999 rezultate për

ervin

Aktori i njohur sulmon Hervin Çulin: Shkon tapë në Teatër Aktori i “Portokalli”, Rezart Veleshnja ka kritikuar ashpër drejtorin e Teatrit Kombëtar, Hervin Çuli. Ai ka folur në
DËSHMIA/ Elvana në kërkim por prindërit e takojnë, çfarë lidhje kishte komandoja Bilo me këngëtaren Edhe spe kanë kaluar disa jëvë që nga vrasja në Bllok që tronditi Tiranën, vijojnë të dalin detaje të reja në skenë.
"Do t’ju q* robt", çfarë dëshmoi Geldo Hoti dhe takimi mes Matës dhe Elvanës Një prej personave që u vunë në pranga disa ditë pas ngjarjes është Geldo Hoti, i cili ka qenë në grupin e Ervin Matës.
LISTA/ 2 500 kandidatët për policë, kush kalon në fazën tjetër Policia e Shtetit ka publikuar dje listën e kandidatëve fitues për Patrullën e Përgjithshme të policisë, pas testimit të
Gazetari i njohur tregon si e fshihte origjinën: Më vinte turp që isha nga fshati Ai është sot ndër gazetarët më të njohur të showbiz-it shqiptar. Bëhet fjalë për Ervin Kurtin i cili zbuloi më tepër pë
E gjithë vëmendja tek arrestimet VIP, Vis Martinaj bën kërkesën e papritur në gjykatë Gjykata e Apelit në Tiranë shqyrton gjatë ditës së sotme kërkesën për liri të Ervis Martinajt, të arrestuar dy javë më p
Feshehu armën e Vis Martinajt, çfarë dëshmoi Redi Popesku që nuk bindi policinë Pas rreth 17 ditësh, që nga vrasja në Bllok që tronditi Tiranën, është arrestuar pronari i lokalit ku ndodhi ngjarja, Re
Njihuni me shqiptarin që rrit kërmij Për shumëkënd në vendin tonë mund të duket një ushqim i neveritshëm, mirëpo kërmijtë janë ushqim shumë i pëlqyer në vend
A po fshihet Elvana Gjata në këtë shtet? Motra e saj bën lëvizjen e papritur Këngëtarja Elvana Gjata ka qënë "kryefjala" e mediave në vend pas vrasjes në Bllok që tronditi Tiranën. Thuhet se sh
Qëndroi disa orë në Prokurori, për çfarë u pyet Ervin Salianji Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji, ka qënë i pranishëm sot në Prokuroria e Krimeve të Rënda, pasi ishte thir
Vis Martinaj i thotë të gjitha: I dashuri Elvanës, dele! Po të mos isha unë, "kokëmadhi" do kishte vdekur Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, e cilësuar si “mollë sherri” për masakrën e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit në lokalin “M
Si tentoi Elvana Gjata të largonte të dashurin nga lokali në Bllok Detaje të reja po zabrdhen nga vrasja që tronditi Tiranën, mbrëmjen e 4 tetorit në zonën e Bllokut. Pas një sherri t
SKEMA/ Si ndodhi masakra në Bllok, kush qëlloi i pari (VIDEO) Në emisionin “Open” me gazetaren Eni Vasili në Top Channel u publikua dëshmia e Redi Popeskut pronarit të dyqanit të par
Zbardhet dëshmia e pronarit të lokalit: Kush qëlloi në Bllok, njëri përpëlitej në tokë Redi Popescu, pronali i lokalit në zonën e ish bllokut natën e së enjtes, tregoi në prokurori se si nisi konflikti mes d
Masakra e Bllokut, çfarë tha Vis Martinaj për të dashurin e Elvana Gjatës Njëri prej të plagosurve të konfliktit me armë në zonën e ish-Bllokut ditën e enjte, është edhe biznesmeni, Ervis Martin
A ndodhej Elvana në lokal kur ndodhi vrasja? Dalin detaje të reja Elvana Gjata është përfolur së tepërmi këto dy ditë si shkaku i sherrit në Tiranë. I dashuri i saj Ervin Mata u shpal
Si nisi sherri? Pronari i lokalit tregon detajet e masakrës së Bllokut Së fundmi është zbardhur edhe dëshmia e pronarit të lokalit, Redi Popeskut, ku ndodhi maskara e ditës së enjte në Bllok.
Historia e plotë Elvana Gjata-Ervin Mata, profecia e frikshme e këngëtares Ndoshta sot më shumë se kurrë një thënie emblematike e Elvana Gjatës, për bestytninë për të mos i përmendur gjërat që do
Kush është komandoja që u përfshi në plagosjen e Vis Martinit Policia bëri me dije emrat e personave që u arrestuan nga sherri i natës së kaluar në bllok. Ata janë dy nga të plagosur
Habit deputeti i PD: Do të martohesha me Jozefina Topallin Më kë do të martohej Ervin Salianji, me Jozefina Topallin, Vokshin apo Kryemadhin. Para kësaj sfide në "Shiko kush l