999 rezultate për

enrique

Enrique i "marrosur" pas Messit Trajneri i Barcelonës Luis Enrique, është shprehur i kënaqur për futbollistin Lionel Messi. Ky i fundit në ‘El Clasico’,
Enrique kërkesë të veçantë Barçës Enrique kërkon fitore ndaj skuadrës së Zidanes për nder të Johan Cruyffit Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, ka thë
Ja sa keq janë përplasur para 13 vjetësh Luis Enrique dhe Zidane (FOTO-VIDEO) Neser Barcelona pret ne "Camp Nou" rivalet e perjetshem te Real Madrid, ne nje El Clasico qe mund ti afroje akoma me shu
Enrique: Iniesta ka dhimbje, nuk do rrezikojmë Kapiteni, Andres Iniesta nuk do të mund të udhëtojë në “El Madrigal” për përballjen ndaj Villarrealit Trajneri i Barc
Enrique i qetë për shortin me Atleticon Luis Enrique mesa duket nuk u shqetësua aspak pas shortit të Ligës së Kampionëve, ku katalunasit do të përballen me ekip
Ja ndërhyrja që ka kryer në fytyrë Enrique Iglesias 40 vjeçari Enrique Iglesias nuk i ka shpëtuar manisë së artistëve të ndryshëm për të korektuar diçka në fytyrë. Por ndry
Ja kujt i trembet Luis Enrique në shortin e Championsit Barcelona kaloi pa asnjë problem pengesën Arsenal në Champions League dhe është sërish favorite e madhe për të triumfuar
Enrique: Suarez është lodhur, ka nevojë të pushojë Luis Enrique ka thënë se lojtari i tij Luis Suarez kohët e fundit është i lodhur dhe ka nevojë për pushim. Sulmuesi i
Enrique: Messi më i miri në botë deri në moshën 40 vjeçare Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique është shumë i kënaqur me paraqitjen e fituesit të pesë topave të artë, madje ai thot
Barcelona nervozon Luis Enrique-n Barcelona e shkatërroi Rayo Vallecano me rezultatin e thellë 5-1. Pavarësisht fitores së thellë, Luis Enrique ka mbetur
Enrique si Mourinho, udhëzon Pique-n të ndëshkohet (FOTO) Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique imiton Jose Moruinhon. Dikur strategu portugez udhëzonte lojtarët që të merrnin kart
Barcelona mund edhe Las Palmas (VIDEO) Barcelona nuk fal asnjë kundërshtarë në La Liga. Skuadra e Luis Enriques koleksionon fitoren e 20-të në këtë kampionat,
Neymar tregon të ardhmen e tij Neymar në fund të sezonit do ta bëjë të ditur të ardhmen e tij, megjithatë e përditshmja spanjolle “Sport” ka zbuluar ve
Barcelona reagon për transferimin e Ozil Zyrtarët e Camp Nou insistojnë se klubi nuk ka bërë asnjë përpjekje për të nënshkruar me Mesut Ozil dhe pretendojnë se a
Pogba i dekurajuar pas "Jo"-së së Barcelonës Paul Pogba duket se nuk do të transferohet në "Camp Nou". Sipas të përditshmes katalanase "Mundo Deportivo", Barcelona k
Enrique: Neymari mund ta vazhdojë kontratën Kryetrajneri i Barcelonës, Luis Enrique, ka thënë se Neymar pritet të vazhdojë kontratën me klubin. E ardhmja e sulmu
Barcelona ka gati 4 super blerje në verë (FOTO LAJM) Penalizimi i Realit të Madridit nga FIFA është një mundësi e mirë për Barcelonën për të bërë goditje të mëdha në merkato
Luis Enrique shpallet trajneri më i mirë i vitit (VIDEO) FIFA ka përzgjedhur trajnerin e vitit 2016. Ky është trajneri i Luis Enrique i Barcelonës. Kandidatë për këtë titull
Luis Enrique fiton duelin e parë me Zidane Zinedine Zidane ka zbritur për herë të parë në fushë si trajner i Real Madridit paraditen e sotme, teksa debutimi i tij
Enrique: Nuk i jap notën maksimale ekipit Pavaresisht se ekipi i Barcelones gjate 2015 fitoi pese trofe te rendesishme, trajneri Luis Enrique nuk i ka dhënë notën