999 rezultate për

ermalit

Ta ketë parë Ariana këtë foto të Ermalit, kaq të afërt me Nora Istrefin? (FOTO LAJM) Ermal Fejzullahu edhe po të mundohet të jetë aktiv në rrjete sociale, e ka të pamundur t’ia kaloj bashkëshortes Arianës.
Si e zbute vjehrrën? Artjola Toska i përgjigjet Ermalit E ftuara e radhës në emisionin “Xing me Ermalin” ka qenë këngëtarja Artjola Toska e cila ndër të tjera ka folur edhe
Luana i kthen “thumbin” Ermalit: Shko thyej ndonjë rekord si recepsionist! Gjatë një inserti të përgatitur me këngëtaren Bleona Qereti, komediani Ermal Mamaqi nuk ka lënë pa thumbuar moderatoren
Ermalit s’i del inati me Rashelin, e thumbon sërish LIVE në emision Largimi i Rashel Kolanecit mesa duket nuk ka qenë shumë miqësor. Sapo nisi emisioni “Xing me Ermalin” në batuta e sip
Ermali për Sabriun: Kur i thonë babai i Ermalit, më merr në telefon nga gëzimi Ermal Fejzullahu dhe babai i tij Sabriu e kanë treguar gjithmonë se kanë një marrëdhënie shumë të ngrohtë mes tyre.
Harrojeni velinën e Ermalit! Sofia e Arian Çanit trullos të ftuarit pa reçipeta Në televizonet shqiptare nuk ka konkurrence vetëm mes moderatorëve por edhe mes velinave të cilat me veshje e sjellje pr
Luana fiton “betejën” kundër Ermalit me shifra të frikshme U duk si një shaka por vërtet që shkëndijat e para kanë nisur mes Luanës dhe Ermalit. Ata e kanë kthyer zyrtarisht t
Eni Koçi e thotë hapur se është më e bukur se Luana dhe Nora eni koci Eni Koçi e cila së fundmi ka lançuar një këngë në bashkëpunim me Genc Prelvukajn me të cilin po përflitet se është në nj
Zbulohet gjinia e fëmijës së Amit dhe Ermalit Para pak javësh Ami dhe Ermali na dhanë lajmin e mirë se Joeli i vogël do të bëhej me një vëlla ose me një motër. Kaq
Nxehet situata në Xing, shoqëruesja e Ermalit një zjarr i vërtetë Kejvina Kthjella është vajza më e re që zëvëndsëon Rashelin në emisionin "Xing me Ermalin". Ermali ka publikuar video
Rezarta Shkurta rrëfen mes lotësh momentin e arrestimit të Ermalit Rezarta Shkurta emocionohet dhe nuk flet dot gjatë kur pyetet për Ermalin. E ftuar në Pasdite në Top Channel ajo ka
Emocionohet Rezarta Shkurta, mes lotësh i thotë Ermalit "Të dua" Rezarta Shkurta emocionohet dhe nuk flet dot gjatë kur pyetet për Ermalin. E ftuar në Pasdite në Top Channel ajo ka
E konfirmuar, Rashel ikën nga emisioi i Ermalit Emisioni i Ermalit duhet t'i njohë Rashelit aftësinë për të tërhequr një pjesë të audiencës gjatë sezonit të shkuar, por
Nxorri të “palarat” e Ermalit, moderatori: Unë nuk kam limite Ai është bërë kohët e fundit një nga moderatorët më të diskutuar sidomos pas sherritvirtual me komedianin Ermal mamaqi.
Sofia e "Zonë e Lirë" ia plas në fytyrë Ermalit: The të vërtetën! (FOTO LAJM) Dikur ka qenë një ndër personazhet më të përfolur, bëhet fjalë për Sofien që ka qenë dikur në ‘Zonë e Lirë’ e më pas ësh
Besi-Ermalit: S'më ke sjellë zarf në dasmë (FOTO LAJM) Komentet, shakatë dhe ngacmimet mes dy ish-kolegëve të “Portokallies” Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi janë të zakonshme mes
E habitshme sa shpejt ikin vitet, ja sa është rritur djali i Ermalit (FOTO LAJM) Ditëve të pushimit u ka ardhur fundi dhe tashmë është prag i fillimit të vitit të ri shkollor. Joeli i vogël, djali
Komenti i radhës i Ermalit është për Manjola Nallbanin (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi duket se i ka vënë vetes misionin të komentojë në të gjitha fotot e VIP-ave shqiptar këtë vit duke u marrë
Ami poston një foto, do habiteni nga komenti plot xhelozi i Ermalit (FOTO LAJM) Amarda Toska është një nga moderatoret më të bukura të televizionit shqiptar dhe që padyshim pëlqehet nga të gjithë publ
Modelja e njohur ka një kërkesë për Edi Ramën (FOTO LAJM) Modelja e cila në sezonin e kaluar ishte shoqëruesja e Ermal Mamaqit, Rashel Kolaneci ka postuar në Instagramin e sa n