999 rezultate për

esht

Napoli nuk shkon më shumë se barazimi në Holandë (VIDEO) Napoli nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në fushën e AZ Alkmaar, në javën e pestë të Grupit F të Europa League.
Makina BMW, Lleshaj: U mor në Bavari, ka kushtuar 49.000 euro Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka treguar se makina e tij tip BMW u ka kushtuar taksapaguesve shqiptarë 49 mijë eur
Rama zbulon pse Holanda i thotë "JO" Shqipërisë për negociatat I ftuar në PolitikOn, kryeministri Edi Rama u shpreh se negociatat me vendin tonë nuk hapen pasi e kundërshton Holanda,
Gjendja nën kontroll, në rënie numri i të sëmurëve nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut Në Maqedoninë e Veriut autoritetet shëndetësore theksojnë se gjendja me koronavirusin COVID-19 është nën kontroll, ndërs
Elbasani nën kontrollin e bandave? Lleshaj ia lë topin organit të akuzës Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj tha se rendi publik në Shqipëri është në nivelet më të mira historike në 30 vitet e
Facebook merr vendimin drastik për teoritë konspirative mbi COVID-19 Facebook do të fshijë nga platforma e tij çdo postim që është kundër vaksinimit të COVID-19. Në rrjetet sociale qarku
Edi Rama: Kur më thonë gomar nuk e kam problem I ftuar në PolitikOn, kryeministri Rama u shpreh se nuk i kam kuptuar kurrë politikanët që kanë probleme me humorin dhe
Një burrë me Covid-19 arratiset nga spitali, gjendet i vdekur pak më tutje Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi. Një burrë me COVID-19 është larguar nga spitali, dhe më pas është gjetur i vdek
Shqipja lëshon bombën e parë: Publikon foton e vjetër të Teas duke puthur Andin? Konkurrentja e pezulluar e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, ka deklaruar që prej daljes së saj se do të plasë “bomba” me të
Rama u jep leksione basketbolli ministrave, Spiropali me vështirësi e kalon testin (VIDEO) Kryeministri, Edi Rama ka vizituar pasditen e sotme shkollën e re "Ramazan Subashi" në Marikaj të Vorës, prej nga ku ka
Infektohet me COVID-19 moderatorja e njohur shqiptare: Nuk i shpëtova dot! (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur shqiptare, Fiori Dardha është infektuar me Koronavirus. Fiori ka treguar se nuk ka simptoma dhe
Ish-trajneri Argjentinës zbulon bisedën me Maradonën: Kishte frikë, ishte i zhytur në dhimbje Ish-trajneri kampion bote me Argjentinën në vitin 1978, Cesar Menotti ka shprehur keqardhjen maksimale për ndarjen nga j
Kaq paguhet një punëtor i Facebook Ndërsa pasuria personale e Mark Zuckerbergut është 33.3 miliardë dollarë, paga mesatare e punëtorëve të tij nuk është pë
"Vetëm 16% e transformimit", i riu shokon me pamjen e tij (FOTO LAJM) Ka bërë vetëm 16% të transformimit të tij, ose të paktën kështu ka thënë Anthony Loffredo, i cili dëshiron të bëhet një
Dy shenjat e horoskopit me të cilat nuk mund të merreni vesh në bazë të shenjës tuaj Shanset janë se ju nuk do të merreni vesh me të gjithë që takoni. Sidoqoftë, mund të ketë disa njerëz në veçanti, me të
Rrëfehet motra që i vdiqën dy vëllezërit nga COVID-19: E ngjashme me helmimet serbo-sllave Familja Bucaliu nga Ferizaj brenda tri ditësh ka humbur dy djem, si pasojë e infektimit me koronavirus. Edhe pse nuk vua
MAQEDONI/ Ju konfiskohet makina nëse nuk e regjistroni në kohë, ja ndryshimet ligjore Përjashtim nga komunikacioni dhe konfiskim të veturës në afat prej tre ditëve nëse e njejta është e parregulluar, dhe ko
I kërkoi ndarjen, i fejuari i shpërndan videot intime tek shokët e saj të klasës “Abuzimi seksual online tek fëmijët” është një temë që po bëhet gjithmonë e më shqetësuese. Alma Tandili, drejtoreshë
Nuk di të ndalet! Maluma ka gati super bashkëpunimin e radhës (VIDEO) Maluma është një nga këngëtarët më të mirë ndërkombëtar dhe kjo s’do mend. Duke qenë se prodhon vetëm hite, edhe fansat
Kërkoi ulje të dënimit, jepet vendimi për Zani Çaushin Gjykata e Korçës shpall moskopetencën e gjykimit të çështjes së Myrteza Çaushi. Avokati shpalli moskopetencen e gjyki