999 rezultate për

ervin

Berisha sulmon gjyqtarin Artan Gjermeni: Nuk njeh as ligj as moral! Ish-kryeminstri Sali Berisha ka reaguar për dënimin e ish-deputetit demokrat, Ervin Salianji. Berisha ka sulmuar gjy
Del videoja, si reagoi Ervin Salianji pasi gjyqtari e dënoi me 1 vit burg (VIDEO) Ditën e sotme Ervin Salianji u dënua me një vit burg nga gjyqtari Artan Gjermeni. Pasi dha shpjegimet e tij ndaj aku
Rrezikon burgun, Ervin Salianji sulmon ashpër prokurorinë Ish-deputeti Ervin Salianji pas pretencës së Prokurorisë tha se organi i akuzës lexoi fiks atë që tha Rama ditën që doli
U kërkua burg për Salianjin për "Babalen", reagon Basha e sulmon Ramën Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar për gjyqin e çështjes "Babale" duke thënë se Edi Rama po rikthen gjyqet politike k
Prokuroria jep dënimin për Ervin Salianjin Prokuroria ka dhënë pretencën për ish-deputetin e PD, Salianji si dhe për Fredi Alizotin, Albert Veliun, dhe gazetarin J
Salianji në gjyq për çështjen "Babale", ish-deputetët e PD në mbështetje të tij (FOTO LAJM) Ish-deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji, do të dalë sot në seancë në Gjykatën e Tiranës pasi akuzohet për kall
"Babale" në gjykatë, a do të dënohet Ervin Salianji? Akoma nuk është harruar video-përgjimi i Babales, që krijoi debat për javë të tëra mes opozitës dhe mazhorancës në Kuve
Sherr me Flori Mumajesin? Ervin Gonxhi tregon pse e braktisi grupin e njohur Ervin Gonxhi ka treguar më në fund arsyen se përse është shkëputur nga grupi i mirënjohur muzikor “Threedots”, teksa u p
E fejuar me Ervin Matën, Sergio dëshiron të puthë Elvana Gjatën Këngëtari mjaft simpatik, i njohur për publikun si Sergio ka shprehur dëshirën e tij për të puthur kolegen e tij Elvana
U shoqërua nga policia, pedagogu: Jam ende i tronditur Profesori dhe aktivisti Ervin Goci ishte mes të shoqëruarve nga policia gjatë përplasjes së sotme në zonën e “Astirit”.
Duke e tërhequr zvarrë, dalin pamje nga shoqërimi i pedagogut Ervin Goci (VIDEO) Krahas sulmeve dhe përplasjeve me efektivë të shumtë policie, forcat e rendit kanë shoqëruar mbi 40 protestues mes tyre
"Është një gjenocid": Ervin Goci tregon tmerrin që pa te unaza (FOTO LAJM) “Është një gjenocid”, kështu e ka cilësuar pedagogu Ervin Goci situatën në zonën e Astirit, ndërsa ndodhet i shoqëruar p
Pasuria "djeg" përfundimisht gjyqtarin e Apelit të Tiranës Kolegji i Posacëm i Apelimit ka shkarkuar përfundimisht nga sistemi i drejtësisë gjyqtarin e Gjykatës së Apelit të Tiran
"Me kë putheshe poshtë ujvarës?", Romeo vihet në siklet në mes të emisionit dhe nuk mohon Jonidën (FOTO LAJM) Binjakët Donald dhe Romeo Veshaj kanë qënë të ftuar në emisionin “E diell” kanë folur për detaje nga jeta e tyre jashtë
A ishte Ervis Martinaj në aksidentin e blindit luksoz me targa ruse? Akoma nuk është zbardhur plotësisht aksidenti që ndodhi në “Sheshin Shqiponja”, ku u përplas bossi i makinave luksoze El
“Pushtimi” i bashkive, Salianji: S’tërhiqemi nga kauza e zgjedhjeve, kam derdhur dhe lot Ish-deputeti demokrat, Ervin Salianji tha në nëse opozita nuk tërhiqet nga kauza e saj. Në një intervistë për RTV Ora, S
Rama shkarkon Blerina Gjylametin, Ditmir Bushatin dhe Lindita Nikollën, kush i zëvendëson? Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka shkarkuar live kryetaren e PS-së së Tiranës, Blerina Gjylameti dhe ia ka ngar
Dhunohet dhe kërcënohet me jetë gazetari, Ervin Koçi (FOTO LAJM) Gazetari Ervin Koçi ka denoncuar sot përmes rrjeteve sociale se është dhunuar dhe kërcënuar me jetë në derën e shtëpisë
Shqiptari u vra me thikë, familja merr 750 mijë € kompensim Gjykata e Apelit në Bologna konfirmoi dënimin me 14.2 vite burg për Xhanluka Mazareli, për vrasjen e Ervin Tolës, shqipt
Marku: Ju deputetëve edhe m** po t’ju japin e hani! Analisti Mark Marku deklaroi në emisionin Byro Politike se Rama ka dhënë urdhër që deputetët të festojnë pas rekomandimi