999 rezultate për

ervin

Fjalët e para të Ervin Matës: Ika i frikësuar Ditën e sotme është vetëdorëzuar në polici, biznesmeni Ervin Mata i cili prej muajsh ishte në kërkim për vrasjen e ndodh
Zbardhet dëshmia e Ervin Matës në polici Gjatë ditës së sotme i shumë kërkuari për vrasjen në Bllok, Ervin Mata është dorëzuar në polici. Ai ka dhënë edhe dë
Reagon policia, pse akuzohet Ervin Mata për vrasjen në Bllok Burimet bëjnë me dije se gjatë ditës së sotme është vetëdorëzuar në polici shtetasi, Ervin Mata. Personi në fjalë ës
Dorëzohet Ervin Mata, në kërkim për vrasjen në Bllok Është dorëzuar në Policinë e Tiranës, Ervin Mata, njëri prej personave të shpallur në kërkim pas ngjarjes së ndodhur në
Elvana Gjata i jep fund fejesës me biznesmenin Ervin Mata, këto janë arsyet Pas lajmeve të bujshme dhe shkëputjes nga muzika, këngëtarja e njohur Elvana Gjata është rikthyer në skenë gjatë konce
Dorëheqja e Ervin Salianjit, a ka krisje në PD? Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji shprehet se nuk e konsideron veten “kokë turku” teksa shpjegon arsyet e d
Ervin Salianji ngelet "pa punë" në PD, flet pas shkrirjes së postit Pas mbledhjes së Këshillit Kombëtar në PD, u vendos që Ervin Salianji nuk do të jetë më sekretar i Aksionit Qytetar.
Emocionuese, çfarë do të bëjë Ervini me paratë e fituara nga "Hell's Kitchen" I ftuar së fundmi në emisionin e pasdites "Ftesë në pesë" ishte fituesi i emisionit më të famshëm të gatimit në Shqipëri
Lulzim Basha bën publike emrat e propozuar për anëtarë të Kryesisë në PD Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha së fundmi ka bërë publik listën me emrat e propozuar prej tij për Këshillin Ko
"Rrihet dhe mbyllet në banjo Arben Ahmetaj" Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një postimi në rrjetin social ka deklaruar se ministri i Financave, i cili do të
Ervini shpallet fituesi i edicionit të parë të Hell’s Kitchen (VIDEO) Ervini është fituesi i edicionit të parë të në Hell’s Kitchen Albania. Ai erdhi në HKA pas një eksperience 5 vjeçare
Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare takim përmbyllës me përfaqësues të medias Drejtori i Përgjithshëm Ekzekutiv i Autoritetit të Mbikëqyrjes Financiare, Z. Ervin Koçi, zhvilloi sot një takim me gaze
Njihuni me të dashurën e Ervinit (FOTO LAJM) Ervini ishte një nga personazhet më dinamikë në edicionin e fundit të BB9 dhe shpesh krijonte përplasje me banorët e tje
Vrasja në Bllok, një tjetër i kërkuar pritet të dorëzohet Eldi Dizdari ose siç njihet ndryshe nga rrethi miqësor si Denis Matoshi, ka shumë gjasa që të vetëdorëzohet në policinë
Dëshmia e pronarit të lokalit: Personi që ngacmoi Elvanën, ishte dikur shok i Matajt Vazhdon ende të ketë interesin maksimal të medias, ngjarja e bujshme në ish-Bllok, ku një person mbeti i vrarë dhe një t
Elvana Gjata tregon para prokurorëve çfarë di për vrasjen në Bllok Prokuroria e Tiranës ka marrë dëshminë e këngëtares Elvana Gjata në lidhje me ngjarjen e 4 tetorit në zonën e ish-Blloku
"Pse sheh mo p... motre!" Si nisi sherri i masakrës në Bllok dhe reagimi i komandos me armë në kokë Ajaks Boshnjaku është dorëzuar në polici mbrëmjen e djeshme duke dëshmuar kështu para oficerëve te policisë gjyqësore në
U vetëdorëzua në polici për masakrën e Ish-Bllokut, lihet i lirë biznesmeni Ngjarja që ndodhi në Ish-Bllok në 4 tetor, përfshiu edhe emrin e Ajaks Boshnjakut, mik i Ervin Matës. Ai u vetëdorëzu
U dorëzua në polici, zbardhet dëshmia e mikut të Ervin Matës Ajaks Boshnjaku është njëri nga personat që ishte shpallur në kërkim nga Polica e Shtetit për përfshirje në krimin që n
"Do vritesh me snajper", deputeti i PD-së kërcënohet me jetë (FOTO LAJM) Deputeti i PD-së, Ervin Salianji është kërcënuar me jetë pak ditë më parë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në datën 31 te