999 rezultate për

ergi

Thaçi nuk e përfill afatin për dërgimin e dokumenteve të dialogut Kryenegociatori Shpend Ahmeti ka folur për dokumentet të cilat presidenti Hashim Thaçi nuk ia ka dorëzuar delegacionit s
Reali i Madridit përgatit ofertën për qëndërmbrojtësin Problemet në mbrojte këtë sezon janë shtuar teksa edhe Sergio Ramos duket tërsisht nën hije. Kështu Galaktikët janë v
Sergio Ramos e thotë troç: Ja kush e pati fajin për humbjen e djeshme Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, ka nisur një sulm të ashpër kundër gjyqtarit Jose Munuera, duke iu bërë thirrje
Zyrtare: Mërgim Mavraj firmos me ekipin e ri Mërgim Mavraj është zyrtarisht lojatari më i ri i skuadrës së Ingolstadt e cila militon në ligën e dytë gjermane. Ësh
Kjo është skuadra e re e Mërgim Mavraj Mërgim Mavraj është shumë pranë një kthimi edhe një herë në tokën gjermane. Pas prishjes së kontratës me klubin grek
Ky është destinacioni i ardhshëm i Mërgim Mavrajt Duket se aventura e Mërgim Mavrajt te skuadra greke e Arisit, nuk ka shkuar në mëyrën më të mirë të mundshme. Së fun
Konfliktet e vitit 2018 që habitën tifozët Përtej rezultateve, 2018-ta ishte viti kur bota e futbollit na dhuroi me shumë momente të paharrueshme dhe deklarata të
Polici serb keqtrajton mërgimtarin nga Kosova deri sa ai i jep rryshfet (VIDEO) Keqtrajtimet që po iu bëhen kosovarëve në kufi të Serbisë nuk kanë të ndalur. Sidomos tani në prag të festave të fundvit
Sergio Ramos e mbyll vitin 2018 pa asnjë karton të kuq Qendërmbrojtësi i Real Madridit dhe Kombëtares së Spanjës, Sergio Ramos, është lojtari i cili është ndëshkuar më së shum
Shtohen problemet te Barcelona Barcelona barazoi fudjavën që lam pas 1-1 ndaj Atletico Madrid duke humbur dhe kreun në kampionatin spanjoll. Barcelo
Thirrje mërgimtarëve: Shmangni Serbinë, kaloni nga Shqipëria Taksa 100% e vendosur nga Qeveria e Kosovës kundrejt produkteve të Serbisë dhe Bosnje Hercegovinës, ka acaruar dhe më sh
Barcelona me dhimbje koke, dëmtohet Rafinha dhe Roberto Barcelona ka konfirmuar se Rafinha dhe Sergi Roberto kanë pësuar lëndime. Rafinha i ka lënduar ligamentet në gjurin e ti
Salah feston si Ramos, shfrytëzon rastin pas akuzave të fundit ndaj mbrojtësit Është një rivalitet që me sa duket nuk do të përfundojë kurrë ai mes yllit egjiptian të Liverpoolit dhe Sergio Ramos n
Çfarë është "Dexamethasone", substanca që po rrezikon karrierën e Sergio Ramos Zigor Moltavo, kreu i Njësisë së Kontrollit të Performancës në Qendrën e Mjekësisë Sportive të AEPSAD, foli për “MARCA”
Zbardhen detaje tronditëse për Sergio Ramos Kapiteni i Real Madridit Sergio Ramos ka dështuar një test për doping pas finales së Ligës së Kampionëve kundër Juventus
Dy vite pa Ergin, motra e tij e përkujton me fjalë prekëse pranë varrit (FOTO LAJM) Këngëtari i talentuar, Ergi Dini, humbi jetën në një aksident tragjik më 21 nëntor 2016 si pasojë e një aksidenti me mot
Mavraj kërkon falje: Mos e vini në diskutim dashurinë time për fanellën e Kombëtares (FOTO LAJM) Mërgim Mavraj, pas kartonit të kuq ditën e djeshme ndaj Skocisë, ka kërkuar falje publikisht në Instagram, përmes disa r
Betis nuk dorëzohet shënon edhe golin e katërt ndaj Barcelonës Real Betis ka shënuar edhe golin e 4 ndaj Barcelonës në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është Sergio Canales në minutën
Sergio Ramos shahet nga tifozët e Barcelonës, Pique bën veprimin epik (VIDEO) Diten e djeshme, Barcelona e shkatërroi Real Madridin me rezultat të thellë 5-1 në kuadër të javës së 10-të në La Liga.
Sergio Ramos i kërkon falje Reguilonit Sergio Ramos, i ka kërkuar falje Reguilonit pasi bëri një reagim të dhunshëm duke e goditur aksidentalisht të riun në st