999 rezultate për

esht

Shpërthen e dashura e Mertens, me trup mahnitës rikthen verën (VIDEO) E dashura e Dries Mertenes, Kat Kerkhofs, ka rikthyer verën teksa është futur në det në muajin nëntor duke rikthyer kësh
Situatë e vështirë në QKUK: S'ka shtretër të lirë, disa mjekë me Covid-19 Infektologu, Sali Ahmeti, në një prononcim për Gazeta Blic ka treguar gjendjen momentale me Covid, në Klinikën Infektive
Ndarja nga jeta e mikut, Meta: Është lajm tronditës! Presidenti Meta ka bërë një postim ndjekës për ndarjen nga jeta të mikut të tij Arjan Kucit. "Edhe pse i mbetur jetim
As selfie dhe as dush, një burrë shpenzon 7 orë në vit në tualet për tu fshehur nga realiteti Të jemi të sinqertë, përveç momentit kur bëjmë selfie ose dush, nuk është ndonjë qejf i madh që të kalosh orë të tëra në
Balla, padi ndaj Berishës, pronarëve dhe administratorëve të kompanisë që ndërtoi kompleksin "Kontakt" Kryetari i grupit të PS-së, Taulant Balla ka kallëzuar në Prokurorinë e Posaçme Anti-Korrupsion ish-kryeministrin Sali B
"Mami më shkruajti menjëherë", Armando Broja tregon momentin më të vështirë Armando Broja nuk mund të harrojë momentin e vështirë që ka përjetuar ndaj Gronigenit. Padyshim që flitet për rastin
Historia e pazakontë e kuksianit: Ditën e dasmës, babai mu sul me sëpatë! I ftuar këtë të martë në emisionin “Historia ime” në TV Klan ishte Halil Sinani nga Kukësi, por me vendbanim në Tiranë.
Duro i nervozuar pas ndeshjes, "thumbon" Dritën: Më mirë është të fitoj me djersë (VIDEO) Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, nuk është ndarë aspak i kënaqur me referimin në ndeshjen kundër Dritës. Ai pas
​Mustafa kundër zgjedhjeve, paralajmëron takim për postin e presidentit Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka paralajmëruar se javën e ardhshme do të takojë partitë politik
E mbytën në grushta jashtë lokalit, i riu përfundon në spital Një i ri ka përfunduar në spital pas një sherri për motive ende të panjohura. Ngjarja ndodhi dje rreth orës 22:00, në la
Dede në prag të duelit ndaj Bylisit: Na duhet patjetër fitorja Trajneri i Tiranës, Nevil Dede ka folur në prag të sfidës kundër Bylisit. Gjatë një prononcimi për mediat, Dede e vle
Britania shkurton karantinën, në izolim vetëm 5 ditë Kushdo qe do hyje ne Britani nga 15 dhjetori do qëndroj vetëm 5 dite ne karantine nga 14 dite e qe është momentalisht.
E pabesueshme, si realizohen superfotot që bëjnë namin në rrjet (FOTO LAJM) Janë rreth 95 milionë foto dhe video që shpërndahen në Instagram çdo ditë. Mund të duket si një detyrë e vështirë për të
Roma "shkretëtirë" në mbrojte për ndeshjen në Europa League Mbrojtja e Romës është në emergjencë totale para ndeshjes së raundit të 4-t të fazës së grupeve në grupeve në Europa Lea
S*ks për 3 mijë lekë! Punëtorja zbardh skemën e p*ostitucionit në qendrën e masazhit Në Gjykatën e Tiranës ka përfunduar i pandehur administratori i qendrës estetike “M*** C****”, e ndodhur në rrugën “Marg
Biden bën xhiron e botës, detaji në çorape që u komentua kudo Presidenti i zgjedhur i Shteteve të Bashkuara ka tërheqer vëendjen e mediave. Joe Biden u shfaq në një takim në qytetin
Kjo perime është përgjegjëse për erën e djersës tuaj Mund të tingëllojë e çuditshme, por sipas hulumtimeve, një perime (edhe pse normalisht është një frut) është përgjegjëse
Prag ndeshja me Interin, Casemiro: Grup shumë i vështirë Mesfushori i Real Madridit, Casemiro që është shëruar në kohë nga COVID-19 për t’u përballur me Interin, dëshiron sërish
Motrat binjake "luftojnë" për një djalë: Nuk do shkojmë të dyja në shtrat me të (FOTO LAJM) 18 vajza konkurrojnë për dashurinë e Saimirit në “Love Story” dhe mes tyre edhe dy motra binjake. Albana dhe Silvana Xha
"Messi" japonez konsideron largimin nga Villarreali, kjo është arsyeja Talenti i Real Madridit, Takefusa Kubo është duke konsideruar largimin nga Villarreali, meqenëse nuk është i lumtur me m