Shtetet e Bashkuara do të pezullojnë udhëtimet nga disa vende të Evropës për 30 ditë duke filluar në mesnatën e së premt
Marash Kumbulla dhe Rrahmani futen në karantinë Klubi i Veronës vendosi që të merrte menjëherë masa sot pasi u mësua se Manolo Gabiadini, pjesëtar i Sampdorias me të ci
E BUJSHME/ "Euro 2020" pritet të shtyhet për vitin tjetër UEFA është e vendosur të njoftojë se Euro 2020 do të shtyhet deri në verën e ardhshme për shkak të shpërthimit të friksh
UEFA vendos për Europa League: Ndeshjet e sotme do të luhen Koronavirusi ka paralizuar të gjitha ndeshjet në futboll. Ditën e djeshme u zbulua se mbrojtësi i Juventusit Rugani ë
EURO 2020 në rrezik, zyrtari i UEFA: Nuk ka arsye pse të shtyhet Reagon UEFA me një komunikatë zyrtare lidhur me vazhdimin e kompeticioneve të saj. Liga e Kampionëve, Europa League d
Pritet zyrtarizimi, UEFA pezullon Championsin dhe Europa League Pas shumë kampionateve të pezulluara ,UEFA është pranë marrjes së vendimit për pezullimin e Champions League dhe Europa
Shpërthen debati në Itali: Mjekët paguhen 1300 euro, futbollistët gati 1 milion euro në muaj, tani t'ju shërojë Ronaldo “Coronavirus” ka futur në karantinë krejt Italinë. Që nga dita e djeshme është shpallur emergjenca e pandemisë globale,
"Shpërthejnë" bluzat e bardha në Itali: Mjekët paguhen 1300 euro ndërsa futbollistët 1 milion, tani t'ju shërojë Ronaldo! "Italia është zonë e kuqe". Koronavirus ka futur në karantinë krejt Italinë. Që nga dita e djeshme është shpallur emergj
Nuk i tremben koronavirusit, fëmijët e pasur me maska qindra euroshe (FOTO LAJM) Në këto ditë të vështira për të gjithë botën, ku COVID-19 po "izolon" çdo ditë me mijëra njerëz, duket se më pak të shqe
Ndeshja me Napolin pa tifozë, Bartomeu mendjen te lekët: Na kushton 6 milionë euro Presidenti i Barçës, Josep Maria Bartomeu, mbajti një fjalim në "Círculo Ecuestre", në Barcelonë. Ai u ndal te klubi që
ZYRTARE/ Ndeshja e Europa League, Sevilla – Roma nuk do të luhet Ndeshja e Europa League mes Sevillas dhe Romës nuk do të luhet. Ekipi i kryeqytetit italian ka bërë të ditur se nuk do t
Për 24 orë, Chiara Ferragni mbledh shumën marramendëse kundër koronavirusit Blogerja e famshme italiane, Chiara Ferragni dhe bashkëshorti i saj, Fedez kanë arritur të mbledhin një shumë marramendë
A do të shtyhet "Euro 2020"? Kjo është kërkesa e disa Federatave Disa federata evropiane të futbollit i kanë kërkuar UEFA-s që ta shtyjë Kampionatin Evropian dhe kjo po konsiderohet ser
Paralizohet futbolli, shteti europian vendos të pezullojë për 3 javë futbollin Coronavirus ka alarmuar dhe ka krijuar kaos në shumë shtete të Botës dhe për momentin futbolli ka kaluar në plan të dytë
Rama hap "thesin" në ditë të vështira: Pagesë ekstra për mjekët e sanitarët Në mbledhjen e sotme lidhur me situatën kur në Shqipëri kemi 10 raste të konfirmuara nga koronavirusi, kryeministri Edi
Messi 4 mln euro për të nxjer Ronaldinho-n nga burgu Lionel Mesi nuk ka harruar Ronaldinjon dhe faktin se çfarë ndikimi pa pasur në karrierën e tij. Sipas mediave në Span
Qeveria miraton Projektbuxhetin për vitin 2020, e dërgon në Kuvend Qeveria e Kosovës ka miratuar vendimin për ta dërguar në Kuvend, Projektligjin për buxhetin e vitit 2020. Ministri i
Publikohet versioni anglisht i këngës së Arilena Arës për në Euroizion (VIDEO) Arilena Ara është fituesja e festivalit të 58-të në RTSH. Kënga “Shaj” do të përfaqësoj Shqipërinë në Eurosong. Prej