999 rezultate për

ervin

Aksidenti tragjik i Rumanisë, homazhe për oficerin Dervina (VIDEO) Oficeri i policisë shqiptare që vdiq në Rumani u përcoll me nderime në banesën e fundit. Homazhet u zhvilluan në hollin
Merr fund kriza e marrëdhënies së Elvanës Gjatës me Ervin Matën (FOTO LAJM) Ky 14 Shkurt nuk ishte “mjaltë” për protagonisten e filmit “Dy gisht mjaltë”, ku Elvana Gjata u dashurua dhe u martua me
PËRGJIMET/ "Do t'i hedh kalamajtë nga ballkoni!" Sherri mes trafikantëve pas kapjes së drogës (VIDEO) Për 8 muaj me radhë, Prokuroria për Krime të Rënda hetoi një grup kriminal, që ushtronte aktivitetin e tij në fushën e t
Plas grushti në Top Channel, rrihen Ervin Salianji dhe Ralf Gjoni Nga një zënkë gjatë debatit në studio dy politikanët i kanë vazhduar më tej hesapet duke u grushtuar me njëri tjetrin.
Rama ironizon ish-deputetët e PD-së: Gaz Salianji e Ervin Duma Kryeministri Edi Rama nga foltorja e Kuvendit mohon kategorikisht mundësinë e zgjedhjeve të parakohshme por dhe futjen e
Rezart Veleshnja zbulon sa është paguar në ‘2 gisht mjaltë’ “2 gisht mjaltë” është filmi për të cilin po flitet kudo e që po bën namin me shitje biletash në kinema duke thyer edhe
“Film pa vlera”, Ervini dhe Ermali debatojnë LIVE Bëri bujë deklarata e Ervin Bejlerit se filmi i Ermal Mamaqit "Dy Gisht Mjaltë" ishte thjesht për lekë dhe pa vlera arti
Merret vendimi për Ervin Matën, a do të hyjë në burg? Gjykata Apelit Tiranë ka lënë në fuqi masën detyrim paraqitje për Ervin Matën, i përfshirë në ngjarjen e 5 Tetorit në is
"E di si të fluturoj apo jo?”, sherr mes Salianjit dhe Vangjelit (VIDEO) Mes gazetarit Lorenc Vangjeli dhe ish-deputetit Ervin Salianji ka patuar dhe një tjetër moment të tensionuar gjatë emisi
"Je hajdut xhepash" Plas sherri në emision mes Lorenc Vangjelit dhe Ervin Salianjit (VIDEO) “Unë jam shoku i Aldo Bares, i tmerron ata. Ka një zarf aty. I kërcënon persona të ndryshëm. Jam shoku i filanit, kam 18
“Film vetëm për lekë”, Ervini sqaron deklaratën për filmin e Ermalit Ermal Mamaqi i ftuar sot në "Wake up" u pyet nga moderatorët mbi deklaratën e Ervin Bejlerit i cili e ka cilësuar "2 gis
“Film vetëm për lekë”, Ermal Mamaqi reagon pas deklaratës së Ervin Bejlerit Ermal Mamaqi ka folur në Wake Up për deklaratën e Ervin Bejlerit se filmi “Dy Gisht Mjaltë është një film komercial, pë
Pasi u la i lirë, Ervin Mata i bën një kërkesë të papritur Prokurorisë Biznesmeni Ervin Mata, një prej personave të përfshirë në konfliktin e përgjakshëm të 4 tetorit të vitit të kaluar në zo
U la i lirë pas dorëzimit, Prokuroria ankimon vendimin për Ervin Matën Ditën e sotme Prokuroria e Tiranës vendosi të ankimoi vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë për Ervin Matën. Kujto
I pandehur në Prokurori, flet Ervin Salianji: Jam i vetëdijshëm Organi i akuzës e ka marrë të pandehur ish-deputetin demokrat pasi e akuzon për kallëzim të rremë. I kontaktuar nga l
"Babalja", merret i pandehur Ervin Salianji Prokuroria e Tiranës merr të pandehur Ervin Salianjin. Salianji u mor i pandehur lidhur me përgjimin e njohur si të B
Prokuroria kërkoi burg, Gjykata lë të lirë biznesmenin Ervin Mata Ervin Mata vetëm dy ditë nga dorëzimi i tij në policinë e Tiranës, mësohet se është lënë i lirë nga gjykata. Edhe ps
"Ika nga frika", Ervin Mata flet pas 5 muajsh në arrati Biznesmeni Ervin Mata prej 5 muajsh ishte në kërkim për vrasjen e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit të 2018 në ish-Bllok ësht
Nesër para gjykatës, çfarë mase do të caktohet për Ervin Matën Ervin Mata, biznesmeni i përfshirë në ngjarjen në ish-Bllok në Tetor të 2018, pritet të njihet nesër me masën e sigurisë
Prej katër muajsh në arrati, ku fshihej i fejuari i Elvana Gjatës Biznesmeni Ervin Mata i cili prej muajsh ishte në kërkim për vrasjen e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit të 2018 në ish-Bll