999 rezultate për

eriksen

Inter nuk kënaqet me Spinazzolën, akord me Eriksen dhe sulmuesin francez Orë decizive për merkaton e Interit. Pas firmës me Spinazzola, klubi nga Milano është gati të mbyll edhe dy marrëveshjet
Drejtuesit e Interit në Londër, synojnë të mbyllin marrëveshjen me Eriksen Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, raportohet se ka fluturuar sot (e mërkurë) në Londër, në mënyrë që të siguroj
PSG-ja i prish punë Interit, hyn në garë për Eriksen Paris Saint-Germaini është i gatshëm t’i bëjë konkurrencë Interit për transferimin e mesfushorit të Tottenhamit, Christi
Eriksen akoma edhe më afër Interit Mesfushori i Tottenhamit, Christian Eriksen, është gjithmonë e më afër Interit. Pas bisedimeve të para të zhvilluara
Eriksen shumë afër kalimit te Inter Christian Eriksen është një hap larg nënshkrimit me Inter. Sipas Gazzetta dello Sport Eriksen ka rënë dakord për një
Pasuesi i Eriksen vjen nga Portugalia Largimi i Christian Erikseni nga Tottenhami mund të jetë në detajet e fundit. Tashmë pritet të vendoset nëse danezi do t
Eriksen arrin marrëveshjen me klubin e Seria A Një marrëveshje gojore për një kontratë deri në vitin 2024 është arritur tashmë mes drejtuesve të Interit dhe agjentëve
Manchester City futet në garë për Christian Eriksen Christian Eriksen është një nga futbollistët më të kërkuar në këtë merkato, për faktin se në verë (nëse nuk do të transf
Eriksen te Interi? Zikaltërit mohojnë zërat Mesfushori i Tottenhamit, Christian Eriksen, ka qenë i përfolur për një transferim në Inter, mirëpo drejtori ekzekutiv i
Interi i "turbullt", Vidal apo Eriksen? Dy objektivat e mesfushës së Interit u analizuan në edicionin e sotëm të Corriere dello Sport. Arturo Vidal është pë
Interi akord me Eriksen, pritet vetëm zyrtarizimi Cristian Eriksen dhe Inter duket se janë më pranë se kurrë. Media daneze “Ekstra Bladet” raporton se akordi mes palëv
Eriksen mund të largohet nga Tottenham Christian Eriksen me shumë mundësi do të largohet nga Tottenham gjatë kësaj merkato. Këtë nuk e thonë vetëm mediat po
"Dorëzohet" edhe Mourinho: Po, Eriksen mund të largohet që në janar Christian Eriksen mund të largohet që në janar nga Tottenhami. Nuk është thjesht një indicie gazetareske, siç ka ndodhur
Inter tenton Eriksen, PSG gati ti prishë planet Interi në sulm për Christian Eriksen. Zikaltrit janë vënë në lëvizje dhe synojnë ta afrojnë mesfushorin e Tottenham në k
Eriksen vendos për të ardhmen Tottenham kërkon ta përfshijë në një shkëmbim për të rikthyer Gareth Bale në Londër, por mesa duket e ardhmja e Christia
Mourinho nuk i ndahet yllit të Realit, vjen me ofertë serioze Tottenham Hotspur këmbëngul për Gareth Bale. Me kërkesë të Jose Mourinhos Spurs-at nuk heqin dorë nga sulmuesi i Realit
Nga Ibra te Eriksen, 11 lojtarët që po "ndezin" merkaton Po i afrohemi 1 janarit, që korrespondon me hapjen e merkatos dimërore. Si çdo vit, rreth kësaj kohe, klubet në të g
Eriksen i thotë "JO" United, "sy e veshë" nga Spanja Christian Eriksen do të largohet nga Tottenham, por nuk dihet akoma nëse do të ndodhë në janar apo në fund të sezonit, a
Tottenham e nxjerr në shitje Eriksenin në janar Tottenham ka vendosur që të nxjerrë në shitje Christian Eriksenin në janar. Skuadra londineze është e hapur të dëgjojë s
Nuk po gjenë hapsira as me Mourinhon, Eriksen larg Premierligës Ulja e Jose Mourinhos në stol ka dhënë efekt pozitiv te Tottenham. Klubi ka filluar të fitojë dhe lojtarët ndihen të lum