E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
999 rezultate për

ergi

Çfarë pritet të ndodhë sot në Kosovë Vazhdon dita e dytë e “Prishtina Gastronomy Festival”. (Sheshi “Adem Jashari”, Prishtinë, ora 09:00) Kryeministri në
Erdhi në Kosovë për pushime, mërgimtari habitet kur e sheh një porosi në banesën e tij (VIDEO) Erdhi për pushime në Kosovë, por një mërgimtar u befasua me një porosi që gjeti në banesë. Atij i kërkonte falje Poli
2 muaj pas dërgimit në Hollandë ngordh Luani i keqtrajtuar në Shqipëri (FOTO LAJM) Ka ngordhur luani i kopshtit zoologjik “Safari Park”, vetëm dy muaj pasi u largua nga Shqipëria për në Holandë. I njohur
Mërgimtarët nga këto dy vende dërgojnë më shumë para në Kosovë Banka Qendrore e Republikës së Kosovës, ka njoftuar se remitencat që pranohen në Kosovë kryesisht vijnë nga Gjermania dh
Kështu priten mërgimtarët në Aeroportin e Prishtinës (VIDEO) Jemi në sezonën e verës dhe bashkatdhetarët ja kanë mësy pushimeve në Kosovë. Kolona të gjata në kufi e fluksi i madh
Martohet Sergio Ramos, kurorëzon dashurinë me Pilar Rubio (FOTO LAJM) Kapiten i Real Madrid, Sergio Ramos dhe bashkëshortja e tij, Pilar Rubio, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në katedralen
"Dasma e vitit" dalin pamjet e para nga dasma e Sergio Ramos (FOTO LAJM) Dita e sotme, ishte një ditë e shënuar për kapitenin e Realit të Madridit, Serxhio Ramos. Në Katedralen e Sevillias,
Ka ardhur dita e dasmës së Sergio Ramos, zbuloni disa detaje Më në fund ka ardhur dita e dasmës së shumëpritur të Sergio Ramosit dhe Pilar Rubois, e cila do të mbahet në Sevilla të
Zidane dëshiron të mbajë këto 17 lojtarë te Reali, mungojnë yje Pas qëndrimit të Sergio Ramos, trajneri i Real Madridit, Zidane ka përpiluar listën me emrat e lojtarëve që dëshiron të
Reali do tentojë Van Dijk nëse Ramos vendos të largohet Real Madridi duket se në verë do t’i ndajë rrugët me Sergio Ramosin, pasi raportet e këtij të fundit me Florentino Perez
Sergio Ramos stërvitet si një kafshë (VIDEO) Sergio Ramos ka humbur ndeshjet e fundit të kampionatit për shkak të një lëndimi , por lojtari vazhdon të stërvitet vetë
800 milion euro u dërguan në Kosovë nga emigrantët Guvernatori i Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës, Fehmi Mehmeti, tha se kosovarët që jetojnë në vende të ndryshme
Kështu reagon Guardiola kur Aguero humbet penalltinë (VIDEO) Tottenham arriti të fitojë 1-0 në përballjen e parë ndaj Manchester Cityt për çerekfinalen e Champions Leagues. "Qyte
A kam ndryshuar? Rrjeti "tallet" me Sergio Ramos (FOTO LAJM) Duket se publikimi i fotove të vjetra nga futbollistët është kthyer në modë ditëve të fundit. Pas portierit legjendar
Haradinaj reagon për vrasjen e 7 vjeçarit në Zvicër Kryeministri Ramush Haradinaj ka ngushëlluar familjen e 7 vjeçarit, i cili u vra dje në Basel të Zvicrës. Përmes një
Kaq është numri i kosovarëve që jetojnë në diasporë (FOTO LAJM) Numër i madh i kosovarëve jetojnë ende në shtetet e perëndimit. Megjithë tendencën e zhvillimit ekonomik të vendit, n
Sergio Ramos në radarët e Juventusit Sipas lajmeve të raportuara në Itali, gjiganti italian Juventus është duke u përgatitur ta transferojë Sergio Ramosin e
Zbardhet biseda motivuese e Ramos brenda dhomave të zhveshjes Sergio Ramos pati një përplasje rutinë me presidentin Florentino Perez teksa (i tha, më paguaj dhe largohem nga skuadra)
Mourinho akuzon Ramos: "E goditi qëllimisht Messi-n dhe motivi është i qartë" Tashmë në cilësinë e opinionistit, ish-trajneri ndër të tjerëve edhe i Los Blancos, Jose Mourinho, gjatë komentimit të E
Kartoni i verdhë i qëllimshëm, UEFA ndëshkon rëndë Sergio Ramos Komisioni i Disiplinës në UEFA, ka marrë edhe vendimin që pritej, për kartonin e verdhë të marrë qëllimisht nga kapiteni