999 rezultate për

eriksen

Objektivi i Zidane është ylli i Tottenhamit Zinedine Zidane po kërkon që të përfocojë ekipin për sezonin e ardhshëm për të konkuruar sërish mes më të mirve. Pa
Reali ofron Bale + 50 mln euro për Eriksen Gareth Bale duket se është pranë një rikthimi te Tottenham, jo për dëshirën e tij por për dëshirën e klubit i cili e she
Eriksen magjik, dyfishon rezultatin ndaj Leicester (VIDEO) Cristian Eriksen ka realizuar një gol spektakolar në ndesjen ndaj Leicester. Danezi dyfishoi rezultatin në 2-0 pasi m
Eriksen refuzon rinovimin me Tottenahmin, Barcelona dhe Real Madrid në pritje Christian Eriksen ka refuzuar zgjatjen e kontratës me Tottenhamin, sipas mediave britanike. Oferta e fundit që Totten
Manchester United dhe Chelsea në betejë për yllin e Tottenham-it Real MAdrid duke se ka hequr dorë përfundimisht nga mesfushori i Tottenham, Christian Eriksen. Por pasi një nga "kër
Real Madrid synon të transferojë Eriksenin për këtë shifër Real Madridi beson se ata mund të marrin Chrstian Eriksenin për gjysmën e çmimit të tij në verë. Sipas AS, kampionët
Për të arritur tek Eriksen, Reali i ofron James Rodriguez Tottenhamit Real Madrid nuk heq dorë nga Christian Eriksen. Ylli i Tottenhamit mbetet lojtari i preferuar i Perezit, shkruan Albeu.c
Chelsea dhe Manchester City hyjnë në garë për Christian Eriksen Dy gjigantët e Premier Leagues, Manchester City dhe Chelsea, kanë shprehur interesimin për të nënshkruar me mesfushorin
Eriksen te Reali, Interit i hapet rruga për Modric Reali Madridit kërkon mesufsorin e Tottenhamit Christian Eriksen. Danezi shihet si zëvdësuesi ideal i Modric i cili duk
Real Madrid ofron 100 milionë euro për Christian Eriksen Sipas Indepentent, Real Madridi ka kontaktuar Tottenhamin për transferin e Christian Eriksenit. Kampionët e Europës p
Heroi Eriksen, Tottenham fiton në frymën e fundit ndaj Burnleyt (VIDEO) Tottenham ka marrë një fitore shumë të rëndësishme sot ndaj Burnley, e vlefshme për javën e 17 të Premier Leagues. T
Heroi Eriksen, Tottenham fiton me rezultatin minimal ndaj Interit (VIDEO) Tottenham Hotspur ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Interit me rezultatin minimal 1-0 në "Wembley". Pjesa
Pochetino: Eriksen po mendon për të ardhmen Trajneri Tottenham Mauricio Pochetino, gjatë një interviste ka folur për të ardhmen e mesfushorit. Pochetino deklaroi
Eriksen në radarët e Juventusit Situata në kampin e juventusit nuk duket dhe aq pozitive sidomos ne mesfushë. Mungesa e gjatë e Emre Can por mos gar
Tottenham i ofron rinovimin yllit të ekipit Skuadra e Tottenham nuk kërkon që të humbasë një prej lojtarëve më të mirë në skuadër. Bëhet fjalë për Christian Eriksen
Tottenham me munges të mëdha sonte kundër Barcelonës Tottenhami do ta presë sonte në Wembley Barcelonën, por Mauricio Pochettinos do të ketë mungesa të mëdha për këtë ndeshj
Ylli i Tottenham vë kushtin e vështirë për të qëndruar “Ylli” i Tottenham, Christian Eriksen ka kërkuar një rritje të madeh të pagës, më shumë se dyfishin e asaj që ka në mëny
Notat e lojtarëve: Inter 2-1 Tottenham Interi e hapi Ligën e Kampionëve dhe u rikthye në garën më të madhe për klube me një rikthim të madh ashtu si i ka hije.
Inter i çmendur, përmbys rezultatin në 5 minutat e fundit Interi ka bërë një mrekulli të vërtetë në ndeshjen kundër Tottenham duke përmbysur rezultatin në 2-1 vetëm në 5 minutat
Christian Eriksen mposht i vetëm Uellsin e Ryan Giggs Danimarka ka marrë një fitore shumë të rëndësishme sot kundër Uellsit falë dy golave të Christian Eriksen. Mesfushor