999 rezultate për

erion

Akuza e rëndë: Veliaj manipunon provat, zjarri në çerdhe s'është i qëllimshëm Partia Demokratike ka akuzuar kreun e Bashkisë Tiranë, për zjarrin në çerdhe. Sipas PD Veliaj po përdor vartësit për
Veliaj hedh poshtë zërat: Nuk kam interes për partinë I ftuar në emisionin “Pushime on Top”, kryetari i Bashkisë së Tiranë, Erion Veliaj ka treguar planet e ardhshme në polit
Publikohet fotoja: Ja si duket Ajola Xoxa me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Kryeatri i Bashkisë së Tranës, Erion Veliaj muajin e kaluar dha lajmin e bukur se do të bëhej prind së shpejti. Ajol
100 milionë lekë tender për veshje, skandali në Bashkinë e Tiranës Zëdhënësja e PD, Ina Zhupa, ka paraqitur para medias, tenderin më të fundit të zhvilluar nga Bashkia e Tiranës, për vesh
Erion Veliaj humb gjyqin e parë ndaj qytetarëve të Tiranës Ditën e sotme është zhvilluar gjyqi për impiantin në Pezë Helmës dhe banorët e 5 fshatrave te tiranes e kanë fituar këtë
Vapë e madhe, Erion Braçe del nga vetja e thyen etikën në komision (VIDEO) Kryetari i Komisionit të Ekonomisë, Erion Braçe sot ka thyer etikën në mbledhje. Pavarësisht se njihet shumë strikt
Erion Braçe sulmon hapur ministrin e Ramës: Turp, ky është krim! Deputeti i PS-së, Erjon Braçe ditën e sotme si rrallë herë më parë ka sulmuar hapur ministrin e Bujqësisë, Niko Peleshi.
Bertina e quajti gabim, përgjigjet Erjoni vite pas ndarjes Bertina dhe Erjoni ishin një nga ciftet më të preferuar në Big Brother, lidhje që përfundoi në ndarje. Ama vite më pa
U bë drejtor, aktori i njohur tregon hapur rrogën Aktori Erion Isai u bë vetëm pak javë më parë drejtor i Teatrit të Kukullave. Për këtë fakt ai u gjykua shumë, pasi
Nuk bëri shqiponjën, Erjona tregon domethënien e simbolit të Blerimit pas golit (FOTO LAJM) Blerim Xhemaili shpërtheu portën e Kosta Rikës mbrëmë me një super gol. Ajo që ra në sy të të gjithëve ishte festa e
Erion Veliaj flet për djalin që do të vijë në jetë: Kam ndryshuar si njeri! Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj presin të sjellin në jetë një fëmije. Ajola është në muajin e gjashtë të shtatzënisë së s
T'i shembim Bashkinë e Tiranës dhe Bibliotekën, rrezikohet jeta e Erion Velisë (FOTO LAJM) Bashkia e Tiranës dhe Biblioteka Kombëtare janë përmbytur për shkak të reshjeve të ditëve të fundit. Amortizimi i ma
Erion Braçe kap prej faqeje gazetaren pas pyetjes "me spec" (VIDEO) Prej disa ditësh Botërori Rusi 2018 ka marrë vëmendjen e gjithë botës. Sigurisht, edhe të politikanëve shqiptarë të
Batutat e debati i plotë, çfarë s'u pa në kamera dje në sherrin Veliaj-PD Mbledhja e Komisionit të Medias ka degraduar dje në sherr dhe fyerje mes deputetëve të opozitës dhe kryebashkiakut Erion
I nxjerrin foton me Veliajn, qytetarët "masakrojnë" Erion Isain (FOTO LAJM) Pavarësisht debateve mes politikanëve dhe artistëve për shembjen apo jo të teatrit, duket se qytetarët janë në krah të p
E bëri drejtor Rama, Erion Isai i përgjigjet Zenelajt e sulmon Ndrenikën Debati për prishjen apo jo të Teatrit ka përçarë edhe artistët të cilët kanë shpërthyer edhe në ofendime ndaj njëri tjet
Pas Gentit, edhe Jul Deda sulmon ashpër Erion Isain Pas debatit të ashpër mes Erion Isait dhe Gentian Zenelaj, edhe Jul Deda i është kthyer keq drejtorit të Teatrit të Kuku
Momente kaosi, shihni përpasjen mes Flamur Nokës e Veliajt në Kuvend (VIDEO) Ditën e sotme në ka pasur tensione e debate të ashpra në Komisionin e Medias, kjo për shkak se kryetari i Bashkisë Erion
Gentian Zenelaj i përgjigjet "një më një" Erion Isait: Turp! Pas statusit të aktorit dhe Drejtorit të Teatrit të Kukullave, Erion Isai, aktori dhe moderatori Gentian Zenelaj ka shpë
Qëlloi Veliajn me vezë, procedohet penalisht 21 vjeçari Ditën e djeshme kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliajt i ka ndodhur një incident. Ndërkohë që ndodhej pranë hotel "