999 rezultate për

ermalit

Kejvinës i shpërthen gjoksi gjatë provave, reagimi i Ermalit është i paparë (VIDEO) Kejvina Kthella është një nga femrat më të zjarrta dhe rrjedhimisht më të përfolura të momentit. Kthella, velina e e
Velina e Ermalit duket më e bukur se kurrë (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është një nga femrat më të zjarrta dhe rrjedhimisht më të përfolura të momentit. Pasi u shfaq mjaft
Besi i hap sfidë Ermalit, aktori e pranon me b*** të forta (FOTO LAJM) Janë dy nga ermat më të njohur të humorit shqiptar dhe për më tepër janë jedhe shumë miq me njëri-tjetrin. Për këtë
Çfarë po ndodh?! Kejvina e Ermalit dhunon Ceken e Beratit (VIDEO) Kejvina Kthella është velina e Ermal Mamaqit në emisionin e tij "Xing me Ermalin". Me një trup për tu pasur zili dhe
Zbulohet emri i vajzës së Ermalit dhe Amit, e kemi dëgjuar shpesh Janë ndër çiftet më të pëlqyera të publikut shqiptar. Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska, muaj më parë kishin dhënë lajmin se
Ish-velina e Ermalit duket më e bukur se kurrë (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci është bërë emër i njohur që nga pjesëmarrja e saj në "Xing me Ermalin" për tu shkëputur dhe kaluar në "P
Nisën si mos më keq por përfunduan në altar, 4 histori princeshash shqiptare 1. Historia e parë e cila na frymëzoi ishte ajo e Ermalit dhe Lindës, dy ish- shokëve të klasës të cilat nuk e kishin me
Nusja e Enver Hoxhës uron festën me pamjet magjike të vajzës së Ermalit (VIDEO) Dita e sotme është një ditë feste për shqiptarët pasi festohet Dita e Verës. Një urim i veçantë është bërë nga Teuta
Vajza e Amit dhe Ermalit "sfidon" Xhensilën dhe Besin (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska,para pak ditësh janë bekuar me një vajzë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Ermali përmes rrj
Sabri Fejzullahu feston 50 vjetorin e karrierës, dedikimi emocionues i Ermalit (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur shqiptar, Sabri Fejzullahu dje festoi 50 vjetorin e karrierës muzikore. Ai ka organizuar një mbrëm
Ju kishte munguar? Rikthehet ish-velina e Ermalit (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci u bë e njohur që në paraqitjen e saj të parë në emisionin ''Xing me Ermalin''. Por pas largimit nga
Besi i del në temë Ermalit: Akoma s’është gjetur zarfi yt i dasmës Janë dy nga ermat më të njohur të humorit shqiptar dhe për më tepër janë edhe shumë miq me njëri-tjetrin. Për këtë ar
Zbulohet e dashura e Ermal Metës, një dashuri 8 vjeçare Kënga e tyre ishte “Non mi avete fatto niente” (Nuk më keni bërë asgjë). Në finale ishin edhe Analissa dhe grupi “Stato
E akuzuan se nuk e përmendi origjinën, fjalët e ndjera të Ermalit për Shqipërinë Ermal Meta ia doli të fitojë pas shumë peripecish kupën e Sanremos duke bërë krenar gjithë shqiptarët nëpër botë. Me
Kur Ami i Ermalit përkujdeset ndaj vetes (FOTO LAJM) Moderatorja Amarda Toska është një nga më të preferuarat e publikut shqiptar. Ami është në pritje të fëmijës së saj t
Velina e Ermalit shfaqet provokuese në palestër (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara që pas daljes për herë të parë me fustanin e kuq në “Xin
Ami tregon barkun e rrumbullakosur në ditëlindjen e vjehrrit (FOTO LAJM) Dita e djeshme pwr Ermal Mamaqin ishte ditw feste, pasi babi i tij festoi 66-vjetorin. Vëllai i Ermalit, Ermiri ka
Kush ja dhuroi velinës së Ermalit buqetën me lule?! (FOTO LAJM) Kejvina Kthella, velina e emisionit ''Xing me Ermalin'' ka hyrë tashmë në botën e shoëbiz-it shqiptar, duke u komentuar
Babai i Ermalit feston ditëlindjen, i biri e mbulon me 500-she lejla Babai i Ermal Mamaqit feston sot 66-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, vëllai i Ermalit, Ermiri, ka
Velina e re e Ermalit "çmend" fansat me kërcimin e saj (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara që pas daljes për herë të parë me fustanin e kuq në ''Xi