999 rezultate për

esht

"Ka qenë oficer Policie", flet miku i 60 vjeçarit që u hodh nga Sanatoriumi Detaje të reja zbardhen nga ngjarja e rëndë ku një 60 vjecar është vetëhedhur nga spitali “Shefqet Ndroqi” duke gjetur v
Korrupsioni po bën kërdinë në periferinë e BE-së, vendet ku shpërthyen skandalet e fundit Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimi Evropian po përpiqen të mbrojnë demokracinë dhe shtetin e së drejtës. Lufta amerikane ë
Kalendari: Derbi i kryeqytetit luhet me drita, sfidat e tjera të shtunën Kalendari i Kategorisë Superiore ka në program këtë javë një ndeshje reklamë për kampionatin shqiptar siç është derbi i
Gjici: Kukësi është ndërtuar për kampion Presidenti i Nderit i Kukësit, Safet Gjici, mendon se për të folur për titullin kampion do të duhet të pritet gjysma e k
Pse Volvo hodhi dhjetë makina të reja nga një lartësi prej 30 metrash? Ky është prova më ekstreme e përplasjes e kryer ndonjëherë nga Volvo Cars – dhe është një provë thelbësore. Ekspertët
Bie në kontakt me energjinë elektrike 16 vjeçari, dërgohet në gjendje të rëndë në spital Një 16-vjeçar ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në Elbasan, e për pasojë është dërguar në spital në gjendje të rënd
Sot merret vendimi se a do ketë masa të reja, Zemaj thotë se mbyllja është opsioni i fundit Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj gjatë ditës së djeshme ka bërë të ditur se sot do mirret vendimi nëse do mirren ma
Do vini duart në kokë, Luanës i kushtoi fustani sa një makinë (FOTO LAJM) Pas një shkëputjeje disa mujore, Luana Vjollca është kthyer sërish në ekran me "Shiko kush luan", programin argëtues të
Pesë vetëvrasjet te spitalet COVID Ditën e sotme një tjetër pacient i cili merrte shërbim te spitali i Sanatoriumit pas infektimit me koronavirus, i ka dhë
Pa makijazh dhe me maskë, si zbuloi këngëtarja shqiptare që është me Covid-19 (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Diona Fona, ka zbuluar përmes disa postimeve në “Instastory” se ka rezultuar pozitive me Covid-19.
Kthehet Benzema, por mungojnë dy yjet e tjerë “Los Blancos” humbën befasisht lojën e fundit ndaj Alaves me rezultat 1-2 për të cilën trajneri Zinedine Zidane tha se n
Nga problemet me kujtesën tek rënia e flokëve, këto janë disa nga pasojat afatgjata të Covid-19 Studime të ndryshme kanë zbuluar pasoja të shumta që lë Covid-19 tek personat e infektuar. Së fundmi, raportohet se pers
Formacioni më i mirë i Superiores në javën e pestë, dominim nga Kukësi Superiorja ka zhvilluar javën e pestë të saj atje ku Partizani ka marrë kryesimin e kampionatit përpara derbit me Tiranë
Te Tirana luajnë lojtarë që nuk japin asgjë, Halili nuk ka cilësi Ish-futbollisti e trajneri i Tiranës, Shkëlqim Muça, ka analizuar situatën e bardhebluve të cilët nuk po arrijnë të sigu
Kokainë dhe pistoletë në makinë, arrestohet këngëtari i njohur grek Këngëtari i njohur grek Notis Sfakianakis është arrestuar mbrëmjen e sotme në periferi të Athinës, pasi gjatë kontrollit
BMW kundër Audi në borë, shikoni cila fiton (VIDEO) Jeni fans i BMW apo Audi? Tani është koha ta zbuloni se cila markë është më e fortë në borë. Audi kishte aktiv sistem
Lojë fjalësh mes Lampard dhe Mourinhos rreth çështjes së titullit Frank Lampard nuk ka qenë dakord me pretendimin e Jose Mourinhos se Tottenhami nuk janë në garën për titull pasi trajner
Po tallej me punëtorët, si u vetëplagos me armë pronari i karburantit Ditën e sotme, pronari i një karburanti u vetëplagos aksidentalisht me armë zjarri pranë biznesit të tij. Irfan Aziz
Bonera: Jemi grup i vërtetë, Piolin e pres Trajneri provizor i Milanit, Daniele Bonera, foli për mikrofonët DAZN në fund të ndeshjes Milan-Fiorentina duke komentua
Kush është bukuroshja që i "ka kyçur zemrën" Strakoshës (FOTO LAJM) Pas shërimit nga Covid19, portieri Thomas Strakosha që mungoi te Lazio prej 1 muaji, i është kthyer jo vetëm skuadrës, p