999 rezultate për

euro

E trishtë! 4 mijë mjekë largohen nga Shqipëria Mjekët shqiptarë çdo ditë e më shumë po synojnë vendet e Evropës ku vendin e parë duket se e mban Gjermania. Ikja e m
"Mall", mijëra euro dhe arsenal armësh në shtëpi, kapet ish-banorja e big Brother Një çift grek është vënë në pranga me akuzën e posedimit të drogës, trafikimit të saj si edhe mbajtjes së armëve luftara
Çfarë ka humbur, Roma nuk e transferoi Haaland për vetëm 4 milion euro Skuadra e Romës ka pasur një mundësi ideale që të kishte tashmë në skuadër një nga sulmuesit më të mirë të momentit mbi
ZYRTARE/ Barcelona prezanton zëvendësuesin e Dembeles Barcelona ka paguar klauzolën e Martin Braithwaire pasi u lejua nga Federata Spanjolle që të nënshkruaj me një lojtar pa
EUROPA LEAGUE/ Nis sot faza me eleminim, këto janë ndeshjet (FOTO LAJM) Dy muaj pas hedhjes së shortit në Nyon të Zvicrës, 32 skuadrat e mbetura fillojnë rrugëtimin e tyre drejt finales së mad
Akuzohet për shpifje ndaj yjeve dhe legjendave të Barcelonës, flet drejtori i kompanisë Drejtori i I3 Ventures, Carlos Ibáñez, reagoi ndaj polemikave të ditëve të fundit që lidhen me Barcelonën dhe rrjetet so
1.15 miliard euro për rindërtimin, Ahmetaj shpjegon skemën e shpërndarjes së fondeve Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj ka dhënë më shumë detaje në lidhje me shumën e mbledhur në Konferencën
18 milion euro detyrime, qeveria s’ka shlyer gjyqet e humbura në Strasburg Qeveria ka grumbulluar 18 milionë euro detyrime të pashlyera për gjyqet e humbura në strasburg përgjatë periudhës 2015-2
I planifikoi të gjitha? Një ditë para masakrës i dha 12 mijë euro tezes dhe e pyeti sa kushtonte një varr Valdete Bllaca kishte arritur që tezen me bashkëshortin e saj të mos i linte të hynin brenda shtëpisë dhe t’i shihnin të
Dëmtohet ylli i Kosovës, mungon për Baselin në Europa League Mesfushori i talentuar i Përfaqësueses së Kosovës dhe Baselit, Edon Zhegrova, e ka pësuar një lëndim në kofshë. Basel
80 milionshi nuk e bind Lampard, Chelsea "piketon" gardianin e Udineses Rendimenti I spanjollit Kepa Arrizabalaga, i cili i ka kushtuar Chelsea jo pak, por plot 80 milionë euro, nuk po arrin
Manchester United është i detyruar të shesë Pogban në verë për këtë arsye Poul Pogba momentalisht kja një vlerë rreth 100 milion euro, por United vështirë se mund ta shesë më këtë çmim. "Djajtë
Mjafton Saul, Atl Madrid "fundos" kampionët e Europës (VIDEO) Ka mjaftuar një gol i Saul që në minutën e 4 që Atl Madrid të triumfojë 1-0 ndaj Liverpoolit në ndeshjen e parë të 1/16,
BILD: Rashica te Liverpuli për 38 milionë euro? Mediat gjermane flasin se ylli i Kosovës dhe Verder Bremenit Milot Rashica ndiqet prej kohësh nga Liverpuli. “Bild” d
Rama flet për herë të parë pas mbledhjes së 1,15 miliardë Euro: Do vishem me rrecka për Shqipërinë Kryeministri Edi Rama sonte gjendet në "Top Story" për të folur për herë të parë në lidhje me 1.15 miliardë Euro të ofru
800 milion euro kredi! Aktori publikon gjobën: Nisa të paguaj borxhin e shtetit Shqipëria dje mori 1.15 miliard euro nga konferenca e donatorëve në Bruksel, ku rreth 800 milion euro ishin hua për rind
Pasi dhuroi 2 milionë euro për rindërtim, Vuçiç kërkon pas nderin: Dënoni Cakajn! Vetëm një ditë pasi Serbia dhuroi për rindërtimin e zonave të shkatërruara nga tërmeti në Shqipëri, sot kërkon dënimin e
1.15 miliardë euro për rindërtimin, ekspertët: Kujdes, shumica është borxh! Shqipëria pret të marrë 1 miliard e 150 milion euro për rindërtimin. Ekspertët i kërkojnë qeverisë transparencë për fond
Gjigandët europian në garë për mbrojtësin e Leipzig Dayot Upamecano është një nga lojtarët e rinj më të kërkuar në merkato, sa i përket repartit të mbrojtjes. Lojtari i Lei
Italianët zemërgjërë e amerikanët kurnacë, detajet nga konferenca ku u mblodhën 1.15 miliardë euro Një shumë prej 1.15 miliard euro në formë financimesh direkte, investimesh për ndërtime banesash apo rikonstruksione të