999 rezultate për

esht

Barcelona – Ossasuna, formacionet zyrtare: Katalanasit kërkojnë daljen nga kriza në kampionat Barcelona kërkon të ndalojë serinë negative në kuadër të xhiros së 10-të të La Ligas ndaj Ossasunas. "Blaugranët" kan
U zhduk pa lënë gjurmë, familjarët apel për gjetjen e të moshuarit Një 70-vjeçar është larguar pa lënë gjurmë, nga banesa në orët e para të mëngjesit, të ditës së sotme. Hamit Kurti, b
Trejsi Sejdini në një lidhje me Don Xhonin? Detajet që ngritën edhe më shumë dyshimet (FOTO LAJM) Prej dia ditësh, në rrjt po qarkullon lajmi se Trejsi Sejdini është në një lidhje me Don Xhonin. Shkak janë bërë disa
Aurela Hoxha ndahet nga miliarderi, kthehet në Shqipëri pas prishjes së planit të dasmës (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është bërë pjesë e trendit duke pozuar me të brendshme në mes të dëborës. Në një video në rrjetet social
Ndërron jetë në QKUK 13-vjeçarja nga Podujeva që u përplas nga një makinë pak ditë më parë Ka vdekur 13-vjeçarja e cila ishte duke u trajtuar në Në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, pas një aksidenti traf
Piktura e Klimtit e zhdukur për dekada i kthehet Italisë Një galeri e arteve në Itali është duke shfaqur një pikturë të artistit austriak, Gustav Klimt, për herë të parë prej ku
Disa gjëra misterioze të gjetura në pyll (FOTO LAJM) Pylli është një mister. Nëpër filma kemi parë situata në të cilat filmi është përdorur për skenat më të frikshme por gji
Pique është i sigurtë që Leo Messi do të qëndrojë në Barcelonë Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, beson se bashklojtari i tij, Lionel Messi, do të qëndrojë tek Barca pavarësisht zë
"Zhdëpi" në dru gruan dhe e kërcënoi me jetë, arrestohet vlonjati Një 43-vjeçar është arrestuar nga policia e Vlorës, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe e ka kërcënuar me thikë bashëkorte
Çfarë duhet të kemi parasysh përpara se të blejmë një makine të përdorur Blerja e një makine të përdorur mund të jetë një opsion i mirë nëse po kërkoni një makinë cilësore pa një çmim shumë të
Prag ndeshja me Wolves, Arteta: Diçka ende mungon te Arsenali Menaxheri i Arsenalit, Mikel Arteta, ka folur për mediat para ndeshjes ndaj Wolves ku pranoi se ekipi i tij po përballet
Humbi ndaj Alaves në shtëpi, Zidane: Nuk kam ndonjë shpjegim Real Madrid humbi ndeshjen e javes së 10-të ndaj Alaves në kuadër të La Ligas. Alaves realizoi në minutën e pestë të
Conte vazhdon me justifikime: Ndaj Interit ka shumë negativitet, njerëzit duan të na baltosin Ishte një Antonio Conte i lumtur por edhe i acaruar njëkohësisht ai që u shfaq para mediave pas fitores së rëndësishme 0
HOROSKOPI/ Gjej diçka të re dhe intriguese, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi Tani për tani misioni juaj i vërtetë i madh është të rivendosni gjithçka dhe të filloni nga e para. E kaluara n
Vetëm 1 pikë ndaj Beneventos, Pirlo: Juve duhet të shfrytzojë momentet e lojës Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, ka folur pas barazimit ndaj Beneventos në kuadër të xhiros së nëntë në Serie A.
Nuk e dinit, por banania ka një orar të caktuar për tu ngrënë Nga të gjitha vaktet që konsumojmë në ditë, mëngjesi është absolutisht më i rëndësishmi. Nga të gjitha vaktet që konsumo
Çfarë duhet të kemi parasysh përpara se të blejmë një makine të përdorur Blerja e një makine të përdorur mund të jetë një opsion i mirë nëse po kërkoni një makinë cilësore pa një çmim shumë të
Ngo tregon gjithçka dhe thyen heshtjen për largimin: Kisha 3 muaj pa u paguar Majkëll Ngo u largua nga Tirana në verë pas një sezoni fantastik që u mbyll me titullin kampion të fituar. Sulmuesi
Disa nga efektet afatgjata të COVID-19: Dhimbje koke, humbje kujtese dhe ekuilibër i dobët Personat e intubuar e të shtruar në spital për javë të tëra pa lëvizur, ngrënë apo folur siç duhet vazhdojnë ende t’i nd
Njerëzit që pinë cigare janë më të mbrojtur nga Covid-19? Flet mjekja e njohur Në fillimet e pandemisë së koronavirusit, kur u pa se mushkëritë ishin organi më i prekur, rrjedhimisht ishin duhanpirës