999 rezultate për

eriksen

Eriksen gjithjë e më larg Tottenhamit, 'spurs' gjejnë pasuesin te Ajax Mesfushori danez e ka shprehur hapur dëshirën për një eksperiencë të re larg Premier League. Eriksenit i përfundon ko
Telenovela Eriksen, danezi te Reali në janar Mediat spanjolle raportojnë se Real Madridi vazhdon interesimin për mesfushorin Christian Eriksen. Gjatë afatit kalim
Eriksen mund ti thotë "JO" Realit dhe Barçës për këtë klub Christian Eriksenit do t’i skadojë kontrata me Tottenham Hotspur në verën e ardhshme, andaj çdo herë e më shumë po duket
Te Reali bëhen gati për transferimin e Eriksenit Drejtuesit e “Los Blancos” po planifikojnë përfshirjen e lojtarit danez në muajin janar në organikën e drejtuar nga Zida
Eriksen edhe më pranë Realit, agjenti danezit në fundjavë do të diskutojë me galaktikët Ylli i Tottenham, Christian Eriksen është i vendosur që të largohet nga klubi anglez, si lojtar i lirë verën e ardhshme,
Plas te Tottenhami, Vertonghen i merr gruan Eriksenit (FOTO LAJM) Christian Eriksen i është përgjigjur ndaj spekulimeve se bashkëshortja e tij është duke e tradhtuar me shokun e tij të s
Eriksen dëshiron vetëm një klub për të ardhmen Mesfushori danez i Totenhemit, Christian Eriksen, ka qenë një ndër emrat më të nxehtë të merkatos së verës. Mancheste
Eriksen refuzon sërish rinovimin, buzëqeshin Reali dhe Juventusi E ardhmja e Christian Eriksen është akoma e paqartë. Mesfushori danez ka refuzuar edhe ofertën e fundit që i ka bërë Tot
Juventusi ka një plan konkret për të afruar Eriksen Christian Eriksen kërkon të largohet nga Tottenhami. "Corriere Dello Sport" bën të ditur se danezi ka refuzuar rinovi
Ylli i Tottenham dëshiron të largohet këtë verë Mesfushori i Tottenhamit, Christian Eriksen po shpreson të largohet para se te mbyllet afati kalimtar. Danezi ka refu
Juventusi, gjeni për "falas": Ylli tjetër që pritet të vijë me kosto zero Nga blerjet e bujshme me kosto zero, te komisionet e pasura për agjentët. Juventusi tashmë e ka treguar veten në këtë dr
Edhe Atletico Madrid dëshiron Eriksen Tottenham ka majtur biseda me Atletico Madrid për një marrëveshje të mundshme potenciale për Christian Eriksen Sipas
"Djajtë e kuq" nuk e duan më Eriksenin, përfundojnë negociatat Manchester Unitedi i ka dhënë fund negociatave me Tottenham për blerjen e Eriksenit. Atij i ka mbetur më pak se një v
Reali dhe United mbeten fuqishëm në garë për Eriksen Real Madrid e ka informuar Eriksenin që ai mbetet alternativë e Paul Pogbas, derisa United mësohet se janë afër arritjes
Shkëmbim i bujshëm, Juventus ofron Dybalan për Eriksen Christian Eriksen pritet të largohet nga Tottenhami. Mesfushori danez ka kohë që po kërkohet nga Real Madrid, por end
Christian Eriksen mbetet në Premier League, gati kalimi tek rivalët Christian Eriksen mund të largohet nga Tottenham, por jo nga Premier League. Sikurse raportojnë mediat në ishull, dan
Merkel: E di se duhet të shqetësohem për shëndetin tim Kancelarja gjermane Angela Merkel tha sot se ajo duhet të kujdeset për shëndetin e saj pasi u trondit në tri raste gjatë
Tottenham ul ndjeshëm çmimin për Eriksen, Reali "nuk u beson syve" Kryesia e Tottenham ka kontaktuar homologët e Realit në lidhje me transferimin e Christian Eriksen. "Spurs" janë treg
Eriksen te Reali? Familja e danezit kërkon shtëpi në Madrid Christian Eriksen duket gjithnjë e më pranë Realit të Madridit. Së fundmi Mundo Deportivo shkuran se familja e futbollis
Juventus nuk ndalet, nis sulmin për Eriksen Jo vetëm Real Madridi për të ardhmen e tij. Christian Eriksen është në dyshim për të ardhmen e tij. Sikurse raportn