999 rezultate për

erjona

Salsano dhe Erjona bëhen prindër për herë të dytë (FOTO LAJM) Moderatori dhe aktori i njohur i Portokallisë Salsano Rrapi është bërë baba për herë të dytë. Ka qenë bashkëshortja e
Pse nuk është martuar akoma Salsano Rrapi? Nuk do ta besoni përgjigjen e aktorit Aktori dhe moderatori i “Portokallisë”, Salsano Rrapi, prej 17 muajsh është baba i një vajze, Margi. Ai dhe aktorja Erjo
Italianët çmenden pas Erjonës: Sexy dhe në timon! (FOTO LAJM) “Erjona sexy edhe në timon”. Ky është komenti që bën Corriere dello Sport për Erjona Xhemaili, bashkëshortja e futbollis
Xhemaili djersitet në fushë, Erjona "flirton" me fansat (FOTO) Erjona Xhemaili çdo ditë e më shumë po tërheq vëmendjen e mediave rozë në Itali. Bashkëshortja e futbollistit me ori
Erjona rrëfehet për linjën e saj të modës, Xhemailin dhe Shkodrën (FOTO LAJM) Bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemaili merr një tjetër hap në jetën e saj duke prodhuar një linje kostumesh plazhi
Rrëfehet Erjona: Si u njoha me Xhemailin, më propozoi ... (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani, gruaja e Blerim Xhemailit, është përzgjedhur nga revista e famshme italiane "GQ" në numrin e radhës, p
Me bukuroshen Erjona në tribunë Xhemaili është i pandalshëm (FOTO LAJM) Berim Xhemaili shpërtheu dje me një dopietë personale në fitoren ndaj Torinos, e cila në fakt u vendos nga këmbët e tij.
Gruaja e Xhemailit çmend italianët në stadium (FOTO LAJM) Mbrëmë u luajt ndeshja e Kupës së Italisë mes Intyerit dhe Bolgnës në "San Siro", teksa në fushë ishte dhe Blerim Xheiam
Erjona Sulejmani shpallet fansja më atraktive në Europë (FOTO) Nëse ndonjëherë keni qenë kurioz për femrën më atraktive në Europë, ju bëjmë me dije se ajo është shqiptarë. Bëhet fjal
Bukuroshja shqiptare që revolucionarizoi "Euro 2016" (FOTO LAJM) Bukuroshet shqiptare vijojnë të mbeten protagoniste në mediat botërore falë bukurisë së tyre të veçantë. E radhës është
Shqiptarja fiton betejën në tribunë (FOTO LAJM) Sfidën e bukurosheve në tribunat e Stadiumit të Lensit e ka fituar Zvicra, por e përfaqësuar nga njç shqiptare. Buku
Ja fotoja e parë e vajzës së Salsano Rrapit (FOTO) Çifti i aktorëve Erjona Kakeli dhe Salsano Rrapi janë prindër të një vajze. Sikundër ndodh shpesh me personazhet e n
Salsano Rrapi bëhet baba Aktori i njohur Salsano Rrapi dhe partnerja e tij Erjona Kakeli, janë bërë prindër të një vajze ditën e dielë. Ende nuk
Erjona Sulejmani, në top-formë edhe pas lindjes (FOTO LAJM) Blerim Xhemaili po vazhdon me pushimet e tij me bashkëshorten Erjonën dhe djalin e tyre Luanin. Futbollisti shqiptar
Xhemaili "braktis" Zvicrën për...fëmijën (FOTO LAJM) Prezenca e Blerim Xhemailit në dy takimet e radhës të Kombëtares zvicerane duket se nuk është e sigurtë. Partnerja e tij
Napolitanët çmenden pas së dashurës së Xhemailit (FOTO LAJM) Shqiptar i Galatasaray, por që luan për ngjyrat e Zvicrës, Blerim Xhemaili, ka postuar një selfie në profilin e tij në I
Blerimi e Erjona në xhami Në ditët e fundit të vitit, futbollisti shqiptar i Galatasarayt, Blerim Xhemaili, së bashku me të fejurën e tij, Erjonën
Mafia, familja Xhemaili: Flitet për ish të dashurën, jo Erjonën (FOTO LAJM) Edhe pse mediat turke përmendën emrin e Erjona Sulejmanit për një lidhje të mundshme me mafien italiane, familja e Bleri
Blerimi dhe Erjona së shpejti prindër (FOTO LAJM) Futbollisti i Galatasaray Blerim Xhemaili dhe e dashura e tij bukuroshe Erjona Sulejmani janë në pritje për t’u bërë pri
Erjona e bindi Xhemailin ta shkruante emrin në shqip (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare, Erjona Sulejmani e ka bindur Blerim Xhemailin që në fanellën e skuadrës së tij të re, Galatasaray,