999 rezultate për

esht

A mund t'i gjeni 8 veturat e fshehura mes celularëve? (FOTO LAJM) Shembull dhe test i përqendrimit të shikimit është fotoja e mëposhtme për të gjetur se sa vetura janë fshehur në të.
E moshuara denoncon grabitjen: Me rrip më lidhën këmbët, ndërsa me çarçaf duart! Një 60-vjeçare ka kaluar momente tmerri nga disa grabitës që në mesnatë i hynë në dhomën e gjumit dhe pasi e lidhën e kë
Cilat janë sëmundjet që prekin më tepër të rinjtë, ja çfarë duhet të dini Sëmundjet mendore, dëmtimet nga aksidentet rrugore, anemia nga pamjaftueshmëria e hekurit, HIV dhe AIDS, përdorimi i duh
Ndërhyri për të sqaruar sherrin e djalit, kush është ekzekutori i "të fortit" të Shkodrës Policia e Shkodrës ka bërë me dije se janë identifikuar autorët e vrasjes së Ridvan Hysenit paraditen e kësaj të shtune,
Gjendet një person i vdekur brenda banesës Një person është gjetur i vdekur në banesën e tij në fshatin Gosë të Rrogozhinës. Trupi i pajetë është dërguar drejt
Përlotet mjekja e Infektivit: Jo i lehtë vendimi për të intubuar një pacient! Mjekja infeksioniste Entela Kolovani, e cila prej muajsh qëndron në vijën e parë të frontit të luftës përballë koronaivi
Përleshja Benitez-Ronaldo, vjen komenti nga trajneri spanjoll Ish-trajneri i Napolit dhe Liverpool, Rafa Benitez këmbëngul se ai kishte një marrëdhënie të mirë me Cristiano Ronaldon
Aksident i rëndë në Lezhë, Benzi përplaset me kabinën elektrike Një automjet, drejtuesi i së cilës dyshohet të ketë qenë në gjendje të dehur është përplasur fillimisht me një kabinë el
Kishin pajisje kompjuterike për Golf 5, identifikohen vjedhësit e makinave në Shkup Policia është duke rënë në gjurmë të grabitësve të makina në Shkup. ALSAT nga burime brenda policisë mëson strukturë
Provokon Vuçiç në ditën e pavarësisë, nxjerr tanket shumë afër Kosovës Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq ka thënë të shtunën në kazermën “Mija Stanimiroviq” në Nish se është mirënjohës ndaj R
U kap me shotgun në makinë, kush është 20-vjeçari që protestonte krah Bashës Detaje të reja dalin në dritë nga arrestimi i një të riu në Bulqizë, i cili u kap në makinë me armë zjarri. Bëhet fj
Qëndrojuni larg! Këto shenja horoskopi janë armiq të përbetuar Sipas leximit të yjeve, shumë shenja të horoskopit janë kundërshtare të betura ndaj njëra-tjetrës. Ata mundohen me çd
Këto shenja horoskopi janë armiq të përbetuar të njëri-tjetrit Sipas leximit të yjeve, shumë shenja të horoskopit janë kundërshtare të betura ndaj njëra-tjetrës. Ata mundohen me çdo k
E tepron Solskjaer, krahason Fernandes me Ronaldon Menaxheri i Manchester United, Ole-Gunnar Solskjaer, ka thurur lëvdata për Bruno Fernandes. Norvegjezi shkoi aq larg
4 pjesë trupi që ndoshta po i lani gabim E dini që vetëm në kërthizë ndodhen rreth 2368 baktere dhe sërish, higjena e kësaj pjese të trupit neglizhohet shpesh. T
Vajzat u fiksuan pas Beartit të "Përputhen"? S'keni parë ende babain e ish-konkurrentit (FOTO LAJM) Pas takimit të tij me Tean, Bearti është kthyer në një ndër djemtë më të komentuar në "Përputhen". Mirëpo, ai ka vendosu
Nuk është hera e parë në ekran, zbulohet ku e keni parë Melisën e "Përputhen" (FOTO LAJM) Konkurrentët e “Përputhen” janë kthyer ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale. Melisa është një
Pasi refuzoi të rinovonte kontratën me Bayernin, në gjurmët e mbrojtësit është edhe Chelsea David Alaba po luan sezonin e fundit me klubin e Bayernit të Mynihut, pasi i skadon kontrata në qershor dhe ka refuzuar
“Kam frikë të hap dritaren”: Vdekja i afrohet lagjeve të qytetit, banorët në panik Turqia është duke u përballur me një numër të madh rastesh pozitive me koronavirus gjatë javëve të fundit duke shënuar g
"S'mund të dal kundër besimit", modelja e parë me shami merr vendimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Halima Aden, një nga modelet e para që mban veshjen tradicionale të grave islame, thotë se gjatë gjithë kësaj kohe është