999 rezultate për

ermalit

Rasheli fut në sherr Amin dhe Ermalin (FOTO LAJM) Kohët e fundit Ermal Mamaqi nuk ndalet së postuari fotografi bashkë me bukuroshen që e shoqeron ne studio, Rashel Kolane
Rasheli i bën “naftën” Ermalit, e zëvendëson me Luana Vjollcën (FOTO LAJM) Rasheli e cila tashmë prej disa mujash shoqëron Ermal Mamaqin në emisionin e tij "Xing me Ermalin", një puntatë më parë
"Ironia" e lezetshme e Ermalit për Joelin: Filloi ky... s'do me dal me plakun më foto Ermal Mamaqi është një nga figurat më të dashura të ekranit shqiptar. Ai ka shumë ndjekës në rrjete sociale dhe gjith
Bes Kallaku i kërkon Ermal Mamaqit t'i bëjë dasmën "Ardi Daullxhiut" (VIDEO) Aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën i bën thirrje komedianit Ermal Mamaqi
Soni Malaj publikon lajmin e ndarjes së Ermalit me Amin: "Ajo e kapi me një tjetër..." (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi njihet si miku i ngushtë prej vitesh me këngëtaren Elvana Gjata, ish rivale me Soni Malajn. Por nuk dih
"Ne jemi Ermali", vazhdon marshi kundër vrasjes së Ermalit në Mitrovicë (VIDEO) Qindra qytetarë kanë marrë pjesë në marshin protestues "Stop vrasjeve, ne jemi Ermali", i cili po mbahet në Mitrovicë n
“I sëmurë”, Ami rrëfen xhelozitë e Ermalit kur e ngacmojnë (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Amarda Toska, e ftuar në “Thumb”, ka treguar ndër të tjera edhe edhe për marrëdhënien e saj me Erm
Ami feston ditëlindjen, ja urimi special i Ermalit! (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Amarda Toska feston sot ditëlindjen e saj. Përmes profilit të tij në Instagram, Ermali ka uru
"Më mori malli Flor", poezia e Ermalit për Doktor Florin që na përloti të gjithë (FOTO LAJM) Nëse do të ishte gjallë, ai sot do të kishte ditëlindjen. U bënë më shumë se dy vite që Doktor Flori nuk është më. Nisur
Del videoja/ Ja momenti që Olta Gixhari i kërkon Ermalit të mos e transmetojë (VIDEO) Aktorja Olta Gixhari ishte e ftuara e radhës në emisionin “Xing me Ermalin”, duke provokuar me veprimet e saj. E ves
“Çmendet” Olta Gixhari, zhvishet në sy të Ermal Mamaqit (VIDEO) Aktorja Olta Gixhari ishte e ftuara e mbrëmjes se sotme ne emisionin “Xing me Ermalin”. Ajo ka provokuar me veprimet e s
Çfarё ndodhi gjatё emisionit që Valbona Mema shpërtheu ndaj Ermalit? Emisioni i Ermal Mamaqit “Xing Xing 2017”, i cili u transmetua natёn e ndёrrimit tё viteve, kishte t&#
Brenda vilës luksoze të Amit dhe Ermalit, ja ç'po ndodh... Sot ka nisur seriali më i ri shqiptar ‘Skëndërbeg’. Publiku ka një interes të vecantë për këtë serial që na kthen pas
Ermal Mamaqi rrëfeu fëmijërinë e vështirë, Bes Kallaku “tallet” keq me të (FOTO) Ermal Mamaqi bëri një rrëfim dje përballë Arian Çanit duket folur edhe për fëmijërinë e tij dhe marrëdhënien me babanë.
Fatos Nano e Blendi Fevziu, komshinjtë VIP të Amit dhe Ermalit (FOTO LAJM) Portali "Albeu" e ka bërë me dije pak më herët se aktori i humorit e njëkohësisht moderatori Ermal Mamaqi dhe Amarda Tos
Dita e parë e kopshtit për djalin e Ermalit dhe Amit (FOTO) Amarda Toska ka ndarë një foto të djalit të saj dhe Ermal Mamaqit për publikun në faqen e saj zyrtare në Instagram. J
Djali i Amit dhe Ermalit sot feston 2 vjetorin (FOTO LAJM) Nuk kishte si të ndodhte ndryshe ku Ermal Mamaqi të shprehte entuziasëm për djalin e tij i cili sot mbush 2 vjeç. Pë
Amit dhe Ermalit i ndryshojnë emrat në Paris Ndonëse vijon të shfaqet në ekran, Ami është e angazhuar në një agjenci martesore. Bashkë me Ermalin, këtë fundjavë ata
Ermalit i thyejnë shishen në kokë (VIDEO) Ermal Mamaqi nuk ka të ndalur me humorin e tij dhe kjo ka bërë që edhe statuset të kenë një shtrirje më të gjerë duke ma
Ja si është festuar ditëlindja e djalit të Ermalit (FOTO LAJM) Teksa djali i Ermalit mbushi 1 vjeç, një festë e madhe i është dedikuar atij. Një ndër fotot e festës na e ka përcjellë