999 rezultate për

enrique

Enrique kritikon skuadrën për lojën: Mirë që u kualifikuam Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique ka kritikuar skuadrën pas finales së Kupës së Mbretit. Strategu i blaugranëve është
E kritikuan pse zëvendësoi Messin, ja si përgjigjet Enrique Në ndeshjen e djeshme Barcelona-Athletic Bilbao, trajneri Luis Enrique la në stol sulmuesin Luis Suarez dhe zëvendësoi n
Enrique tërbohet me gjyqtarët, dyshon për komplot ndaj MSN Enrique tërbohet me gjyqtarët, dyshon për komplot ndaj MSN “Është krejtësisht e dukshme që lojtarët e mi janë ata që më
Enrique i habit të gjithë pas ndeshjes: Fituam një pikë Luis Enrique nuk mund të qëndronte duarkryq pa kritikuar vendimin e gjyqtarit, i cili nuk i akordoi një gol në barazimin
Betis-Barcelona, Enrique surprizon në formacionin zyrtar Janë publikuar formacionet e sfidës së orës 12:00 mes Betisit dhe Barcelonës. Katalansit kanë bërë disa ndryshime në for
Luis Enrique elozhe për Messin: Është lojtar unik Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique është shprehur së fundmi se lojtari i tij kryesor po i nënshtrohet një procesi evolu
Luis Enrique “harron” Messin, tregon lojtarin e tij të preferuar Luis Enrique është shprehur i lumtur që ka një lojtar në organikën e tij si Andres Iniesta. “Asnjë lojtar në skuadër
Kriza me Luiz Enriquen, Rakitic drejt ribashkimit me Guardiolën Gazeta kroate "Jutarnji List" shkruan se Ivan Rakitic mund të transferohet te Manchester City. Mesfushori i Barcelonës s
6 kandidatët për të zëvendësuar Luis Enrique-n te Barça (FOTO) Luis Enrique ka vendosur për të mos rinovuar kontratën me Barcelonënë, dhe duke filluar nga sezoni i ardhshëm në krye të
Largimi i Enriques, Barcelona kontakton një ish-futbollist Luis Enrique nuk po rinovon kontratën me Barcelonën dhe ky mund të jetë sezoni i fundit i Luchos në krye të Barcës. Medi
Barcelona gjen pasuesin e Luis Enriques Barcelona është duke menduar për të gjetur zëvendësuesin e Luis Enriques në fund të sezonit, pasi kontrata e tij përfun
Enrique trondit Barcelonën: Mund të largohem Trajneri i Bercelonës, Luis Enrique, ka refuzuar sot të deklarojë se cila do të jetë e ardhmja e tij në fund të këtij se
Enrique: E përmbysim diferencën me Realin në La Liga Teksa janë luajtur 16 javë në La Liga, Barcelona gjendet në një pozitë aspak të mirë, me 3 pikë pas Realit, i cili ka ed
Topi i Artë/ Luis Enrique: Ronaldo është lojtar më i dobët se Messi Trajnieri i Barcelonës ka deklaruar se Ronaldo, fituesi i Topit të Artë është lojtar shumë herë më i dobët sesa Messi.
Barcelona "shkatërron" Herculesin (VIDEO) Barcelona ka shkatërruar Herculesin, në kuadër të Kupës së Spanjës. Katalunasit kanë fituar në “Camp Nou” me rezultat t
Ja çfarë thotë Enrique pas barazimit me Realin Luis Enrique mesa duket ka ngelur i zhgënjyer me barazimin në “Camp Nou”. Barcelona ishte duke fituar deri në minutën
Enrique: Kemi luajtur një ndeshje katastrofale! Marrja e një pike në udhëtim te Real Sociedadi është një mrekulli për trajnerin te Barcelonës, Luis Enrique. Enrique
Messi autor i golit të 400 të Barçës në krye me Enriquen (VIDEO) Barcelona përfundoi pjesën e parë ndaj Celticut me rezultat 0-1. Golin e vetëm në takim në 45 minutat e parë e shënoi L
Enrique e aktivizon titullar, por Alcacer "e turpëron" me rekord negativ Paco Alcacer dje është aktivizuar si tullar në ndeshjen ndaj Malagas për shkaks e Messi shfaqi probleme shëndetësore, po
Enrique: I përgëzoj lojtarët e mi Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, ka komentuar barazimin në La Liga me rezultat 0-0 ndaj Malgas. Tekniku spanjoll