999 rezultate për

equipe

Kërcënimi i Cavanit: O unë o Ibrahimovic te PSG-ja Sipas asaj që publikohet te e përditshmja franceze “L'Equipe”, sulmuesi uruguaian nuk dëshiron më të qëndrojë në kryeqyt
EA heq Messin nga FIFA 2017, ja zë vendin ... Kontrata 4-vjeçare e Lionel Messit si imazh i video-lojës FIFA përfundon këtë vit dhe me gjasa gjiganti i prodhimit të k
“L’Equipe”: Këta janë lojtarët më të urryer në futboll E përditshmja prestigjioze “L’Equipe”, i ka dedikuar dy faqe sot një lajmi për lojtarët më të urryer në futboll. Sul
Cana për "L'equipe": Ndaj Francës do luaj 15 minuta larg shtëpisë Kapiteni i kombëtares, Lorik Cana do ta luajë ndeshjen të dytë në grupet e Europianit në stadiumin “Velodorom” të Marse
Mediat franceze: "Mourinho turpëruesi" Gazeta e famshme franceze, "L'Equipe" e ka nisur ditën sot me Jose Mourinhon. Kjo gazetë nuk i ka vënë Mout nofkën e fam
Romario: Koha e Thiago Silvës ka mbaruar Ish sulmuesi i kombëtares së Brazilit, Romario, ka deklaruar se mbrojtësit Thiago Silva, i mungon karakteri për të përfa
L'equipe shkruan për Shqipërinë (FOTO) L'Equipe i ka kushtuar vëmendje Kombëtares shqiptare që u kualifikuan për herë të parë në një Kampionat Evropian Edhe
Mediat e huaja: Shqipëria hyn në histori Të gjitha mediat e huaja sportive i kanë bërë jehonë lajmit të kualifikimit të Shqipërisë në fazën finale të Euro 2016,
L'Equipe: Fundi i vuajtjeve të Ermir Lenjanit Futbollisti i kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani ka shënuar që në ndeshjen e tij të parë me Nantes (1-0 kundër Reims) d
E bujshme, Ribery i jep fund karrierës si futbollist? Sulmuesi francezi i Bajern Mynihut, Frenk Riberi nuk është rikuperuar ende nga dëmtimi i tij. Sipas mediave franceze “L’
L'Equipe: Top 100 futbollistët e Vitit (FOTO LAJM) Gazeta prestigjioze franceze "L’Equipe" ka publikuar listën e 100 lojtarëve më të mirë të vitit 2014 ku për çudinë e të
L'Equipe ia jep Neuer-it "Topin e Artë" Manuel Neuer është fituesi i "Topit të Artë" sipas gazetës prestigjioze franceze L’Equipe. Ajo ka publikuar listën e 100
L'Equipe zgjedh "Formacionin e Vitit" (FOTO LAJM) Pas mediave më mëdha botërore edhe prestigjiozja franceze, "L'Equipe", ka dizenjuar "Formacionin e Vitit 2014". Në To
Prestigjozja franceze "L'Equipe" viziton Shkëndijën (FOTO LAJM) Klubi i Futbollit Shkëndija është vizituar ditën e djeshme nga media prestigjioze franceze "L’Equipe". Gazetari Alban Tr
L'Equipe": Akord Benatia-Bayern Munchen Në Francë janë të sigurtë: Mehdi Benatia ka gjetur akordin me Bayern Munchen. Sipas "L'Equipe", të hënën agjenti i mbroj
Falcao-Real, më pranë se kurrë Monaco është gati ta shesë Falcaon dhe Reali i Madridit qëndron në pritje për të siguruar shërbimet e tij, por më parë d
Doni James Rodriguez, ju duhen 85 milion euro Presidenti i Monacos, Dmitry Rybolovlev, ka filluar bisedimet me homologun e tij te Real Madridit, Florentino Perez, për
Messi te PSG, ja 5 arsyet (FOTO LAJM) Paris Saint Germain kërkon me çdo kusht të afrojë në skuadër yllin e Barcelonës, Lionel Messi. Lajmin "bombë" e jep e pë
PSG kërkon të blejë Messin Pas dështimit me Cristiano Ronaldon, Paris Saint Germain kërkon të afrojë me patjetër në skuadër yllin e Barcelonës, Lio
"L'Equipe": Top 11 i mrekullive (FOTO LAJM) Pas spanjolles "Marca" dhe italianes "La Gazzetta dello Sport" i ka ardhur rradha edhe francezes "L'Equipe" të ndërtojë