999 rezultate për

ervin

Akuza të rënda për produksionin e “Big Brother”, Olti dhe Albana kundër Ervinit Ervini dhe Sidrita kanë qenë sot të ftuar në “Fan Club” si të eleminuarit e kësaj jave. Gjatë bisedës në studio me A
Ervini “degjeneron” produksionin e “Big Brother”, i kundërvihen Olti dhe Albana Ervini dhe Sidrita kanë qenë sot të ftuar në “Fan Club” si të eliminuarit e kësaj jave. Gjatë bisedës në studio me Alban
Ish i dashuri flet për Sidritën: "Ta ndiejë vërtet lidhjen me Ervinin..." Gjatë ditës së djeshme Ervini, banori i Big Brother është ndjerë i lënduar nga lidhja e Sidritës, partneres së tij me is
Përçahet çifti, Ervini: "Marr valixhen e iki" “Jam në një situatë me marrë valixhen e me ik, po e mbaj veten me shumë sforco. Arrin të përfshihesh shumë në një situat
Djemtë e dënuar kthehen në shtëpi, partneret u hidhen në qafë Ervini, Olsi dhe Damiano kanë përfunduar dënimin dhe janë lejuar nga Vëllai i Madh që të rikthehen në shtëpinë e çifteve
Damiano nuk harron, përgatit sulmin e radhës për Ervinin Damiano dhe Kei janë veçuar nga pjesa tjetër e banorëve dhe bisedojnë rreth ditëve që ai ka kaluar i izoluar vetëm me dy
Sidrita tregon sekretet: "Ish i dashuri aplikoi që të futesha në BB" Në një bisedë me Armelën, Sidrita tregon se ishte ish-i dashuri i saj ai që aplikoi për të që të futej në shtëpinë e Big
Sherr mes banorëve në BB, Ervini bën si qen për të irrituar Kein Ndarja e punëve të shtëpisë është një temë që shkakton gjithnjë debat brenda shtëpisë së Big Brother, por në këtë edicio
Plas sherri mes djemve në "Big Brother": Legen, i pafytyrë... Ervini kapet me Danjelin dhe e ofendon duke i thënë se është i pafytyrë, ndërsa ai i kërkon argumente. Ervini e ka sh
Sherri me Ervinin, Damiano: Ai e mbyti Sidritën... Damiano nuk ka marrëdhënie të mira me Ervinin, kjo është vënë re prej javës së parë, kur ishin në shtëpinë e beqarëve. P
Ashpërsohet gjuha në BB, Ervini kërcënon Damianon: Ta tregoj unë jashtë (VIDEO) Përplasja mes Damianos dhe Ervinit nuk u mbyll me mbylljen e shtëpisë së beqarëve. Të ndodhur të dy në shtëpinë e madhe
Kuvendi voton Ervin Koçin në krye të AMF-së Pavarësisht tensionit në maxhorancë, sot është votuar emri i Ervin Koçit në krye të Autoritetit të Mbikëqyrjes Financiar
Ervini merr "lejen e lindjes" dhe bëhet "nënë" lehonë (FOTO LAJM) Ervin Gjoka nga Elbasani ka thyer tabunë dhe ka marrë “leje lindje” dhe ka zëvëndësuar gruan e tij Ilva, për t’u kujdesu
“Jam nusja e djalit të ish-ministrit”, reagon djali i Luan Hajdaragajt: S’kam lidhje me atë mashtruese Ervin Hajdaraga, psikolog në QSUT është përfshirë në dosjen penale të Amarilda Lekës, 30-vjeçares së dënuar për mashtrim
Sherr në Big Brother, Ervini akuzon Armelën për vjedhje (FOTO LAJM) Dita e djeshme në ‘Big Brother Albania 9’ ka qënë e tensionuar. Dy prej banorëve që gjenden ende në zonën e banorëve si
“Ministri jot kundër ministrit tim”, sherr për pronën e Klement Balilit Prona në administrim të vëllait të Klement Balilit ka çuar në përplasje institucionale dy ministritë e PS-së dhe LSI-së.
E kap duke vjedhur , i riu bën për spital hajdutin Një 32-vjeçar u nis për të vjedhur disa ushqime në një nga dyqanet e kryeqytetit duke mos menduar se pas këtij veprimi d
Hervin Çuli fshin statusin e "sherrit" me Robert Ndrenikën (FOTO LAJM) Drejtori i Teatrit Kombëtar, Hervin Cculi shkaktoi shumë debate me ironinë ndaj protestës së demokratëve në bulevard, po
Hervin Çuli tërhoqi fyerjet ndaj Robert Ndrenikës, por rrjeti vazhdon hakmarrjen ndaj tij (FOTO LAJM) Drejtori i Teatrit Kombëtar, Hervin Cculi ka publikuar mbrëmë statusin për të cilin ndoshta është penduar tashmë duke ta
Juli Deda sulmon Hervin Çulin: O palaço, ti nuk mund të flasësh për Robert Ndrenikën Aktori i njohur Julian Deda ka replikuar ditën e sotme ndaj drejtorit të Teatrit Kombëtar, Hervin Çuli. Ky i fundit m