999 rezultate për

ergi

Mërgim Mavraj qëndron përsëri në Bundesligë ? Skuadra e Hanoverit në Bundesligë është në kërkim të një një qëndërmbrojtësi. Një përforcim i mundshëm lakohet edhe emri
Mërgimtari bën për spital dy policë Një mërgimtar nga Suedia është ndaluar nga Policia e Kosovës për mos respektim të shenjave të komunikacionit. Derisa
Sergio Ramos tregon "numrin 7" te Real Madrid Pas largimit të Ronaldos te Juventus në klubin e Real Madridit është lënë një boshllëk i madh. Por përveç kësaj edhe
Zyrtare: Mërgim Mavraj largohet nga Hamburgu (FOTO LAJM) Merr fund telenovela “Mavraj”. Mbrojtësi i Kombëtares ka gjetur gjuhën e përbashkët me drejtuesit Hamburgut duke prishur
Këto janë fjalët e lamtumirës prekëse të Sergio Ramos për Ronaldon Cristiano Ronaldo tashmë është zyrtarisht lojtarë i Juventus. Lajmi u konfirmua ditën e djeshme nga vetë klubi "bard
Sergio Ramos flet për largimin e Ronaldos nga Madridi (FOTO LAJM) Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, ka reaguar menjëherë, duke e përshëndetur Cristiano Ronaldon për të gjithë kontr
Sergio Ramos: Jemi shumë të zhgënjyer Spanja është jashtë Botërorit. Në goditjen e 11-metërshave, rusët u treguan më të saktë duke i çuar spanjollët në shtëpi
Mërgimtarët që vinë në Kosovë nga Serbia duhet t'i dinë këto ndryshime rrugore Të gjithë mërgimtarët që kanë filluar të vinë në vendlindjen e tyre nëpërmjet Serbisë duhet të kenë dijeni për ndryshimi
Ramos "shpërthen" ndaj Maradonës: Je vite dritë larg Messit Sergio Ramos nuk është menduar dy herë për t’i kthyer përgjigje Maradonës, i cili nuk e kishte konsideruar si kampion.
Sergio Ramos tallet me Ronaldon pas penalltisë së fituar ndaj Spanjës (VIDEO) Penalltia që Cristiano Ronaldo fitoi pas kontaktit me Nachon në ndeshjen mes Portugalisë dhe Spanjës, është kthyer si se
Reagon Sergio Ramos pas shkarkimit të Lopeteguit Kapiteni i Kombëtares së Spanjës, Sergio Ramos, ka reaguar përmes një postimi në rrejtët sociale pas shkarkimit të Julen
Detaje nga ngjarja e rëndë, nga momenti i sulmit në zemër deri në dërgimin në spital ​Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, legjenda e futbollit kosovar Fadil Vokrri, ka ndërruar jetë sot pas
Salah flet për Sergio Ramos, nuk e ka falur ende Dëmtimi i Mohamed Salah nga Sergio Ramos gjatë finales së Cheampions League ka ngjallur shumë debat dhe vazhdon të disku
Ironizon Sergi Ramos, Firmino e quan idiot Ndodhitë e finales së Champions League në Kiev të Ukrainës, vazhdojnë të debatohen edhe sot. Sergio Ramos ka qënë pro
Sergio Ramos tallet me lojtarët e Liverpoolit Sergio Ramos ka reaguar pas sulmeve të shumta që ka marrë, si personazhi që dëmtoi Salah dhe Karius në finalen ndaj Real
Ramos në telashe, e kërcënojnë me vdekje Ndërhyrja ndaj Mohamed Salah nga Sergio Ramos ka bërë shumë zhurmë në botën e futbollit. Sergi Ramos ka rënë "pre" e
Fotografia e Ramos që i irritoi të gjithë ishte mashtrim (FOTO LAJM) Dëmtimi i Salah nga Sergio Ramos bëri zhurmë të madhe në media dhe u komentua gjatë. Kritikat për mrbojtësit e Real
Peticioni për të dënuar Ramos shkon 500 000 firma (FOTO LAJM) Peticioni që u ngrit vetëm tre ditë më parë, kundër mbrojtësit Sergio Ramos tashmë ka arritur në 500 000 firma. Ky pe
Spanja "injoron" Sergio Romos, penalltitë nuk do gjuhen nga ai Tekniku i Kombëtares së Spanjës, Julen Lopetegui ka vendosur që Sergio Ramos të mos jetë më gjuajtësi i penalltive. G
Mërgim Mavraj në lidhje, kush është bukuroshja që i ka rrëmbyer zemrën (FOTO LAJM) Njëri ndër emrat më të përfolur të futbollit shqiptar është padyshim, Mërgim Mavraj. Por përpos karrierës së tij ai k