999 rezultate për

eriksen

Gjigandi spanjoll interesohet për Christian Eriksen Christian Eriksen pritet të largohet nga Tottenham Hotspur në fund të këtij sezoni 2017/18, pasi interesim për të ka shp
Agjenti i Eriksen flet për të ardhmen e klientit të tij Agjenti i Christian Eriksen ka mohuar se klienti i tij do të largohet nga Tottenham për një nga super klubet e Evropës.
Super Eriksen, Tottenham barazon rezultatin ndaj Juves (VIDEO) Tottenham ka barazuar rezultatin ndaj Juventusit në "Allianz Stadium". Është mesfushori danez, Christian Eriksen që
Ka gol në ndeshjen Tottenham - Manchester United (VIDEO) Tottenham i duhen vetëm 11 sekonda lojë për të kaluar në avantazh ndaj Manchester United në "Wembley Stadium". Goli
Tottenham poker skuadrës së Evertonit, shumë afër Top-4 (VIDEO) Tottenham Hotspur shkatërroi sot Evertonin me shifrat e thella 4-0 në "Wembley Stadium", ndeshje e vlefshme për javën e
Çmendet Presidenti i Tottenhamit, vlera e Ericsenit kalon atë të Neymarit Ka mjaftuar një tripletë, në ndeshjen deçizive me Irlandën, që danezi Eriksen të kthehet në njeriun e momentit. Mesfusho
Sadiku renditet mes yjeve si Villa, Lukaku, Eriksen (FOTO LAJM) Faqja e njohur, Goal.com, ka postuar lojtarët më të mirë të javës, të cilët u aktivizuan me kombëtaret në datat e veçuar
Tottenham ia bënë me dije Barcelonës se danezi nuk është në shitje Tottenham i ka thënë Barcelonës të harrojë nënshkrimin e Christian Eriksen pasi e konsiderojnë atë të pashitshëm sipas r
Danimarka shkatërron Irlandën, Eriksen "hat-trick" (VIDEO) Danimarka po shpartallon Irlandën me shifrat 1-4 në "Aviva Stadium" Erikson është autori i golit me një goditje pote
Drejtuesit katalanas shkuan për ta parë nga afër Eriksenin, por u mahnitën nga mesfushori tjetër Drejtori sportiv i Barcelonës, Robert Fernandez po ndjek mesfushorin e talentuar të Tottenham Hotspurit, Harry Winks.
Tottenham tallet me Realin, shënon edhe golin e tretë (VIDEO) Tottenham Hotspur ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Real Madridit në Wembley Me një aksion perfekt të londinezëve që
Tottenham i gatshëm të ndjekë Liverpoolin në interesin e Barcelonës për Eriscen Tottenham do të hedhë poshtë çdo përpjekje të Barcelonës për të synuar Christian Eriksen. Londinezët e veriut janë të
Barcelona ka frikë se del pa gjë nga udhëtimi në Angli, fillon kontaktet për tjetër mesfushor Liverpool duan të mbajnë me patjetër Coutinhon në Anfield dhe nuk duan të ulen për të negociouar transferimin e tij tek
Eriksen i shkel syrin Barcelonës: Fatkeqësisht nuk më kanë kërkuar Mesfushori danez i Tottenham Hotspur ka shprehur keqardhjen e tij për faktin se një ekip si Barcelona nuk e ka kontaktua
Son bëhet sërish hero për Totenhemin (VIDEO) Pas golave të mesjavës, që rezultuan vendimtarë në fitoren e rëndësishme kundër Karabakut në Europa League,Son Heung-Min
Danimarka rrezikon një mungesë të madhe ndaj Shqipërisë Danimarka është në ankth për gjendjen e Christian Eriksen. Ylli i përfaqësues daneze nuk është grumbulluar në 2 ndeshjet
Juve mes Eriksen dhe Aleks Sandros, lind një ide e re (FOTO LAJM) Zhvillime të reja në merkaton e Juventusit bardhezinjtë po punojnë për të transferuar disa yje për sezonin e ri. Në f
7 yjet që dështuan te Totenhemi pas largimit të Bale (FOTO LAJM) Tottenhemi ka përfituar 86 milionë paund nga shitja e Gareth Bale, por që nga atëherë gjërat nuk është se kanë shkuar s
Christian Eriksen, si hero në "Amsterdam Arena" (FOTO LAJM) Christian Eriksen i është një përshëndetje speciale nga ish skuadra e tij Ajax dhe tifozët e tij. Në ndeshjen e djeshme
United dhuratë tri pikë Spursave për festa (VIDEO) Manchester Unitedi ka pësuar humbje prej 1-2 në Old Trafford nga Tottenham Hotspur. Vendasit luajtën mirë në periudha