999 rezultate për

esht

Kaq ishte, Seldi dhe Sindi i japin fund romancës pas 3 muajsh? (FOTO LAJM) Në muajin shtator Seldi bëri publike lidhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela. Ai e uroi part
Biden i vendosur: Vaksina nuk do të jetë me detyrim Presidenti Joe Biden është shprehur se amerikanët nuk janë të detyruar ta bëjnë vaksinën e koronavirusit, kur ajo të jet
Rinis dialogu mes Kosovës dhe Serbisë, detajet nga takimi i ardhshëm Para raundit të ri të bisedimeve, kryeministri Avdullah Hoti është shprehur, se Kosova në dialog, nuk po i bën favore Se
Të humbur pas ëndrrave dhe larg përgjegjësisë, këto janë 3 shenjat më të papjekura të horoskopit Me kalimin e viteve, njerëzit fitojnë pjekuri dhe mençuri. Falë përvojës së tyre ata arrijnë të evoluojnë, të përballen
"Pse e puthe pas skene?", Shqipja ka gati "bombën" e rradhës (VIDEO) Ndonëse është pezulluar prej javësh nga “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj vijon të jetë konkurrentja më e komentuar dhe kjo j
Rama drejt SHBA-ve: Nuk do lëmë gur pa lëvizur për vaksinën Kryeministri Edi Rama ka bërë të ditur se është nisur drejt SHBA-ve ku do të takohet me prodhuesit e vaksinës kundër COV
A mund t'i gjeni 8 veturat e fshehura mes celularëve? (FOTO LAJM) Shembull dhe test i përqendrimit të shikimit është fotoja e mëposhtme për të gjetur se sa vetura janë fshehur në të. Fot
Studimi: Dezinformatat rrëzuan qeverinë e Albin Kurtit Një studim mbi rolin e lajmeve të rreme në Ballkanin Perëndimor, i prezantuar në Parlamentin Evropian (PE) thotë se feno
I dënuar 7 herë, kush është i arrestuari në Tiranë Islam Sherra, i cili ka qenë në kërkim, për falsifikim dokumentesh është vënë në pranga ditën e sotme nga Policia e Tira
Makina përplas 9-vjeçarin në Durrës Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Durrës. Policia bën me dije se në vëndin e quajtur “Kryqëzimi i Fllakës”, s
Tuna dhe Patrisi ndahen përfundimisht? Veprimi dyshues i këngëtares (FOTO LAJM) Tuna dhe Patris Berisha po përfliten se i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lidhja mes tyre nisi befasisht dhe u konsoli
U bë shkak që "Burj Kfalifa" shfaqi flamurin kuqezi? Reagon modelja shqiptare (FOTO LAJM) Më 28 nëntor për festën e Pavarësisë Shqipërisë, ndërtesa më e madhe në botë “Burj Khalifa”, mori ngjyrën e kuqe dhe shf
E mbajnë të fshehtë, po këtë herë u zbulua emri i i vajzës së Gigit dhe Zayn? (FOTO LAJM) Gigi Hadid dhe Zayn Malik e kanë mbajtur të fshehtë emrin e vajzës së tyre që nga ardhja e saj në jetë në muajin shtator
Allegri flet për Ronaldon: Ai është ndryshe nga të tjerët Trajneri italian, Massimiliano Allegri, i cili ishte trajner i Cristiano Ronaldos në vitin e tij të parë në Serie A, ka
U bë e famshme me spektaklin në stadium, modelja "mbulohet" me shami (FOTO LAJM) Modelja e njohur amerikane, Kinsey Wolanski, njihet për imazhet provokuese që publikon. Ajo është aktive në rrjete so
"Na le pa frymë", Xhensila e surprizuar nga dedikimi i rrallë i Besit (FOTO LAJM) Të gjitha dedikimet e Bes Kallakut për partneren e tij, Xhensila Myrtezajn, përmbajnë doza humori brenda tyre. Aktori
E shtunë e zezë për Shkodrën, pas efektivit gjendet i vdekur një 46 vjeçar Shkodra sot është zgjuar në zi. Një tjetër ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme pasi një 46-vjeçar, banues
Plumb në zemër, detajet nga ekzekutimi i efektivit Prela Xhulio Prela, efektivi 26-vjeç, pjesë e Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë në Shkodër u ekzekutua gjatë natës brenda makin
Super dueli ndaj Sevillas, Reali duhet të bëjë pa kapitenin Ramos Kapiteni i Realit Sergio Ramos nuk është ftuar fare në ndeshjen ndaj Sevillas që zhvillohet sot me fillim nga ora 16:15.
Befason Ibrahimovic: Doja te pensionohesha nga futbolli gjatë verës Zlatan Ibrahimovic sezonin 2020/2021 e ka nisur në mënyrën më të mirë në Serie A, te skuadra e Milan. Veterani suedez