999 rezultate për

ergi

Ngacmoi gjyqtaren, Guardiola i del në mbrojtje Agueros (VIDEO) Ylli argjentinas, Sergio Aguero ka regjistruar mbrëmë rikthimin e tij në fushën e blertë, pas një dëmtimi që e mbajti gj
Media spanjolle: Juventus troket në derën e Sergio Ramos, gati ta oferta për ta bashkuar me Ronaldon Një lajm i bujshëm vjen nga Spanja. Është “El Chiringuito TV” ai që njofton të gjithë për një kalim të mundshëm të Se
Nuk e ka rinovuar ende kontratën me Realin, klubi italian ndez "sirenat" për Ramos Lajmi që vjen nga Spanja është jo pak i bujshëm, edhe pse kur bëhet fjalë për merkaton në fazë tratativazh apo aq më pak
Nuk ka surpriza, lista e Spanjës publikohet në mënyrën e pazakontë (VIDEO) Trajneri i Spanjës, Luis Enrique, ka bërë publike pak çaste më parë listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjet e ard
ZYRTARE/ Barcelona transferon mbrojtësin Sergino Dest Barcelona ka konfirmuar transferimin e Sergino Dest nga Ajax. Futbollisti 19 vjeçar vjen te Barcelona nga Ajax, për t
Barcelona apo Bayern Munchen? Sergino Dest bën zgjedhjen përfundimtare Talenti i Ajax, Sergino Dest, ka qenë futbollisti më i kërkuar këtë merkato, me dy gjigantët e Europës, Barcelona dhe Ba
Sergino Dest fut në "luftë" Bayernin dhe Barcelonën Ylli amerikan ka tërhequr interesimin e disa skuadrave të mëdha evropiane duke përfshirë Barcelonën dhe Bayern Munih.
Facebook me limite, vendos kufizime për dërgimin e mesazheve në Messenger Facebook ka ndërmarrë një tjetër veprim në përpjekje për të parandaluar keqinformimin dhe informacionet e rreme me përmb
Plas gallata me Mërgim Vojvodën, frikësohet nga tamponi (VIDEO) Futbollistët e Kombëtares së Kosovës gjatë ditës së sotme kanë bërë testet për COVID-19, para udhëtimit drejt Italisë, a
ZYRTARE/ Mërgim Vojvoda firmos me Torinon shte thjesht një formalitet, por tani është zyrtare: Mërgim Vojvoda është një lojtar më i ri i Torinos. Mbrojtësi koso
Takim Koeman - Busquets, zhvillime të reja nga Barcelona Trajneri i ri i Barcelonës, Ronald Koeman ka diskutuar me mesfushorin Sergio Busquets. Pas diskutimeve me Luis Suarez
Pothuajse zyrtare, Vojvoda transferohet tek ekipi i madh i Serie A Mërgim Vojvoda në sezonin e ri do të jetë pjesë e Serie A. Korrespodenti i Albeu.com në Torino, Nderim Kaçeli ka mës
Mërgim Mavraj tërhiqet nga Kombëtarja Shqiptare (VIDEO) Futbollisti nga Istogu, Mërgim Mavraj nuk do të jetë më pjesë e Kombëtares Shqiptare. Lajmi është bërë i ditur nga ve
3 ditë pa asnjë gjurmë, kjo është banesa në Fushë Krujë ku qëndroi 15-vjecarja (VIDEO) Pas 3 ditësh, është gjetur në Fushë-Krujë, minorenia nga Vlora e cila dyshohet se shoqërohej me një djalë. Videoja që
Piloti i Formula 1 me koronavirus, humb garën e Silverstone COVID-19 shkakton alarm në Formula 1 para garës së Silverstone. Piloti i Racing Point, Sergio Perez, bëri testin e Kor
Dani Alves me mesazh "të koduar" për Sergio Ramos pas incidentit me Raul Garcian Dani Alves nuk ka mundur të mos përfshihet në debatet kundërthënëse lidhur me ndeshjet e fundjavës në La Liga. Real M
LISTA/ Lojtarët më të "egër" në 20 vitet e fundit, kryeson Sergio Ramos Me 17 kartonë të verdhë brenda një sezoni, Klaus Gjasula ka vendosur një rekord të ri në Bundesliga. Mesfushori shqip
Një lajm i mirë për Barcelonën, Roberto rikthehet në stërvitje Pas barazimit dëshpërues kundër Celta Vigo, lojtarët e Barcelonës janë kthyer sot në fushat e blerta, për seancën e radh
PSG ndryshon mendje për portierin Sergio Rico Kur dukej se Sergio Rico do të merrte rrugën e rikthimit te Sevilla, planet e Paris Saint Germain për portierin duket se
Sergio Ramos barazon rekordin e Ronald Koeman Edhe pas ndërprerjes tre mujore për shkak të Covid-19, Sergio Ramos nuk e harroi zakonin e tij, atë të gjetjes së rrugës