999 rezultate për

eriksen

Christian Eriksen mposht i vetëm Uellsin e Ryan Giggs Danimarka ka marrë një fitore shumë të rëndësishme sot kundër Uellsit falë dy golave të Christian Eriksen. Mesfushor
PSG i prish ëndrrën Realit, ofertë 110 milionëshe për yllin e Tottenham Edhe pak ditë na ndajnë nga mbyllja e merkatos së verës në La Liga dhe Ligue 1. Së fundmi raportohet se Paris Saint
Real Madrid më afër se kurrë yllit të Tottenham Real Madrid prej kohësh i është vënë pas yjeve të skuadrës së Tottenham, në fillim me Kane dhe tani është pas Christian
Nëse ky lojtar vjen te Reali, Modriç largohet Luka Modriç prej kohësh është lidhur shumë me një largim të mundshëm nga klubi i Real Madridit për te Seria A, pranë Int
PSG hap thesin për Eriksen, gati 100 milion euro Skuadra kampione e Francës shpreson të rrëmbejë nga skuadra e Tottenhamit mesfushorin danez, Christian Eriksen, lojtar q
Modriç shumë pranë Interit, Real Madrid gjen zëvendësuesin e tij Mediat spanjolle raportojnë se Real Madrid e ka gjetur zëvendësuesin e Luka Modric. Bëhet fjalë për yllin e Tottenha
Real Madrid gati 200 milion euro për yllin e Premier Leagues Gjiganti spanjol, Real Madrid mesa duket nuk do të lë merkaton e verës të kaloj pa ndonjë tranferim "bombe". Sipas me
Befason Dalic: Kemi ndalur Messin dhe Eriksenin, rradhën e ka Kane Kroacia në këtë Botëror ka bërë një paraqitje fantastike. Ajo ishte ndër të paktat skuadra që dolën me pikë të plota
Dalin formacionet zyrtare të Francë-Danimarkë Sot në orën 16:00 Franca do të luajë përballë Danimarkës për të përcaktuar liderin e Grupit C. “Gjelat” kanë siguruar
Danimarka e nis frikshëm, shikoni super golin e Eriksen (VIDEO) Danimarka e ka nisur furishëm ndaj Australisë. Sulmit të saj i janë dashur vetëm 6 minuta për të konkretizuar me një
Barcelona gjen mënyrën për të blerë Eriksen Barcelona mund të përdorë interesin e Tottenhamit në Rafinha për të siguruar nënshkrimin e Christian Eriksen, raporton e
Ylli i Danimarkës shënon një super super gol (VIDEO) Danimarka ka mposhtur me rezultatin 2-0 Meksikën në miqësoren e fundit përpara botërorit. Europianët kanë shënuar dy
Juventusi gjen në Angli pasuesin e Pjanic Juventusi sheh Christian Eriksen si pasues ideal të Miralem Pjanicit, në rast se ky i fundit largohet nga klubi. Bard
PSG piketon Eriksenin për mesfushën e ardhshme Sipas mediumit anglez Daily Express, PSG kanë veçuar Eriksenin si një nga ata që duan të rindërtojnë mesfushën e tyre.
Vazhdon interesimi i Barcelonës për Eriksen, këtë herë nisin ofertën Sipas medieve spanjolle dhe atyre angleze, Barcelona është e interesuar për transferimin e Eriksenit para kampionatit bo
Barcelona nuk heq dorë për yllin e Tottenhamit Barcelona nuk është dorëzuar ende për yllin e Tottenam Hotspur, Christian Eriksen. Sipas të përditshmes Sport, danez
Leo Messi nuk e do yllin e Spursave në "Camp Nou" Leo Messi i ka thënë ‘jo’ transferimit të Christian Eriksenit tek gjigandi spanjoll. Është folur shumë për kalimin e
Nuk zgjat shumë festa e Chelseat, Eriksen i hedh "ujë" zjarrit të tifozëve (VIDEO) Që Chelsea nuk do ta kishte të lehtë kundër Tottenhamit, kjo dihej. Por rivalët e qyetit nuk i kanë lënë të shijojnë
Eriksen del kundër trajnerit të tij në Kombëtare Trajneri në Kombëtare i Erikcsenit, Age Hareide, pohoi se 26-vjeçari do të ishte edhe më i mirë se Modric nëse do të lua
"Eriksen më i mirë se Modric" Trajneri i Kombëtares se Danimarkës Age Hareide, mendon se Christian Eriksen është mesfushor edhe më i mirë se Luka Modr