999 rezultate për

euro

ZYRTARE/ Britania largohet nga Bashkimi Europian Mbretëria e Bashkuar është larguar zyrtarisht nga Bashkimi Evropian pas 47 viteve të anëtarësimit. Momenti historik, i c
Euro dhe dollari bëjnë kthesën, çfarë ka ndodhur sot me paundin britanik? Monedha europiane e ka mbyllur javën negativisht, pasi ka humbur 0.2 pikë në raport me dje, pasi blihet sot me 121.8 lek
I thanë se vajza kishte bërë aksident dhe i duheshin 10 mijë euro, si u mashtrua nëna në Shkup Një nënë nga Shkupi është mashtruar keq nga një burrë dhe një grua akoma të paidentifikuar. Asaj i kanë marrë shumën
80 mln euro, Manchester United prezanton blerjen rekord të janarit Manchester United ka prezantuar blerjen më të rëndësishme dhe atë rekord për merkaton e dimrit. Bëhet fjalë për Brun
Ish-ministri i Drejtësisë: Ja sa shqiptarë ndodhen në burgjet europiane Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka deklaruar mbrëmjen e sotme se mbi 5000 shqiptarë vuajnë dënimin në brugjet e
400 euro duhet të paguajnë banorët për kolaudimin e ashensorëve Duke nisur nga ky muaj, pallatet që do të ndërtohen do të duhet të jenë të markuar me markën CE. Kryeinspektori i Mbikqy
E kryer, Emre Can te klubi gjerman për 30 milon euro Emre Can mund të quhet lojtari më i ri i Borussia Dortmundit, shkruan Albeu.com. Sipas "Sky Sport", gjermani do të fi
Plas mes Greqisë e Turqisë, reagon ministri turk pasi eurodeputeti grek u grisi flamurin Një ligjvënës grek që po shqyen një kopje të një flamur turk gjatë një debati në PE po bën xhiron e rrjetit. Ministri
Plas keq mes Turqisë dhe Greqisë, eurodeputeti gris flamurin live (VIDEO) Ioannis Lagos, europdeputeti grek gjatë fjalës së mbajtur në seancën e Parlamentit Europian mbi emigracionin ka grisur f
Alcaces rikthehet në Spanjë, bëhet transferimi më i shtrenjë i skuadrës Paco Alcacer rikthehet në La Liga. Ish-sulmuesi i Valencias i Barcelonës dhe së fundmi i Borussia Dortmund nënshkruan me
Tha se i vodhën 4 mijë euro në kasafortë, pendohet lushnjari Shtetasi L. D, 52 vjeç kallëzoi në Polici ditën e djeshme se i kanë vjedhur një sasi eurosh në kasafortë. Por gjërat
Grabitet shtëpia në Lushnjë, merren mijëra euro nga kasaforta Është grabitur një banesë në Lushnjë. Grabitësit kanë arritur të marrin 4 mijë euro që fshiheshin në kasafortën e sht
Tërbohet Barcelona, 100 milion euro për bomberin brazilian Barcelona ka ofruar 100 milionë euro për yllin e Evertonit Richarlison. Sipas Sky Sports News kjo ofertë është paraqi
ZYRTARE/ Manchester United prezanton super blerjen Pas bisedimeve të tej zgjatura, tashmë gjithçka është zyrtare. Bruno Fernandez është futbollist i Manchester United.
"Ngec" marrëveshja me Evertonin, Vecino mbetet te Interi Vecino me shumë gjasa do të qëndrojë deri në fund të sezonit të Interi. Marrëveshja me Evertonin nuk është arritur dh
59 minuta në fushë, Haaland e çon vlerën e kartonit 75 milionë euro Erling Haaland po i kalon pritshmëritë. Blerja më e re e Borussia Dortmund i ka mahnitur të gjithë pasi në dy ndeshje ka
Hertha Berlin shfaq interes për sulmuesin e Milanit Piatek duket i vendosur për tu larguar nga Milani. Kuqezinjtë prej kohësh po shqyrtojnë ofertat për polakun. Sipas Sk
54-vjeçarit i qesh fati, gjen varësen e çmuar në një fushë (FOTO LAJM) Billy Vaughan ka mbetur i kënaqur pasi atij duket se i ka “buzëqeshur fati”. 54 vjeçari zbuloi një varëse ari 22 kara
PSG-ja nuk bën kompromis pë Cavanin, Atleticos nuk i mbeten dhe shumë kohë PSG vazhdon të refuzojë afertat e Atleticos për Edison Cavanin pasi ato nuk janë aty ku dëshiron klubi parisien. Ofer
Këngëtarja shqiptare e thotë troç: Blej rroba të përdorura (VIDEO) Flaka Krelani ishte e ftuar në "Ftesë në 5" me Bieta Sulon, nga ku foli për bashkëpunimin e saj të fundit me reperin ame