999 rezultate për

enrique

Luis Enrique sfidon me 5 mungesa sonte Juventusin Barcelona ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjen kundër Juventusit ku sot do të vendoset përfundimisht skuadrën që
Enrique lëshon "bombën" e radhës: Duhet t'i shënojmë 5 gola Juventusit Luis Enrique vijon të mbetet një trajner që lëshon deklarata të bujshme. Trajneri i Barcelonë ka folur në konferencë për
Moggi sulmon Enrique-n: Barcelona është pa trajner Ish-drejtori sportiv i Juventusit, Lucciano Moggi ndez super sfidën ndaj Barcelonës. Blaugranët do të synojnë përmbysjen
Enrique me një plan të çmendur: Luajmë me 8 sulmues ndaj Juves! Fitorja ndaj Real Sociedadit mesa duke i ka dhënë zemër trajnerit të Barcelonë, Luis Enrique për sfidën e kthimit ndaj J
Vritet pas një atentati me armë futbollisti i njohur i Panamasë Futbollisti veteran i Panamasë, Amilcar Henriquez ka humbur jetën pas një atentati me armë zjarri në Nuevo Colon, në ven
Enrique me mendjen te Juvja, ja çfarë thotë në prag të sfidës së kthimit Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, pas fitores së vështirë prej 3:2 ndaj Real Sociedadit, ka folur për ndeshjen e kthi
Enrique u tërbua me Mascheranon ndaj Juves: Çfarë turpi, vafsh në djall! (VIDEO) Kamerat e programit "Jugones" në LaSextrta kanë kapur momentet e tërbimit të Luis E nriques gjatë humbjes ndaj Juventusi
Enrique shokon sërish, do të befasoheni nga deklarata e tij për sfidën me Juven "Të përmbysim 3 gola? Kemi më shumë mundësi se ndaj PSG-së", kjo është deklarata e bujshme Luis Enriques në prag të nde
ANALIZA/ Dominimi i "padobishëm", ja pse Barça u shkatërrua ndaj Juves Barcelona e Luis Enrique dominoi në Torino për mbajtjen e topit dhe pasimet, por vrapoi më pak dhe kjo është ndoshta ars
Statistika, Barça vrapoi 5.5 km më pak në Torino se në Paris Deri dje performanca ndaj PSG-së është konsideruar si më e keqja e këtij sezoni, por me sfidën ndaj Juventusit gjërat si
Enrique: 45 minutat e para katastrofë, por përmbysja ... Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique është shfaqur mjaft i mërzitur pas humbjes ndaj Juventusit, por ra në sy fakti që ai
Messi i kërkon llogari Enriques, ja 3 lojtarët që janë në "listën e zezë" (FOTO) Situata te Barcelona nuk është aspak e mirë pas humbjes 2-0 me Malaga, që i hoqi mundësinë skuadrës së Luis Enriques pë
Enrique: I kam thënë Allegrit t’i lë në stol yjet ndaj nesh Luis Enrique ka gjetur kohë të bëjë shaka në konferencën për media para ndeshjes me Malagan Në konferencën për media
Enrique trembet nga Juvja: Nuk i kuptoj kritikat, janë të frikshëm Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique në konferencën për shtyp në vigjilje ndaj Sevillas ka folur dhe për rivalin e ardhsh
Enrique nuk e fsheh: I lumtur që Juvja luan dy herë ndaj Napolit Trajneri i Barcelonës ka folur në konferencën e zakonshme për shtyp në prag të ndeshjes kundër Granada-s. Vëmendja e tij
Enrique nis të mendojë për Juven: Janë të frikshëm "Juventus? Një kundërshtar i frikshëm", kështu e ka komentuar Luis Enrique shortin që ka rezervuar shorti për skuadrën e
Enrique: Ky mund të bëhet trajner i Barcelonës Barcelona vazhdon të jetë në kërkim të një trajneri të ri, që do të zëvendësojë Luis Enriquen në fund të sezonit. Së
Juvja "makth" për Enriquen, në 2003 bardhezinjtë e eliminonin si kapiten Shorti i çerekfinaleve të Champions League, vendosi përballë Juventusin kundër Barcelonës në një duel që pritet të jetë
Yjet e Barcelonës zgjedhin zëvendësuesin e Enriques Kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta, dhe bashkëlojtarët e tij, Ivan Rakitic dhe Gerard Pique, kanë gjetur zëvendësuesi
Luis Enrique: Ishte ndeshje e vështirë Barcelona është befasuar në Riazor në kuadër të xhiros së 27-të të La Ligas. “Ne duhet të kemi një fund të mirë të se