999 rezultate për

ervin

Rrëmbimi i Gaz Çollakut, kërkohet nga Gjermania GPS e benzit të Dalipajt Përfaqësuesi i Prokurorisë në sallën e gjyqit në procesin gjyqësor në ngarkim të Denis Shtrazës, i akuzuar për rrëmbimin
Ervini ndërpret romancën pas BB, ja çfarë thotë modeli për Sidritën Për modelin 28-vjeçar, Ervin Zyfi, “Big Brother 9” ishte një eksperiencë shumë e bukur, por që e la pas me angazhimet e
Disa mënyra si të kuroni nervin shiatik Nëse keni probleme me nervin shiatik ja ku i keni disa këshilla se si mund ta kuroni atë.Një mënyrë e thjesht dhe efekti
Lista e kandidatëve të PD-së, zbulohen kush janë “seleksionuesit” Partia Demokratike ka nisur përzgjedhjen e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 25 qershorit. Kryetari i Partisë
Vesa Luma do t'ju bëjë fansave një dhuratë në fundjavë (FOTO LAJM) Pas lindjes së djalit Lianit, me reperin Big Basta, këngëtarja Vesa Luma ka patur një pauzë të gjatë në muzikë. Por
Basha përgatitet për "luftë", një marins amerikan po stërvin "gardën" e demokratëve Partia Demokratike po merr masa ekstreme për protestën e ditës së shtunë me 13 maj dhe ditët e fundit kreu demokrat ka a
Pas daljes nga BB, Ervini dhe Sidrita i japin fund lidhjes Pas daljes nga shtëpia e BB, çifti Ervin-Sidrita janë përfolur shumë edhe për shkak të akuzave të Ervinit ndaj produksio
Ervin Salianji "nxjerr" nga emisioni Skënder Gjinushin Debati në studion e Eni Vasilit është shoqëruar mbrëmjen e sotme me tensione dhe fyerje të ashpra mes Sekretarit për Aks
Pas sherrit mes Damianos dhe Ervinit fshihet një femër Sherri mes Damianos dhe Ervinit në shtëpinë e “Big Brother 9” degjeneroi aq shumë, sa loja shënoi të humburin të humburi
Ekzekutimi në Sukth, zbulohet lidhja e viktimave me vajzat me “Smart” Kanë kaluar vetëm 3 ditë nga vrasja e ish-policit Ervin Dalipaj dhe Juxhin Dautaj, dhe policia ka nisur hetimet si dhe k
Masakra në Sukth, ja kush e ndihmonte Dalipajn të arratisej (FOTO LAJM) Vetëm 3 ditë më parë në Sukth u vra gjatë një atentati ish-polici Ervin Dalipaj por që ishte shpallur në kërkim për vras
U ekzekutua me 50 plumba, Dalipaj pas kërcënimeve fshehu gruan dhe djalin Vetëm dy ditë më parë në një atentat në Durrës humbi jetën ish-polici Ervin Dalipaj dhe shoku i tij Juxhin Dauti. P
Olsi kërcënon Kein, Damiano: Është si Ervini Pasi Kei ka marrë një dozë kërcënimesh nga Olsi i revoltuar nga fjalët me kunja që ka përdorur ajo, Damiano shprehet se
Zbulohet skema, ja si u vra me 50 plumba ish-polici Dalipaj Një ekzekutim me armë në afërsi të Sukthit i mori jetën Ervin Dalipajt, ish-shefit të sektorit të krimit ekonomik në Tir
Vrasja e Ervinit, rrëfimi prekës i kushëririt: Ishte babai i një vajze 7-vjeçare Lot, britma dhe dëshmi të dhimbshme janë ato të familjarëve që kanë shkuar në morgun e Durrësit për të tërhequr trupat e
Mbi Ervin Dalipajn u zbrazën dy karikatorë kallashi, ja sa plumba e kapën në trup Janë zbardhur detaje të tjera nga atentati që i mori jetën ish-shefit të krimit ekonomik në Policinë e Tiranës, Ervin Da
Gazetarja rrëfen intervistën mes “të fortësh” me Ervin Dalipajn Ervin Dalipaj është viktima e vrasjes së dyfishtë sot në Sukth. Gazetarja e kronikës Klodiana Lala është njeriu të cili
U ekzekutua në Sukth, Dalipaj duhej të ishte sot në gjykatë për çështjen "Çollaku" Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në afërsi të Sukthit ku dy persona janë qëlluar me kallashikov brenda nj
Pas daljes nga shtëpia Ervini akuza BB: Avokatët e tyre më bënë presion! Banorët që po dalin jashtë Big Brother këtë vit po hedhin akuza ndaj produksionit të spektaklit duke thënë se e ka përca
Debati brenda "Big Brother", Damiano: Duhet një Ervin tjetër! Pengesa e debateve të mira dhe të shëndosha në shtëpi është Olsi. Kështu mendon Damiano që e diskuton këtë me Kein.