999 rezultate për

esht

HOROSKOPI/ Polemika pafund, çfarë i pret shenjat nesër Dashi Keni hyrë në ditët më të rëndësishme të javës tuaj. Në anën tuaj janë Jupiteri dhe Dielli. Dashuria dhe ndjenja
Liverpol me plot mungesa shkatërron Leicester (VIDEO) Liverpool ka mundur 3-0 Leicester-in në javën e 9-të të Premier League dhe ka kapuar Tottenhamin në krye të kampionatit
Këngëtari shqiptar reagon ashpër ndaj Festivalit të RTSH-së: Mbizotëron k*rvëria Çdo edicion i Festivalit të RTSH-së shoqërohet me polemika… dhe gjithmonë këto polemika kanë të bëjnë me fituesin. Që
Pse dëgjimi i muzikës së trishtuar ju bën të ndiheni më mirë Të gjithë i jemi drejtuar muzikës melankolike për të na bërë të ndihemi më mirë në një moment të jetës sonë, por pse ndi
Marrëveshja është arritur, befasi për Juventusin dhe Interin Pavarësisht emergjencës coronavirus që po kushtëzon ekonomikisht të gjithë klubet, edhe ato më të pasurit, sesionet e ar
KOSOVË/ Gjendet një person pa shenja jete Një person pa shenja jete është gjetur para pak minutash në veri të Mitrovicës. Trupi i pajetë i personit, identiteti
Goditën shitësin, tentohet të grabitet karburanti në Vlorë Një karburant është tentuar të grabitet në Vlorë ndërkohë që shitësi ka mbetur i lënduar. Grabitësit kanë qëlluar me
"Një burrë për Albanën", moderatorja e njohur pranon lidhjen Albana Osmani ishte e ftuar sot në rubrikën ‘N’Fermë” dhe rrëfeu shumë detaje që nuk i kemi ditur rreth jetës së saj pri
Djali i paska gjetur "nuse", Valbona Selimllari u bë vjehrrë kaq shpejt? Ish-miss-i Valbona Selimllari ishte një nga të ftuarat e gazetarit Ervin Kurti në rubrikën “N’Fermë” këtë të dielë. N
Akuza e rëndë e nënës: Djali më futi në bagazh të makinës Një grua nga fshati Shëngjin i Shëngjergjit akuzon djalin e saj se nuk e lejon të jetojë, ndërsa thotë se e ka futur në
Pa maskë tek Infektivi, Alfred Cako: Kam një sfidë, të hy sa herë të dua dhe të marr njerëzit intervistë Konspiracionisti Alfred Cako, i bëri thirrje autoriteteve përmes emisionit “Rrethi Katror” në “E Diell”, që ta lejojnë a
Haaland zbulon "sekretin": Çfarë piu në pjesën e parë për të shënuar katër gola? Erling Haaland ishte mahnitës natën e kaluar, duke shënuar katër gola në fitoren e Borussia Dortmund në Hertha. Norve
Çekiçi i bën dëm ekipit, dështon të shënojë në Turqi edhe nga 11-metërshi (VIDEO) Endri Çekiçi ka luajtur nga minuta e parë në Turqi për ekipin e Ankaragucu, ndërsa u zhvillua transferta kundër Gotzepe.
Rita Ora krenare: Jam inspiruar gjithmonë nga kultura shqiptare Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora gjithmonë ka treguar me krenari origjinën e saj. Së fundmi, për
Formacionet zyrtare, Leeds-Arsenal Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Leeds United dhe Arsenal. Nga minuta e parë për Leedsin është hedhu
Lei Kraja shërohet nga koronavirusi Lei Kraja ka bërë me dije se është shëruar nga koronavirusi. Lajmin e ka bërë me dije vetë moderatorja sportive përmes n
Torino befason Interin, zhbllokon rezultatin në fund të pjesës së parë (VIDEO) Interi është befasuar nga Torino në minutat shtesë të pjesës së parë. Simone Zaza është lojatari që dërgoi topin në
Eriksen po kalon orët e fundit te Interi, drejtori sportiv: Do vendosim në javët e ardhshme Drejtori sportiv i Interit, Beppe Marotta ka paralajmëruar se në janar mesfushori Christian Eriksen mund të largohet nga
10 viktima dhe mbi 700 raste të reja me koronavirus në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njofton se në 24 orët e fundit 10 persona kanë vdekur dhe janë kon
Fëmijët e vrarë gjatë luftës në Kosovë: Muzeu që tregon për një fëmijëri të lënë përgjysmë (FOTO LAJM) E rrethuar nga ndërtesa të larta të arkitekturës komuniste, në bodrumin e një biblioteke në Prishtinë, është ekspozita q