999 rezultate për

erjona

Erjona Sulejmani, drejt "Miss Bikini of the World" (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani, një nga vajzat konkurrente në edicionin e sivjetshëm të "Miss Shqipëria", fituese gjithashtu e një çmi
Shqiptarja që refuzoi 100 mijë eurot e Playboy Është e bukur dhe shumë elegante, jeton në Itali dhe quhet Erjona Sulejmani. Nga një burim që është miku i saj, mësua