999 rezultate për

eriksen

Nuk ndalet Reali, ofron 53 milion euro dhe një lojtar për Eriksen Real Madrid nuk di të ndalet në merkato. Sipas The Sun, Los Blancos i ofrojnë Tottenhamit 53 milion euro plus kartonin e
Eriksen te Reali? Tottenham gjen pasuesin e danezit në Francë Me Christian Eriksen që është në shënjestrën e Realit të Madridit, Tottenham nuk kërkon të ngelet e papërgatitur në rast
Eriksen kërkon publikisht largimin, Reali "fërkon duart" Eriksen ka pranuar publikisht se dëshiron të largohet nga Tottenhami për të provuar një eksperiencë të re. "Kam respe
Finalja e Championsit do të vendosë shumë të ardhmen e Eriksenit Christian Eriksen kishte akordin me drejtuesit e Realit të Madridit. Ky ishte informacioni i fundit që vinte nga medi
Eriksen: Lucas Moura meriton një statujë në Angli Lojtarët e Tottenham as vetë nuk e besojnë atë se cfarë kanë arritur të bëjnë në pjesë e dytë përballë Ajax, ku padyshim
Real Madrid arrin marrveshje me Eriksen Sipas "Dario" dhe dhe "AS" Real Madrid tashmë ka arritur një marveshje me yllin e Tottnhamit Christian Erkisen. "Los
Eriksen i irrituar: Ishim spektatorë Mesfushori i Tottenham nuk është i kënaqur me paraqitjen e tij dhe të shokëve të ekipit gjatë humbjes 1-0 ndaj Ajax në k
Kush kërkon Eriksen duhet të paguajë shifrën e frikshme Tottenhami nuk kërkon të shesë yllin e saj Christian Eriksen për të cilin ka shfaqur interes Real Madrid. Presidenti
Super goli i Eriksen në minutat e fundit i jep fitoren Tottenham (VIDEO) Tottenham ka vuajtur, por në fund ka gjetur golin e fitores, një fitore tepër e rëndësishme në luftën për Champions Leag
Reali bën ofertë për Eriksen, kundër-oferta e Tottenham është e "çmendur" Me situatën në evolucion të vazhdueshëm, një emër që mund të nxehë merkaton verore europiane mbetet ai i fituesit të "To
Real Madrid mbetet me "gisht në gojë", Tottenham blindon Eriksen "Goal.com" raporton se Christian Eriksen është shumë pranë rinovimit me Tottenhamin duke lënë me gisht në gojë tifozët e
Juventus në sulm për Eriksen Pas një sezoni të shkuar dëm ku më së shumti dhemb eleminimi nga Champions League, Juventusi tashmë po punon për sezonin
Eriksen: Ndeshja ishte kaotike, por e bukur Christian Eriksen, po të mos ishte për VAR, do të kishte marrë fajin e eliminimit të skuadrës së tij me topin e gabuar n
Eriksen do Realin, Tottenham kërkon 100 milion euro Christian Eriksen ka zgjedhur Realin e Madridit. Të paktën kështu raporton këtë të martë "Daily Express". Sipas këtij ta
Tottenham barazon rezultatin përballë Liverpool (VIDEO) Tottemham ka arritur të gjejë golin e barazimit në Anfield Stadium. Pikërisht 20 minuta nga fundi në të 70’ Lucas Mo
Kërkohet nga Reali, Tottenhami vendos shifrën e frikshme për Eriksen Skuadra e Real Madrid nuk e ka fshehur asnjëherë interesimin për mesfushorin danez Christian Eriksen, të cilin e ka kërk
Ozil tradhëton Arsenal, drejt Tottenham (VIDEO) E ardhmja e Mesut Ozil do të jetë sërish premier League edhe në rast se gjermani largohet nga Arsenali. Sipas të përdits
Eriksen befasohet nga Kosova: Nuk më kishte ndodhur kurrë Mbrëmjen e djeshme, Kosova e Danimarka barazuan 2-2, në një miqësore të luajtur në stadiumin "Fadil Vokrri" të Prishtinë
Pas Realit edhe Juventusi në garë për yllin e Tottenhamit Mesfushroi i Tottenhamit Christian Eriksen është një nga më të kërkuarit në merkto. Fantazisti i mesfushës pëlqehet shum
Nga “lufta” mes Realit dhe Barcelonës për talentit e Tottenham përfiton Juventusi Mesfushori danez i skuadrës së Tottenham, Christian Eriksen, mund të transferohet te Juventusi verën e ardhshme. Edhe ps